Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėjas Olegas Zaicevas antradienį turėjo nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje K. Kazarian pateikti kaltinimai dėl viešosios tvarkos sutrikdymo. Šioje byloje nukentėjusiuoju yra pripažintas vilnietis Miroslavas Ščematovičius. Jis – graikų-romėnų imtyninkas.

Vilniaus apylinkės prokuratūros prokuroras Rytis Ivanauskas sako, kad K. Kazarian pateikti kaltinimai po įvykio, kai ji viešoje vietoje pastatė automobilį neįgaliesiems skirtoje vietoje.

„Atėjęs pilietis bandė pasakyti, kad automobilį patrauktų, tada kilo konfliktas, kurio eigoje ji sužalojo nukentėjusįjį, kuris bandė ją sulaikyti, ir apgadino jo automobilį, kai iš pykčio spyrė į dureles, – sakė prokuroras. – Nukentėjusiajam nustatytas nežymus sveikatos sutrikdymas. Kaltinamoji nepripažįsta kaltės, o kokia jos pozicija, išgirsime bylą nagrinėjant teisme.“

Šią bylą teismas pradės nagrinėti po mėnesio, nes į pirmąjį posėdį Lietuvos bokso čempionė dėl ligos negalėjo atvykti. Tuo metu nukentėjusiuoju pripažintas vilnietis Miroslavas Ščematovičius apie praėjusių metų spalį įvykusį konfliktą nebuvo linkęs daug kalbėti – vyras užsiminė, kad incidentas įvyko prie sostinės Dzūkų g. esančios parduotuvės „Iki“, kur K. Kazarian savo vairuojamą automobilį pastatė neįgaliesiems skirtoje vietoje.

„Ir dar per dvi vietas ji automobilį pastatė, gerai, kad buvo liudytojas, kuris viską matė, kitaip nežinau, kuo viskas būtų pasibaigę“, – sakė nukentėjusysis. Jis užsiminė, kad pats yra sportininkas – užsiima graikų imtynėmis, todėl esą būtų save apgynęs, jeigu būtų reikėję.

Vyras taip pat sakė, kad boksininkė jam apdraskė veidą, o konflikto metu esą šaukė, jog yra žymi boksininkė. „Man tyrėja siūlė susitaikyti, kaip ir būčiau sutikęs, tačiau ji nesutinka, nes nesijaučia kalta“, – teigė M. Ščematovičius.

Miroslavas Ščematovičius
Tuo metu baudžiamojon atsakomybėn patraukta K. Kazarian sako, kad istorija, į kurią ji pateko, yra labai nemaloni, tačiau į ją jautriai reagavo dėl to, kad anksčiau iš buvusiojo draugo yra patyrusi ne tik psichologinį, bet ir fizinį smurtą.

„Gatvėje niekada nenaudoju savo boksininkės įgūdžių, nes žinau, kad galiu užmušti žmogų – esu buvusi apsaugininkė, žinau, kas yra būtinoji gintis, kada galima naudoti jėgą, niekada neturėjau problemų su teisėsauga“, – DELFI sakė sportininkė.

Ji pripažįsta, kad savo vairuojamą automobilį pastatė neįgaliesiems skirtoje vietoje, dėl to labai apgailestauja. „Aš tada labai skubėjau, vos kelioms minutėms užbėgau į parduotuvę, nes man reikėjo vaiką paimti iš vaikų darželio“, – sakė moteris.

Ji pasakojo, kad tik išėjusi iš parduotuvės prie savo automobilio pamatė nepažįstamą vyriškį, kuris „sukiojosi prie valytuvų“.

„Paklausiau, ko jis nori, sakiau, eik šalin nuo mano automobilio, bet jis ėmė ant manęs šaukti, tada įvyko tarp mūsų susistumdymas, jis buvo agresyviai nusiteikęs ir sakė, kad kvies policiją“, – pasakojo boksininkė.

Kai ji įsėdo į savo automobilį, kurį norėjo perstatyti į kitą vietą, nepažįstamasis taip pat įlipo į moters transporto priemonę.

„Jis bandė ištraukti raktelius – visa jėga man įrėmė alkūnę į gerklę, o kita ranka traukė raktą iš spynos, kurį sugadino – aš tik gyniausi, juk nepažįstamas vyras mane užgriuvo visu savo svoriu, todė jam įkišau du pirštus į akis ir išstūmiau iš automobilio, o paskui atvažiavo policija ir pamatė tą vyrą su raudonomis akimis“, – pasakojo K. Kazarian.

Po blogiausio pasimatymo gyvenime – kerštas: norėjo būti meilužiu

Moteris pažymėjo, kad net neketino pasišalinti iš aikštelės – tik norėjo perstatyti automobilį į kitą vietą, juk ir taip jau toks skandalas kilo dėl ne vietoje pastatytos transporto priemonės. „Ko man bėgti, juk banko neapiplėšiau“, – sakė sportininkė.

Anot jos, nepažįstamas vyras neturėjo teisės įlipti į jos automobilį ir sugadinti užvedimo spynelę. „Supratęs, kad viršijo leistinas teises, jis išsigalvojo, kad aš jam įspyriau į automobilį“, – teigė K. Kazarian.

Anot jos, dar prieš atvykstant policijai atsirado liudytojas, kuris teigia, jog viską matė. Tačiau jis esą puikiai pažįsta K. Kazarian ir, moters teigimu, turi pagrindo jai kerštauti – boksininkė atskleidė, kad liudytojas įkalbinėjo nukentėjusįjį rašyti pareiškimą policijai tik dėl to, jog ši atsisakė būti jo meiluže.

„Tas liudytojas – Artūras, jis nukentėjusiuoju pripažintam Miroslavui sakė, kad esu boksininkė ir jis gali išpešti naudos, jeigu mane paduos į teismą – tai išgirdusi buvau šokiruota, – pasakojo Lietuvos bokso čempionė. – Juk Artūrą aš gerai pažįstu, prieš metus mes ėjome į pasimatymą. Patį blogiausią pasimatymą mano gyvenime. Labai susipykome, nes jis man tada pasakė, kad jeigu būtų žinojęs, jog viena auginu vaiką, būtų su manimi negaišęs laiko. Vėliau, po kelių dienų jis man pradėjo rašyti gašlias žinutes, siuntė net savo intymias nuotraukas, siūlė būti jo meiluže – prašiau mane palikti ramybėje, ištrinti telefono numerį, bet jis nesiliovė, ėmė įžeidinėti. Labai gašlus vyras – manau, jis turi motyvą keršyti, todėl liudydamas prieš mane nepasako tikrosios tiesos.“

Po šio įvykio norėdama įrodyti, kad yra nekalta dėl įvykio, boksininkė paprašė vaizdų įrašų iš parduotuvės, tačiau paaiškėjo, jog jų nėra, nes buvo nefilmuojama.

„Juk tas Miroslavas pats įsibrovė į mano automobilį, sukėlė man fizinį skausmą, o dabar turėsiu įrodinėti, kad esu nekalta – žinoma, kai jį išmečiau iš automobilio man buvo kilusi mintis jam suduoti, bet neturėjau noro, supratau, kad būsiu neteisi, šis žmogus jau nebekėlė jokios grėsmės“, – kalbėjo K. Kazarian.

Karina Kazarian
Ji stebisi, kad tuo metu, kai įvyko konfliktas, prie parduotuvės buvo daug žmonių, tačiau taip ir neatsirado nė vieno liudytojo. Išskyrus Artūrą, norėjusį būti boksininkės meilužiu.

Iš K. Kazarian nukentėjusiuoju pripažintas M. Ščematovius prašo priteisti 500 eurų atlyginimą: 300 Eur jis įvertino savo automobilio apgadinimą, o dar 200 Eur – neturtinę žalą.

Visada kovojo ir kovos už tiesą

„Automobilis buvo apgadintas, akivaizdžiai matėsi, kad buvo įvažiavęs į stulpą, tačiau ikiteisminio tyrimo metu net nebuvo atlikta ekspertizė, niekas nesiaškino, kaip apgadinta transporto priemonė, – sakė baudžiamojon atsakomybėn patraukta sportininkė. – Manau, kad yra pažeistas jo ego, nes nesitikėjo, jog gaus atkirtį iš moters. Taip, žinoma, aš gailiuosi, kad tuo metu skubėjau, netinkamoje vietoje prisiparkavau savo automobilį, pripažįstu kaltę, dėl to sumokėjau 30 Eur baudą. Tikrai nesu buvusi kvailesnėje situacijoje – kas darosi su tais vyrais Lietuvoje? Patys užpuola moteris, o gavę atkirtį rašo pareiškimą policijai ir bando pasipelnyti – Miroslavui patarčiau susirasti geresnį darbą, o ne bandyti pasipelnyti iš vienišos mamos, nesvarbu, kad ji yra boksininkė. O dabar gaunasi, kad esu kalta vien dėl to, kad esu boksininkė. Bet juk aš neviršijau būtinosios ginties, saugojau savo sveikatą ir turtą.“

„Tam vyrui, kuris mane kaltina, turėtų būti gėda“, – sako K. Kazarian.

Ji prisipažino, kad po šio įvykio net kreipėsi pagalbos į moterų teises ginančią organizacija. „Tai ne pirmas kartas, kai vyrai prieš mane smurtauja“, – teigė viena garsiausių Lietuvos boksininkių.

„Visada kovojau ir kovosiu už tiesą, noriu, kad smurtaujantys vyrai nuo manęs atsikabintų – ir tie, kurie siūlo tik būti jų meiluže, toks jausmas, jog jeigu turiu vaiką, tai jau esu nurašyta, siaubas kažkoks“, – kalbėjo K. Kazarian.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (787)