aA
Neseniai žinomam politikos ir visuomenės veikėjui Andriui Šedžiui meilėje prisipažinusi iš Telšių rajono kilusi dvidešimtmetė Erdvilė Pilvinytė atvirai prabilo apie santykius su šiuo metu besiskiriančiu vyru ir tikino, jog juos sieja karšta ir abipusė meilė. Tačiau politikas santykiais nesidžiaugia ir sako, kad tai tėra jaunos merginos išsigalvojimas.
Andrius Šedžius, Erdvilė Pilvinytė
© DELFI montažas

Susisiekus A. Šedžius patikino, jog apie jokius santykius kalbėti nenori ir kol neįvyks oficialios jo bei atlikėjos Monikos Šedžiuvienės skyrybos, naujos meilės taip pat nebus.

„Tai, kad ji nieko man nesakiusi davė interviu... aš nieko nežinojau. Absoliučiai nieko. Pasakiau jai, kad tai yra savotiška išdavystė ir taip negalima. Jei žmonės yra draugai, tai vadinama išdavyste.

Mane nustebino iš jos pusės tai, kaip visa tai buvo padaryta. Nesitikėjau, tačiau kadangi gyvenime buvau ne kartą patyręs moterų, draugų ar bendražygių išdavystes, manęs jau niekas nestebina. Tačiau nusivylimas yra. Tai parodo, kad žmogumi visiškai negali pasitikėti“, – apgailestavo žinomas vyras.

Andrius Šedžius
Andrius Šedžius
© DELFI / Tomas Vinickas

Tačiau jis kartu sakė, kad nors ir jaučiasi itin nusivylęs, drastiškų sprendimų nesiims. „Pasidariau tik sau išvadas. Tai gyvenimiška pasitikėjimo pamoka. Ir draugai, ir šeimos nariai pasipiktinę, o aš labiau pabrėžčiau, kad interviu ir visas pasisakymas yra labai vaikiško lygio. Tą patį pastebi ir visi.

Mano šeimos nariai, draugai ir pažįstami taip pat pastebi, kad jos mintys (interviu) yra vaikiškos. Mūsų yra kitas lygis. Aukštesnis gal labiau ir subrendęs. Visi stebisi, kaip aš galiu bendrauti su žmogumi, kuris taip vaikiškai mąsto. Mano šeima džiaugsmu netryško, bet kažkokio pasmerkimo iš šeimos narių niekada nebuvo. Šeima yra viena ir antros tikrai nebus. Mes visada stojame vienas už kitą“, – tikino jis.

Pasiteiravus, ar tiesa, kad E. Pilvinytė gyvena jo namuose ir yra išlaikoma, žinomas politikas nebuvo linkęs daugžodžiauti. „Čia yra jos reikalas. Ji gali teigti viską, ką nori, bet aš nenoriu apie tai kalbėti. Tačiau mes bendraujame ir ryšį palaikome. Mes draugai. Aš nepatvirtinu jokių santykių, o mūsų draugystė tęsiasi“.

A. Šedžius patikino, kad ir atleidimo už tokį atvirą jo asmeninio gyvenimo išdavimą mergina neprašė. Ir nors jie vis dar bendrauja, santykiai pasikeitė. A. Šedžius neslepia, kad šis atviras interviu ir tapo to priežastimi.

Andrius Šedžius ir Erdvilė Pilvinytė
Andrius Šedžius ir Erdvilė Pilvinytė
© Asmeninio albumo nuotr.

„Paveikė ir mano politinį bei visuomeninį įvaizdį. Žmonių akyse mano įvaizdis labai stipriai sumenko. Girdėjau net replikų. Rinkdamas parašus kandidatuoti į Europos parlamentą išgirdau klausimų, ar esu pakankamai subrendęs politiniam gyvenimui, nes nesusitvarkau su savo merginomis, kurios yra labai jaunos ir galbūt man ne vieta politikoje, o reikėtų jaunomis merginomis užsiimti.

Kiekvienas turime asmeninį gyvenimą, darbus ir užduotis, kurias turime padaryti. Jeigu man, kaip politikui, kažkas turi priekaištų dėl darbų ar veiklos, esu pasiruošęs išklausyti, bet priekaištai dėl asmeninio gyvenimo, su kuo miegu ar gyvenu, yra visiškai nepagrįsti.

Suprantu, kad jei būtų kažkokie santykiai, kurie pažeistų įstatymus ar moralę, suprantu, bet kai 43 metų vyras turi kažkokius ryšius su 21 metų mergina, tai yra jų dviejų reikalas, ką jie daro. Tai nėra nelegalu ar amoralu. Tai tik dėl to, kad esu aš. Jei tai būtų Arvydas Anušauskas ar Aloyzas Sakalas, ten viskas tvarkoj“, – piktinosi jis.

Santykiuose, anot A. Šedžiaus, turėtų būti palaikymas, o jei jo nėra, nėra ir santykių. Šiuo atveju vyras įžvelgia tik dėmesio trūkumą, kurį merginai pavyko patenkinti. „Dabar viskas lyg ir tvarkoje“, – pasvarstė jis.

Skandalingas skyrybas su 26-erių atlikėja išgyvenantis vyras sako, kad labiausiai gyvenime vis dėlto vertina lojalumą, o negalėdamas pasitikėti žmogumi, negali ir atvirai bendrauti, nors ir pripažįsta, jog visi klysta. „Niekada nežinai, kas gyvenime gali nutikti. Gal išvažiuosiu ir nutiks avarija, o likusį gyvenimą teks praleisti ligoninėje. Kaip tuomet gali gyventi su žmogumi, kuris tą pačią dieną išeis“.

Tačiau pastaruoju metu jis įžvelgia ir padidėjusį gerbėjų dėmesį, nors nežino, kas apskritai yra dėl to kaltas. Andrius nusijuokė prisipažindamas, jog džiaugiasi, kad jo gyvenimas visiems yra toks įdomus, o asmeniniai reikalai sulaukia tokio dėmesio.

„Aš tik norėčiau žmonėms perduoti, kad ant nei vieno iš komentatorių ar tų, kurie domisi mano gyvenimu, nepykstu ir džiaugiuosi. Tai reiškia, kad mano gyvenimas yra įdomus ir tai gerai. Džiaugiuosi, kad patenkinu jų smalsumą ir ant nieko nepykstu.

Aš visada jaučiuosi laimingas vien dėl to, kad esu sveikas aš ir visi, kuriuos myliu, o visa kita yra gyvenimo smulkmenos“, – su šypsena sakė žinomas vyras.

Itin atvirą 20-metės Erdvilės interviu apie santykius su Šedžiumi įvertino ir pats verslininkas: tai vadinama išdavyste
© DELFI / Karolina Pansevič

DELFI primena, kad dar neseniai E. Pilvinytė nusprendė atsakyti į daugeliui rūpimus klausimus ne tik apie pažintį ar draugystę su dvigubai vyresniu A. Šedžiumi, bet ir papasakoti apie save, savo šeimą ir tai, ką šiuo metu jai tenka patirti.

Ilgai įkalbinėti dėl šio interviu Erdvilės nereikėjo. Vos paviešinusi nuotrauką, kurioje ji pirmą kartą pozuoja kartu su Andriumi, ji sako supratusi, kad jai ir jų santykiams atėjo laikas išlįsti į dienos šviesą.

„Susipažinome praėjusiais metais Airijoje, tačiau pirmas kontaktas įvyko prieš beveik dvejus metus spalio mėnesį. Pamačiau straipsnį, kad Andrius skiriasi su žmona Monika. Pakviečiau jį į draugus socialiniame tinkle, jis mane priėmė ir „pamėgo“ beveik visas mano nuotraukas. Nekreipiau į tai dėmesio, tačiau netrukus jis pats įsikėlė naują savo nuotrauką, todėl ir aš ant jos paspaudžiau „patinka“. Iškart po to jis man pradėjo rašyti, žėrė komplimentus, sakė, kad esu graži, jo idealas, žavėjosi, jog esu aukšta, siūlė susitikti. Praėjus laikui nutarėme susitikti.

Susitikome šalia mano namų, nevažiavome nei kavos gerti, nei vakarieniauti. Susitikome vos pusvalandžiui, po kurio jis man parašė: „Gaila, kad tau nepatikau“. O aš jam atrašiau, kad jis man nei patiko, nei nepatiko. Nepaisant to, jis nepasidavė, rašė man ir toliau, linkėdavo gražios dienos.“, – pažintį tuomet prisiminė mergina.

Ji tuomet pasakojo, jog intensyvus jų bendravimas prasidėjo socialiniame tinkle „Facebook“. Tačiau merginos jau tada neapleido mintys, jog tokį intensyvų dėmesį vyras rodo ne jai vienai. „Pradėjau domėtis, ką žurnalistams pasakojo jo žmona Monika ir kokiomis mintimis ji dalijosi. Pradėjau tikėti, kad kažkiek jos žodžiuose yra tiesos. Tikrai nėra viskas melas. Bėgant laikui sužinojau, kad tokių draugių buvo ir daugiau, bet ką Andrius su jomis veikė, aš negaliu pasakyti, nes nežinau. Tiesą pasakius, net nenoriu į tai kištis“, – atviravo ji.

Mėsos fabrike dirbusi, o dabar apie policininkės karjerą ir studijas svajojanti mergina sakė, kad juodu yra tikra pora, o A. Šedžius ne kartą prisipažino meilėje. Interviu metu ji negailėjo ir itin asmeniškų detalių, papasakojo apie savo šeimą.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(133 žmonės įvertino)
2.0902

Evelina Anusauskaitė pranešė apie skaudžią netektį: širdį išliejo atsisveikinimo laiške (25)

JAV gyvenanti ir tarptautinės karjeros siekianti atlikėja Evelina Anusauskaitė -Young šiuo metu...

Kalbėdamos apie vaikų garderobą, garsios mamos neslepia: vaikams nieko negaili (2)

Ketvirtadienio vakarą žinomos mamos, tinklaraštininkės buvo pakviestos susipažinti su nauju...

Pasaulio modelių 50-tuke esanti Giedrė Dukauskaitė: mes patys renkamės, kaip gyventi (10)

Sugauti pasaulinio lygio manekenę Giedrę Dukauskaitę Paryžiuje – šį miestą šiuo metu ji...

Ant raudonojo Kanų kilimo – išskirtinis dėmesys lietuvei Ingridai (44)

Gegužės 14-25 dienomis vykstantis Kanų festivalis sutraukia garsenybes iš viso pasaulio....

Sostinės centre atidarytas vasaros sodas, gaiviu renginiu mėgavosi „influenceriai“ ir kiti žinomi veidai (81)

Ketvirtadienio vakarą Lietuvos įžymybės rinkosi „Spritz Summer Garden“ sezono atidarymo...

Top naujienos

Gyvai / DELFI Diena. Ar verta įsiklausyti į perspėjimus dėl artėjančios krizės ir pagaliau pradėti taupyti vyksta apklausa

Ekonomistai kalba, kad ateinanti krizė bus kitokia, tačiau gyventojai nekreipia dėmesio į kalbas...

Ušackas nubraižė naujas Grybauskaitės perspektyvas Europoje (35)

70 Europos Sąjungos lyderių raginant moterį paskirti kitu Europos Komisijos ar Europos Sąjungos...

Labiausiai ieškomų nusikaltėlių sąraše – dar du lietuviai už graiką siūloma 1 mln. eurų premija (30)

Europos ieškomiausiųjų bėglių sąraše, kurį skelbia Europolas, yra ir du lietuviai: Denas...

Arūnas Milašius. Kliedime apie Lietuvą kosmose, tačiau žagrė toliau kyšo iš kišenės (8)

Kiekvienas save gerbiantis studijos, rašomos gavus ES finansavimą ir brėžiančios Lietuvos...

Kažkas pabandė „nudžiauti“ naujai steigiamos partijos pavadinimą: įtaria senų bebrų „bajerius“ papildyta (40)

Kažkas nutarė pavogti naujai Aušrinės Armonaitės ir bendraminčių steigiamos Laisvės partijos...

Susigraudinusi Theresa May pranešė apie pasitraukimą papildyta 13.53 (132)

JK premjerė Theresa May paskelbė, kad pasitrauks iš konservatorių partijos pirmininko posto...

Mirtinai peiliu vyrą Kaune sužalojęs įtariamasis rastas negyvas (19)

Kauno policija penktadienį pranešė radusi vyro, įtariamo mirtinai peiliu sužalojusio žmogų,...

Kelmiškių mylima gydytoja žino, kaip atsigauti pervargus: pacientai dažnai daro grubią klaidą (7)

Nors provincijoje medikų trūksta, šie mieliau lieka dirbti didmiesčiuose. Kaip DELFI pasakoja...

Pasitraukusi Meilutytė: tai buvo svarbiausias sprendimas mano gyvenime (106)

„Šią savaitę Rūta Meilutytė paskelbė, kad baigia profesionalios plaukikės karjerą....

Kaip laiku atpažinti telefoninius virusus ir išvengti jų „malonės“?

Technologijų dėka mūsų gyvenimas kiekvieną dieną tampa lengvesnis ir paprastesnis. Šiandien...