„Su Danieliumi atostogavome Tailande, tačiau pabuvę ten kelias dienas sugalvojome, kad norime dar ką nors aplankyti. Rinkomės aplankyti Singapūrą ar Balį ir pasirinkome pastarąjį, – DELFI pasakojo Justina. – Danielius labai daug kur buvęs Azijoje, tačiau Balio nebuvo aplankęs.“

Tailandą į Balį iškeitusi porelė nė kiek nesigailėjo. „Balis patiko labiau, vietiniai žmonės ten labai faini, besišypsantys, mandagūs. Tailande kitaip, jis jau labai turistinis“, – pasakojo J. Stambrauskaitė.

Tailandas visame pasaulyje garsėja kaip vieta, kurioje galima pamatyti itin daug translyčių. Ne vienas keliavęs pasakojo, kad sunku atpažinti, kur mergina, o kur translytė moteris. „Būnant Tailande, manau, privalu nueiti į klubą pažiūrėti „Ladyboy“ (translyčių – DELFI) pasirodymų. Nežinau, ar kokioje nors kitoje šalyje galima tiek jų rasti“, – kalbėjo Justina.
Justina Stambrauskaitė su translyčiais
Anot J. Stambrauskaitės, jie su Danieliumi taip pat nepraleido šių pasirodymų, negana to, Justina su keliais iš jų net nusifotografavo. „Buvome kabarete, jų pasirodymas priminė kažką tokio kaip „Mulen Ružas“. Tai tik šokis, niekas ten nuogai nenusirenginėja, – šyptelėjo Justina. – Nors dėmesio sulaukėme ir eidami gatve, vos ne prie kas antro klubo stovintys asmenys kvietė užeiti pasigrožėti erotiniais pasirodymais.“

Mergina paatviravo, kad Azijoje jie sulaukė labai daug dėmesio ir dėl Danieliaus išskirtinumo. „Turistų lankomose vietose daug kas stojo į eilę nusifotografuoti su mumis, – nusijuokė pasakodama Justina. – Jis labai aukštas, pas juos tai neįprasta, o su manimi, nežinau, sakydavo, kad esu labai graži, bet jaučiu iš tikrųjų galvodavo, kad va parodysiu giminėms, kokią baisią merginą matėm.“

Viešbutyje ant upės kranto apsistojusi porelė atostogų metu stengėsi kuo daugiau pamatyti: „Prie viešbučio baseino galėčiau pagulėti kokias penkias dienas, bet paskui norėtųsi jau kažką pamatyti“.
Vis tik ne viskas kelionės metu klostėsi labai sklandžiai. Iš Tailando į Balį išskridusi ir vėliau atgal grįžusi porelė sulaukė oro uosto darbuotojų priekaištų ir grasinimų.

„Mus įleido ir išleido iš Tailando be vizų. Nors prieš tai dar pasitikslinome, bet sakė, kad ne, nereikia. O išskrendant iš Balio pradėjo tampyti po visus kabinetus, kviesti apsaugą, neva mes bandėme be vizos patekti į šalį, nors prieš savaitę tikino, kad jos net nereikia“, – įspūdžiais dalijosi Justina.

Danielius Bunkus
Anot pašnekovės, subėgusi apsauga ir vis didėjantis jos būrys išties atrodė ne itin maloniai. Negana to, jie kalbėjo nesuprantama kalba. „Viename kabinete ant sienų kabėjo plakatai su įspėjimais, kiek supratome, bandymas į šalį patekti be vizos gali būti baudžiamas net dešimt metų kalėjimo“, – pasakojo D. Bunkaus širdies draugė. Vis tik viskas baigėsi gerai, oro uosto darbuotojai suprato padarę klaidą ir viskas išsisprendė sklandžiai.

Egzotiškuose kraštuose atostogavusi porelė džiaugėsi itin pigiu vietiniu maistu, tačiau ir čia neišvengė nemalonumų. „Maistas ten tikrai pigus, patiekalas vakarienei gali kainuoti eurą ar pusantro, o skonių ten tikra jūra. Nors neišvengėm ir apsinuodijomo, bet juk keliaujant po Aziją tam reikia iš anksto nusiteikti ir labai atsargiai vertinti maistą“, – tikino Justina.

Tai jau aštunta Justinos ir Danieliaus kelionė. „Anksčiau dažniau keliaudavome, dabar jau rečiau“, – šyptelėjo Justina pasidalydama gausiu įspūdingos kelionės nuotraukų albumu.
Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (402)