Stilistė, „L'Officiel Lithuania“ vyriausioji redaktorė, nuomonės formuotoja Agnė Jagelavičiūtė pasidalino vaizdo įrašu, kuriame kalba apie skiepų naudą – moteris prisipažįsta, jog jie yra vienintelis būdas vėl būti kartu.

„Labai brangus žmogus man šiandiena gyvena Kinijoje. Jis ten mokosi ir dirba. Kad jis patektų į tą šalį pasaulyje apimtame pandemijos, jam teko ištverti net ne kelis, o dešimtis testų ir savaitę saviizoliacijos.

Tam, kad pavasarį apsikabinti rudenį išsiskyrus, mums teks iškęsti bene dar dešimt testų.

Mes kalbame apie saviizoliaciją, apie karantiną ir aš jokiu būdu neraginu elgtis priešingai. Tiesiog noriu pasakyti, kad atėjo laikas suprasti, jog pandemijos neįmanoma pralaukti. Net jei lauksime penkis, dešimt, penkiolika ar dvidešimt metų, žiūrėdami, kaip tarp keturių sienų auga mūsų vaikai, kaip žlunga mūsų svajonės ir mūsų statyti verslai.

Jei galėčiau pasiskiepyti, aš tai padaryčiau šią akimirką. Aš tai būčiau padariusi vakar, bet šiandien savo skiepą aš atiduodu tiems, kuriems reikia labiau: mokytojams, medikams, senjorams. Ir aš stoviu laukdama savo skiepo eilėje su viltimi, sugrįžtant į intymumą, kad jūs stovite kartu.

Skiepai yra vienintelis kelias į kolektyvinį imunitetą ir vėl būti kartu“, – jautriame vaizdo įraše kalba Agnė Jagelavičiūtė.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (511)