Renginio metu svečiai susipažino agentūra, organizuojančia keliones su „prieskoniais“. Ją įkūrė keliautojai, niekada neieškantys standartinių kelių, o atvirkščiai – siekiantys patys pažinti, pajusti, paragauti, išbandyti.

Pagrindinis kelionių agentūros sumanytojas – be kelionių negalintis gyventi vilnietis Simonas Teškevičius. 27 metų vaikinas jau spėjo aplankyti 55 valstybes. Savo meilę nuotykiams ir kelionėms vaikinas pavertė verslu.

„Ne veltui yra posakis, kad norėdamas atostogauti visą gyvenimą, dirbk mėgstamą darbą. Svajonė keliauti ir pažinti skirtingus kraštus tapo mano gyvenimo dalimi. Dabar aš galiu dalintis kelionių įspūdžiais kartu su daugiau žmonių ir bičiulių“, – šypsosi S. Teškevičius.

Šventėje, kurią vedė aktorius Eimutis Kvoščiauskas, ne tik buvo pristatyta kelionių agentūra, bet ir skambėjo istorijos iš smagiausių kelionių. Žinomi Lietuvos žmonės pasidalino įspūdingiausiais savo kelionės kadrais ir prisiminė išgyventus nuotykius.

Solveiga Mykolaitytė papasakojo apie nuotykius, patirtus savanoriaujant Pietų Afrikoje. Apie tai DELFI rašė jau anksčiau. Arvydas Anušauskas atskleidė, kad negali gyventi be kalnų, tačiau jo žmona Lina kartu į tokias keliones nesileidžia.

Julija Žižė pasidalino šeimos atostogų įspūdžiais Balio saloje. Dizainerė pasakojo, kad su mažyle dukra keliauti baisu nebuvo. "Svarbiausia nekreipti dėmesio į tuos žvilgsnius lėktuve, kai žmonės galvoja, kad negi dabar reikės sėdėti prie šitos šeimos?", - juokėsi moteris.

Saugirdas Vaitulionis papasakojo apie tai, kaip jam sekėsi keliauti po Indiją. Su atlikėja Juste Arlauskaite-Jazzu keliavęs vyras patyrė daugybę nuotykių: nuo atšaukto skrydžio iki sugedusio autobuso ir keliolika valandų trukusios kelionės. Nomeda Marčėnaitė, visai neseniai grįžusi iš kelionės jachta, papasakojo, su kokiais iššūkiais susidūrė – moteriai teko net išgyventi siaubingą audrą.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (23)