aA
Neretai Lietuvoje viešėdavęs milijonieriumi prisistatydavęs JAV verslininkas Aaronas Perezas skaičiuoja paskutinius mėnesius nelaisvėje. Los Andželo kalėjime, ilgesniam nei penkerių metų terminui kalėti nuteistas vyras paleidžiamas anksčiau laiko. Specialiai „Delfi“ jis papasakojo apie kasdienybę už grotų ir paaiškino, kokia, anot jo, yra tikroji patekimo į kalėjimą priežastis.
Aaronas Perezas/ Foto: Delfi ir instagramo
Aaronas Perezas/ Foto: Delfi ir instagramo

Dvejus metus su lietuve, tuomet dar nepilnamete Urte susitikinėjęs ir net susižadėjęs A. Perezas šiandien pasakoja supratęs, kad užmegzdavo santykius su netinkamomis merginomis, norėjusiomis tik kartu šėlti, keliauti ir mėgautis prabanga, kurią jis galėjęs suteikti. Urtė taip pat nevengė demonstruoti prašmatnių iš verslininko gautų dovanų. Vyras buvo įteikęs buvusiai mylimajai 30 tūkst. dolerių vertės sužadėtuvių žiedą, kurį, laikydamasis amerikietiškų tradicijų, po jųdviejų skyrybų 2018 metų pradžioje, nusprendė atsiimti. Tačiau, anot jo, kitos prabangios dovanos merginai liko.

Žinia, kad Aaronas sėdo į vieną Kalifornijos kalėjimų, pasirodė po to, kai jis jau buvo įvardijęs savo ir Urtės skyrybų priežastį. Didžiausia kliūtimi santykiams, anot jo, tuomet tapo trukdžiai, užkertantys kelią merginai ilgesnį laiką praleisti svečioje šalyje. Tad juodu neva išskyrė atstumas. Aaronas ir Urtė vėl buvo susieti tuomet, kai jos mama žiniasklaidai papasakojo apie verslininko sumuštos naujosios mylimosios prašymus, jog dukra liudytų prieš jį teisme. Buvo pranešta, kad naujai draugei milijonierius sulaužė nosį ir šį incidentą matė kaimynai. Tačiau Urtė liudyti atsisakė.

Galiausiai buvo pranešta, kad A. Perezas sėdo į kalėjimą už smurtą prieš moteris ir nepadoraus pobūdžio medžiagos, vaizduojančios seksualinį elgesį su nepilnamečiais, turėjimą arba manipuliavimą ja. Kadangi Urtė iš tiesų mėgdavo viešinti provokuojančius kadrus, tuo patikėti visuomenei nebuvo sunku.

– Kaip atrodo gyvenimas kalėjime? Ar pavyko išmokti kažkokių gyvenimiškų pamokų?

– Geriausiai šis laikas išmokė mane kantrybės, nes čia negali nieko kontroliuoti. Laikas bėga, o tu tiesiog lauki. Beprotiškai nuobodu. Tačiau man reikėjo kažkaip susiimti, tad pradėjau daugiau skaityti, medituoti. Pasirinkau maždaug tokio pobūdžio hobius. Taip pat daug bėgioju – kasdien bėgimo taku nubėgu bent tris mylias. Kalėjimas reikalauja didžiulės kantrybės, todėl stengiuosi išlaikyti pozityvią energiją, nes tai padeda džiaugtis kiekviena prabėgančia diena.

Dėl koronaviruso situacijos mes beveik nesulaukiame lankytojų, nėra vykdoma jokių programų. Tiesiog leidžiame laiką savo kamerose ar kažkur kitur šiame pastate. Taip pat mums skiriama pakankamai laiko išeiti į kiemą. Praktiškai bet kada gali išeiti iš savo kameros. Gyvenant čia galima nuotoliniu būdu lankyti koledžą. Taigi, lankau paskaitas, atlieku užduotis ir siunčiu savo darbus įvertinimui. Dažniausiai mano rutina yra tokia: pabundu, pasinaudoju planšete, pasportuoju, pažiūriu televiziją, įvairius TV šou. Ši patirtis – gana nuobodi. Žinoma, per visą šį laiką teko išvysti ir nemažai aštresnių vaizdų: muštynių, riaušių.

Aš tiesiog stengiuosi palaikyti kasdienę rutiną – tai man padeda išlaikyti pozityvią nuotaiką bei sveikatą. Kadangi čia irgi yra karantinas, labiau rūpinamasi mūsų sveika mityba. Pietums gauname, pavyzdžiui, šviežios žuvies su ryžiais ir daržovėmis. Taip pat kasdien daug sportuoju. Kas dvi savaites tarp sporto padarau dienos pertrauką. Taigi, dabar mano figūra atrodo geriau nei kada nors. O ką daugiau čia gali veikti? Tik koncentruotis į savo sveikatą ir lavinimąsi. Turiu ruoštis grįžti į gyvenimą. Šiandien sveriu 88 kilogramus ir, manau, atrodau puikiai.

– Kaip atsidūrus kalėjime pasikeitė jūsų finansinė padėtis – ar vis dar galima vadinti jus milijonieriumi? Ar jau sugalvojote, kaip grįžęs į laisvę kabinsitės į gyvenimą?

– Žinoma, kad turiu santaupų. Prieš patekdamas į kalėjimą pardaviau savo kompaniją akcijomis, nes galimybių valdyti verslą iš kalėjimo tiesiog nebuvo. Supratau, kad nėra būdų jį išlaikyti. Na, o dabar judu į priekį, kuriu naują nuotolinės sveikatos (telemedicine, angl.) įmonę. Ji turėtų pradėti veikti labai greitai. Buvau susitikęs su partneriais, kalbėjausi su žmonėmis, užsiimančiais šia veikla. Kai būsiu paleistas iš kalėjimo, kraustysiuosi į Beverli Hilsą, kur bus įrengtas naujas mano ofisas. Taigi, aš visada planavau grįžimą į savo gyvenimą.

Žadu atvykti ir į Lietuvą, kurioje noriu aplankyti ir įdarbinti kai kuriuos asmenis, ieškančius darbo JAV. Žinoma, vos tik turėsiu galimybę tai padaryti.

– Kai jus įkalino, neturėjome iš jūsų jokių žinių, jūsų situaciją komentavo pašaliniai. Ar galite tiksliau įvardyti, kokia buvo tikroji jūsų įkalinimo priežastis?

– Kadangi neneigiau savo kaltės, prisiėmiau visą atsakomybę, nevyko jokie nagrinėjimai ir aš iš karto buvau uždarytas į kalėjimą. Praėjus trims mėnesiams kalėjime priėmiau teisėjo pasiūlytą sprendimą už visišką savo kaltės prisipažinimą atlikti penkerių metų bausmę. Daugiausia metų kalėjime man teko už smurtą artimoje aplinkoje. O, jeigu tiksliau, smurtą prieš tuometinę merginą, su kuria kūriau santykius po Urtės.

Kai man pagaliau buvo leidžiama skaityti, klausytis žinių, susisiekti su bičiuliais, radau straipsnį, kuriame buvo rašoma apie tai, kodėl aš pakliuvau į kalėjimą, taip pat apie mano santykius su Urte. Tai buvo interviu su jos mama. Ten buvo teigiama, kad aš kaltinamas už smurtą prieš moteris ir dėl nepadoraus pobūdžio medžiagos, vaizduojančios seksualinį elgesį su nepilnamečiais, turėjimą. Tačiau iš tiesų man bausmė buvo skirta dėl pavienių atvejų – dėl smurto artimoje aplinkoje prieš tuometinę merginą ir situacijos su Urte. Kadangi mano telefone buvo rasta kontraversiškų nuotraukų ir vaizdo įrašų, susijusių tik su manimi ir Urte. Niekuo daugiau. Tad žinia, jog aukų buvo daugybė – klaidinga.

- Kas tarp judviejų su mergina nutiko tą lemtingą naktį, kuomet buvote suimtas?

- Tą naktį, apie 3 valandą ryto mudu Tiffany lankėmės naktiniame klube. Kadangi buvome pradėję labai daug pyktis, nusprendėme, jog reikia pamėginti suklijuoti santykius ir išėjome dviese kiek pasilinksminti. Tačiau tąkart ir vėl susikivirčijome. Ji įsiaudrino, čiupo mane už marškinių ir išplėšė visas sagas. Pasakiau jai, kad mūsų santykiams nėra ateities ir liepiau nesirodyti mano namuose. Grįžęs namo nuėjau miegoti.

Maždaug už valandos išgirdau, kad už galinių namo durų vyksta kažkas keisto. Šios durys jungiasi su mano miegamuoju. Kai atidariau jas, rėkdama įlėkė Tiffany. Ji plūdosi sakydama neva ją palikau, nes išėjau su kita mergina. Ji elgėsi kaip išprotėjusi, tad aš paskambinau policijai. Pasiėmiau savo drabužius ir nuėjau į vonios kambarį. Ji įsiveržė į jį ir šaukė toliau: „Tu niekur neisi“. Paskui pastūmė mane. Aš susinervinau ir irgi ją pastūmiau, kad pasitrauktų iš kelio. Ir tuomet, kai aš ją pastūmiau, ji buvo tokia girta, kad nukrito, trenkėsi į kriauklės spintelę ir nosimi pataikė į jos kraštą. Praėjus lygiai pusei minutės išgirdau sirenas. Atidariau duris, o ten policija. Mane sulaikė.

Kol buvau komisariate, ji pasiėmė mano telefoną ir perskaitė visas mudviejų su Urte žinutes, peržiūrėjo visas nuotraukas ir viską perdavė detektyvams.

- Kaip sužinoję apie tokį įvykį reagavo jūsų šeimos nariai ir bičiuliai?

- Šeima visada yra šeima. Tiek mano mama, tiek patėvis suprato mane. Jie žinojo, kad mūsų santykiai toksiški, mes netinkame vienas kitam. Kai kurie draugai pasirinko palaikyti ją, tad su jais daugiau ir nesikalbėjome. Tačiau liko ir bičiulių, kurie mane palaikė visu šiuo sudėtingu periodu. Ši patirtis be galo suartino visą šeimą. Aš niekada nesijaučiau toks artimas jiems kaip dabar. Kalbėdavau su jais kiekvieną dieną, o kartais net ne vieną kartą per dieną. Dabar mūsų santykiai patys geriausi. Kai atsiduri tokioje situacijoje, supranti, kas yra tikrieji tavo draugai, palaikysiantys, kad ir kas atsitiktų.

– Kaip susiklostė judviejų santykiai su Urte? Ar jums kalint palaikėte bendravimą?

– Mudu su Urte išsiskyrėme dar prieš man pakliūvant į kalėjimą, o paskui mes visiškai nebendravome. Net man atsidūrus kalėjime mes nepalaikėme absoliučiai jokio ryšio. Ir dabar neturiu jokių planų su ja susisiekti. Kadangi su ja išsiskyriau, bet kokiu atveju nesu suinteresuotas vėl atidarinėti užvertų durų.

- Per judviejų draugystės laikotarpį atsirado ne vienas žmogus, sakęs, kad jūsų su Urte santykiai nėra tikri ir viskas yra daroma dėl reklamos. Ar meilė buvo tikra?

- Dėl to aš atsidūriau kalėjime. Jeigu mūsų draugystė nebūtų buvusi tikra, aš nebūčiau gavęs kaltinimų dėl radinių mano telefone. Mes tai darėme kartu, ji su manimi kurį laiką gyveno ir mes draugavome. Nenoriu jos kaltinti, kaltas aš. Tik, akivaizdu, kad rimtiems santykiams nė vienas dar nebuvome pasiruošę. Aš gyvenu kitame pasaulio krašte, ji atskrisdavo pas mane. Gal šie santykiai nebuvo patys rimčiausi, tačiau toli gražu ne netikri.

- Atsirado ir moterų, žiniasklaidai papasakojusių, kad viešai demonstruodamas draugystę su Urte, susirašinėdavote ir su jomis. Kodėl neatsisakydavote flirto su kitomis moterimis?

- Neslėpsiu, žinučių buvo, komentarų taip pat. Galbūt kažkiek ir paflirtuodavau. Nežinau tiksliai apie kurią moterį kalbate, tačiau taip, aš nebuvau labai ištikimas. Tiesiog mėgavausi gyvenimu ir į santykius nežiūrėjau rimtai. Kaip buvo, taip buvo. Gal tai tiesa.

– Galbūt ir būnant kalėjime pavyko užmegzti naujus romantiškus ryšius?

– Esu vienišas, kadangi kalint labai sunku sukurti santykius. Na, bet pastaruoju metu su kai kuo bendrauju. O prieš tai gana rimtų planų turėjau su viena buvusių savo merginų. Anksčiau mudu susitikinėjome Los Andžele, o man kalint vėl atnaujinome bendravimą. Apie pusę metų mes nuolat kalbėdavomės, susiskambindavome vaizdo skambučiais. Tačiau dėl to, kad aš esu kalėjime, mūsų santykiai atšalo ir nieko nesigavo.

Na, o prieš keletą mėnesių pradėjau bendrauti su kita mergina, kuri, beje, yra medicinos sesuo. Įdomu, kas mūsų laukia, kai aš atsidursiu laisvėje. Vis dėlto, būnant čia, labai pasikeitė mano požiūris į santykius. Noriu rimtos draugystės, kadangi laikas bėga, aš senstu ir nebegaliu laukti. Nebesinori vien keliauti ir linksmintis.

Galvodamas apie praeitį, aš suprantu, kad, greičiausiai, susitikinėdavau su netinkamomis merginoms, kurios tiesiog norėdavo su manimi keliauti, linksmintis, gyventi prabangoje. Tačiau iš tiesų aš buvau vienišas ir tikrų santykių niekada neturėjau. Dabar šią gyvenimo dalį tikrai keisiu. Man be galo svarbu rasti žmogų, kuris mane mylėtų ir norėtų kartu kurti šeimą. Norisi rimtų santykių, o ne tik linksmybių, kurios niekur neveda.

– Netrukus tai gali virsti realybeesate paleidžiamas anksčiau numatyto laiko?

– Nustatyta paleidimo iš kalėjimo data buvo 2022-ųjų spalis, tačiau dėl gero elgesio, dėl to, kad stengiausi mokytis, mano kalėjimo laikas buvo sutrumpintas iki pusantrų metų. Taigi jau jau šiemet, birželio 2 dieną, būsiu laisvas.

Bendrojo pagalbos centro numeris – 112.
Emocinės paramos tarnybaTelefono numerisEl. adresasDarbo laikas
„Pagalbos moterims linija“8 800 66366pagalba@moteriai.ltkasdien visą parą
„Vilties linija“116 123vilties.linija@gmail.comkasdien visą parą
„Linija Doverija“ (pagalba paaugliams ir jaunimui teikiama rusų kalba)8 800 77277II-VI 16:00-20:00
SPC kontaktai:
Specializuotos pagalbos centrų, 2017 metais teikiančių specializuotą kompleksinę pagalbą smurtą artimoje aplinkoje patyrusiems asmenims, sąrašas pagal savivaldybes
SavivaldybėOrganizacijos pavadinimasTel. Nr.El. pašto adresas
Akmenės r.Moterų veiklos inovacijų centras8 652 24232mvic@splius.lt
Alytaus m.Alytaus miesto moterų krizių centras8 645 45287ammkc@aktv.lt
Alytaus r.Alytaus miesto moterų krizių centras8 645 45287ammkc@aktv.lt
Anykščių r.Anykščių moterų užimtumo ir informacijos centras8 615 45464anyksciumoterys@gmail.com
BirštonoMoterų teisių asociacija (buv. Kauno moterų draugija8 603 89833mota.mums@gmail.com
Biržų r.Lietuvos agentūros „SOS vaikai“ Panevėžio skyrius8 699 86866paramosnamai@gmail.com
DruskininkųAlytaus miesto moterų krizių centras8 645 45287ammkc@aktv.lt
ElektrėnųMoterų informacijos centras8 5 2629003 8 650 95216spc@lygus.lt
Ignalinos r.Visagino šeimos krizių centras8 699 20069 8 686 60657viltisvskc@gmail.com
Jonavos r.Moters pagalba moteriai8 618 40044vinfo@moters-pagalba.lt
Joniškio r.Moterų veiklos inovacijų centras8 652 24232mvic@splius.lt
Jurbarko r.Tauragės moters užimtumo ir informacijos centras8 446 61565 8 616 55877taurage@moterscentras.w3.lt
Kaišiadorių r.Asociacija „Kauno moterų draugija“8 603 89833kmd.asoc@gmail.com
KalvarijosMarijampolės apskrities moters veikos centras8 343 59525 8 633 55007spc.mar@gmail.com
Kauno m.Kauno apskrities moterų krizių centras8 679 31930kaunoaspc@kamkc.lt
Kauno r.Asociacija „Kauno moterų draugija“8 603 89833kmd.asoc@gmail.com
Kazlų RūdosMarijampolės apskrities moters veiklos centras8 343 59525 8 633 55007spc.mar@gmail.com
Kelmės r.Tauragės moters užimtumo ir informacijos centras8 446 61565 8 616 55877taurage@moterscentras.w3.lt
Kėdainių r.Moters pagalba moteriai8 618 40044info@moters-pagalba.lt
Klaipėdos m.Klaipėdos socialinės ir psichologinės pagalbos centras8 46 350099 8 650 60094kmn@moteriai.lt
Klaipėdos r.Kretingos moterų informacijos ir mokymo centras8 445 78024 8 605 82331kretingosmoterys@gmail.com
Kretingos r.Kretingos moterų informacijos ir mokymo centras8 445 78024 8 605 82331kretingosmoterys@gmail.com
Kupiškio r.Lietuvos agentūros „SOS vaikai“ Panevėžio skyrius8 699 86866paramosnamai@gmail.com
Lazdijų r.Alytaus miesto moterų krizių centras8 645 45287ammkc@aktv.lt
MarijampolėsMarijampolės apskrities moters veiklos centras8 343 59525 8 633 55007spc.mar@gmail.com
Mažeikių r.Telšių krizių centras8 609 02636 8 682 29459 8 444 74282kriziucentras@gmail.com
Molėtų r.Anykščių moterų užimtumo ir informacijos centras8 615 45464anyksciumoterys@gmail.com
Neringos m.Klaipėdos socialinės ir psichologinės pagalbos centras8 46 350099 8 650 60094kmn@moteriai.lt
PagėgiųKoordinacinis centras „Gilė“8 610 10715koordinaciniscentras@gmail.com
Pakruojo r.Moterų veiklos inovacijų centras8 652 24232mvic@splius.lt
Palangos m.Klaipėdos socialinės ir psichologinės pagalbos centras8 46 350099 8 650 60094kmn@moteriai.lt
Panevėžio m.Lietuvos agentūros „SOS vaikai“ Panevėžio skyrius8 699 86866paramosnamai@gmail.com
Panevėžio r.Lietuvos agentūros „SOS vaikai“ Panevėžio skyrius8 699 86866paramosnamai@gmail.com
Pasvalio r.Lietuvos agentūros „SOS vaikai“ Panevėžio skyrius8 699 86866 paramosnamai@gmail.com
Plungės r.Telšių krizių centras8 609 02636 8 682 29459 8 444 74282kriziucentras@gmail.com
Prienų r.Asociacija „Kauno moterų draugija“8 603 89833kmd.asoc@gmail.com
Radviliškio r.Moterų veiklos inovacijų centras8 652 24232mvic@splius.lt
Raseinių r.Raseinių krizių centras8 657 87475info@kriziucentras.eu
RietavoTelšių krizių centras8 609 02636 8 682 29459 8 444 74282kriziucentras@gmail.com
Rokiškio r.Lietuvos agentūros „SOS vaikai“ Panevėžio skyrius8 699 86866paramosnamai@gmail.com
Skuodo r.Kretingos moterų informacijos ir mokymo centras8 445 78024 8 605 82331kretingosmoterys@gmail.com
Šakių r.Marijampolės apskrities moters veiklos centras8 343 59525 8 633 55007spc.mar@gmail.com
Šalčininkų r.Moterų informacijos centras8 650 95216 8 5 2629003spc@lygus.lt
Šiaulių m.Moterų veiklos inovacijų centras8 652 24232mvic@splius.lt
Šiaulių r.Moterų veiklos inovacijų centras8 652 24232mvic@splius.lt
Šilalės r.Koordinacinis centras „Gilė“8 610 10715koordinaciniscentras@gmail.com
Šilutės r.Kretingos moterų informacijos ir mokymo centras8 445 78024 8 605 82331kretingosmoterys@gmail.com
Širvintų r.Moterų informacijos centras8 5 2629003 8 650 95216spc@lygus.lt
Švenčionių r.Moterų informacijos centras8 5 2629003 8 650 95216spc@lygus.lt
Tauragės r.Tauragės moters užimtumo ir informacijos centras8 446 61565 8 616 55877taurage@moterscentras.w3.lt
Telšių r.Telšių krizių centras8 609 02636 8 682 29459 8 444 74282kriziucentras@gmail.com
Trakų r.Moterų informacijos centras8 5 2629003 8 650 95216spc@lygus.lt
Ukmergės r.Moters pagalba moteriai8 618 40044info@moters-pagalba.lt
Utenos r.Anykščių moterų užimtumo ir informacijos centras8 615 45464anyksciumoterys@gmail.com
Varėnos r.Alytaus miesto moterų krizių centras8 645 45287ammkc@aktv.lt
Vilkaviškio r.Marijampolės apskrities moters veiklos centras8 343 59525 8 633 55007spc.mar@gmail.com
Vilniaus m. (išskyrus Naujininkų, Grigiškių, Naujosios Vilnius seniūnijas) Vilniaus m. (Naujininkų, Grigiškių, Naujosios Vilnius seniūnijos)Vilniaus moterų namai Moterų informacijos centras8 5 2616380vmotnam@vmotnam.lt
Vilniaus r.Moterų informacijos centras8 5 2629003 8 650 95216spc@lygus.lt
Visagino r.Visagino šeimos krizių centras8 699 20069 8 686 60657viltisvskc@gmail.com
Zarasų r.Visagino šeimos krizių centras8 699 20069 8 686 60657viltisvskc@gmail.com
SVARBU. bukstipri.lt - Vidaus reikalų ministerijos administruojama internetinė svetainė, skirta žmonėms, susidūrusiems su smurtu artimoje aplinkoje.
Bendrojo pagalbos centro numeris – 112.

Pagalbą smurtą artimoje aplinkoje patyrusiems asmenims visoje Lietuvoje teikia Specializuotos pagalbos cendivai (SPC). Patyrėte fizinį, psichologinį, seksualinį, ekonominį smurtą? Nedvejodami kreipkitės nurodytais kontaktais pagal savo gyvenamąją vietą:
RegionasSpecializuotos pagalbos cendivasTelefonai, el.paštas
Akmenės r., Joniškio r.,Pakruojo r., Radviliškio r., Šiaulių m., Šiaulių r.Moterų veiklos inovacijų centras8 652 24232
mvic@splius.lt
Alytaus m., Alytaus r., Druskininkų sav., Lazdijų r., Varėnos r.Alytaus miesto moterų krizių centras8 645 45287
info@ammkc.lt
Anykščių r., Molėtų r., Utenos r.Anykščių moterų užimtumo ir informacijos centras8 615 45464
anyksciumoterys@gmail.com
Birštono sav., Kaišiadorių r., Kauno r., Prienų r.Moterų teisių asociacija8 603 89833
mota.mums@gmail.com
Panevėžio m., Panevėžio r., Biržų r., Kupiškio r., Pasvalio r., Rokiškio r.Lietuvos agentūros "SOS vaikai" Panevėžio skyrius8 699 86866
paramosnamai@gmail.com
Elektrėnų sav., Šalčininkų r., Širvintų r., Trakų r., Švenčionių r., Vilniaus m.(Naujininkų, N.Vilnios, Grigiškių seniūnijos), Vilniaus r.Moterų informacijos centras8 650 95216
skpc@lygus.lt
Visagino m., Ignalinos r., Zarasų r.Visagino šeimos krizių centras8 699 20069
viltisvskc@gmail.com
Jonavos r., Kėdainių r., Ukmergės r.Kauno moterų linija8 618 40044
skpc@moterulinija.lt
Tauragės r., Kelmės r., Jurbarko r.Tauragės moters užimtumo ir informacijos centras8 616 55877
taurage@moterscentras.w3.lt
Marijampolės sav., Kalvarijos sav., Kazlų Rūdos sav., Šakių r., Vilkaviškio r.Marijampolės apskrities moters veiklos centras8 63355007
spc.mar@gmail.com
Kauno m.Kauno apskrities moterų krizių centras8 679 31930
kaunoaspc@kamkc.lt
Klaipėdos m., Neringos m., Palangos m.Klaipėdos socialinės ir psichologinės pagalbos centras8 650 60094
kmn@moteriai.lt
Kretingos r., Klaipėdos r., Skuodo r., Šilutės r.Kretingos moterų informacijos ir mokymo centras8 605 82331
kretingosmoterys@gmail.com
Telšių r., Mažeikių r., Plungės r., Rietavo sav.Telšių krizių centras8 671 16590
spc.telsiai@gmail.com
Šilalės r., Pagėgių sav.Koordinacinis centras "Gilė"8 610 10715
koordinaciniscentras@gmail.com
Raseinių r.Raseinių krizių centras8 428 52177
info@kriziucentras.eu
Vilniaus m.(išskyrus Naujininkų, N. Vilnios, Grigiškių seniūnijas)Lietuvos moterų teisių įtvirtinimo asociacija8 664 31207
pagalba@skpcpagalba.lt
www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(75 žmonės įvertino)
1.4133

Teismas atidėjo sprendimo paskelbimą dėl regioniniame parke pastatyto E. Dragūno namo (1)

Vilniaus miesto apylinkės ketvirtadienį savaitei atidėjo sprendimo dėl žinomo atlikėjo...

Egidijaus Dragūno byloje dėl pareigūnų sužalojimo teismas peržiūrėjo sulaikymo įrašus: atlikėjas pažėrė jiems savų kaltinimų

Pareigūnų sužalojimu kaltinamo atlikėjo Egidijaus Dragūno bylą nagrinėjantis Vilniaus miesto...

Vidas Bareikis pardavė namą Simono Dailidės šeimai: aprodė ypatingas vietas, netrūko ir jautrių prisiminimų (3)

Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidentas Simonas Dailidė ir jo žmona Aistė...

Orijus Gasanovas išgyveno baisiausią skrydį gyvenime: jo metu mirė žmogus (3)

Kelionių ekspertas ir televizijos laidų vedėjas Orijus Gasanovas išgyveno baisiausią skrydį...

Ypatingą laikotarpį išgyvenanti atlikėja Laisva: mūsų porai adrenalino tikrai netrūksta (1)

Atlikėja Donata Gutauskienė-Laisva šiuo metu išgyvena ypatingą laikotarpį – gegužės...

Top naujienos

Dukart padurtam jaunuoliui – neįtikėtinas teismo akibrokštas: gali būti, kad pats nukrito ant peilio (7)

Linksmybės prie Nemuno Kidulių kaime baigėsi kruvinu konfliktu – jaunuoliui draugas du kartus...

Kol Lietuva nesutaria dėl partnerystės įstatymo – Amerika šlovina iš Lietuvos kilusį homoseksualą

Kol Lietuvoje kyla aršios, homofobiškos diskusijos dėl Seime žalią šviesą pagaliau gavusio...

Žibėnas pridengė vėl ne laiku suliepsnojusį komandos „degtuką“: jokio kriminalo

Panevėžio „Lietkabelis“ šiuo metu žaidžia geriausią krepšinį Lietuvoje, ir tai įrodo ne...

Karas Ukrainoje. Ukraina: kovos pasiekė didžiausią intensyvumą, Rusija vėl nusitaikė į Charkivą britų žvalgyba: elitiniai rusų daliniai patyrė milžiniškų nuostolių (9)

„Ateinanti savaitė bus lemiama“, – pabrėžė Luhansko srities vadovas Serhijus Haidajus ir...

Paskutinės gegužės dienos – su lietumi: griaudės perkūnija ir stiprės vėjas (1)

Artimiausiomis dienomis mūsų šalyje kasdien lankysis trumpalaikiai lietūs, prognozuoja sinoptikai.

Delfi PliusJon Herskovitz, Jeong-Ho Lee

Bidenui viešint Azijoje – nemaloni Rusijos ir Kinijos staigmena (7)

JAV prezidentui Joe Bidenui baigiant vizitų turą po Aziją nemalonią staigmeną surengė Rusija...

Mirė legendinės grupės „Depeche Mode“ narys Andy Fletcheris

Mirė legendinės britų grupės „ Depeche Mode “ narys Andy Fletcheris. Liūdną žinią savo...

Prasitarė, kad visi Putino strateginiai tikslai žlugo: ateinanti savaitė bus lemiama (2)

Vakarų politikų svarstymai, jog Ukraina rusams galėtų atiduoti dalį žemių, pykdo Kyjivą. Tai...

Lietuvių triumfas futbolo šalyje: Dambrauskas ir „Hajduk“ iškovojo Kroatijos taurę

Įspūdingai sezoną užbaigė Valdo Dambrausko vadovaujama Splito „Hajduk“ : Kroatijos taurės...

Mis Ukraina parodė, kaip atrodė prieš karą ir dabar: pokyčiai – neįtikėtini (3)

27 metų Ukrainos modelis Anna Nepliach atkreipė dėmesį į antsvorio problemą. Mergina...