aA
Realybės šou „Aš – laidos vedėjas“ dalyvių kova dėl geriausio laidų vedėjo vardo tęsiasi. „Aklo“ interviu iššūkį priėmė antroji komanda, kurios mokytoja tapo LRT laidų vedėja, žurnalistė Eglė Daugėlaitė. Filmavimo metu netrūko aštrių komentarų, o griežtasis komisijos narys net skubėjo guosti vieno iš projekto dalyvių.
Erika Vitulskienė ir Merūnas Vitulskis
Erika Vitulskienė ir Merūnas Vitulskis
© Asmeninio albumo nuotr.

Savo jėgas laidų vedėjo kėdėje išbandė dar vienos mokytojos E. Daugėlaitės mokiniai: stilistė Milda Metlovaitė, dėstytojas Marius Laurinaitis, renginių organizatorė Jekaterina Zibireva ir renginių vedėjas Paulius Stravinskas.

Kiekvienas iš jų demonstravo savo talentus: kas didžėjavo, kas atliko stand-up žanro pasirodymą, kas pasitelkė mokslinius sugebėjimus... Talentus vertino mokytoja E. Daugėlaitė, komisijos pirmininkas Algis Ramanauskas-Greitai, atlikėja ir reklamos kūrėja Dovilė Filmanavičiūtė ir virtuvės šefas Alfas Ivanauskas.

Visada stengiuosi būti natūralus. Sakau taip, kaip jaučiuosi šiandien.
M. Vitulskis

Komisijos nariams buvo parodyti ir projekto dalyvių parengti žinių reportažai. Šios užduoties vertinimo komisiją sudarė mokytoja, komisijos pirmininkas, taip pat žurnalistai Indrė Makaraitytė ir Deividas Jursevičius.

„Aklas“ interviu – dar vienas iššūkis, kurį turėjo priimti E. Daugėlaitės mokiniai. Šis iššūkis projekto dalyviams kol kas kėlė didžiausią stresą – apie tai, ką turės kalbinti, jie sužinojo tik įžengę į studiją. Šįkart projekto dalyviams interviu teko imti iš dainininko, operos solisto Merūno Vitulskio.

Merūnas Vitulskis
Merūnas Vitulskis
© DELFI / Lukas Bartkus

Žodžio kišenėje neieškantis, puikų humoro jausmą turintis M. Vitulskis – žvaigždė ne tik Lietuvoje. Laidos vedėjo Arūno Valinsko paklaustas, ar gailisi dėl kokio nors atsakymo, ištarto per interviu, tikino, kad tokio nėra: „Visada stengiuosi būti natūralus. Sakau taip, kaip jaučiuosi šiandien.“

Paprašytas atskleisti kvailiausią kada nors jam užduotą klausimą, M. Vitulskis sako kadaise išgirdęs ne kvailiausią, o patį bjauriausią klausimą. „Manęs paklausė, ką reiškia stambiam žmogui mylėtis? Norėjau duoti į snukį“, – pasakojo jis, tačiau tikina išlikęs mandagus ir neatsakęs į tokį klausimą.

Kaip į žinomą Lietuvos dainininką reagavo projekto dalyviai? Gal šis, anot komisijos narių, „švelnus“ pašnekovas būdamas būtent toks padarė meškos paslaugą?

E. Daugėlaitės mokiniai per 5 minutes turėjo išgliaudyti tokias temas, kaip „Kas mūsų nenužudo, padaro stipresniais“, „Nesirink vesti moters, su kuria negalėtum išsiskirti“, „Gero žmogaus turi būti daug“, „Ar tikrai visi vyrai iš Marso, o moterys – iš Veneros?“.

Komisiją, be mokytojos ir komisijos pirmininko, sudarė žurnalistė Edita Mildažytė ir žurnalų redaktorė Daina Žemaitytė. Reiklūs teisėjai pripažino, kad solistas M. Vitulskis – „lengvas“ pašnekovas. „Čia ne Jakilaitis, kur žemę jaučiu reikia arti“, – sakė E. Mildažytė.

Tačiau ar tai padėjo puikiai atlikti skirtą užduotį? „Jeigu būtumėte klausiusi, būtumėte uždavusi subtilesnius klausimus. Galbūt tai būtų pokalbis, kurį būtų prisiminę visi. Dabar aš neprisimenu nieko“, – vienam iš dalyvių patarė D. Žemaitytė.

Kiek švelnesnis dalyviams buvo komisijos pirmininkas A. Ramanauskas-Greitai. „Nors tema buvo aštri, likai taktiškas ir neįžeidei“, – sakė jis. Komisija peikė projekto dalyvius ir už banalius klausimus, kuriuos D. Žemaitytė įvardijo kaip „žurnalistų folklorą“. Jie ragino nebijoti užduoti kvailų klausimų, nes tai žiūrovams įdomu. „Tu kalbini gyvą žmogų, visada įdomiau žinoti „razinas“, – sakė pretendentų mokytoja E. Daugėlaitė.

Filmavimo metu komisijos pirmininkas A. Ramanauskas-Greitai netgi skubėjo apkabinti vieną iš projekto dalyvių. Emocijų ir griežtų komentarų filmuojant laidas tikrai netrūko. Projekto dalyviai, kovodami dėl laidų vedėjo kėdės, privalo pasitelkti visą savo „amuniciją“: įgūdžius, fantaziją, reakciją, talentus, nes finale – keturios vietos, o laimėtojas – tik vienas.

Paskelbus projekto „Aš – laidos vedėjas“ paraiškų priėmimo pradžią, sulaukta net 500 žmonių anketų, iš jų per atranką buvo atrinka tik 16 laimingųjų. Ilgametę patirtį televizijoje turintys laidų vedėjai E. Daugėlaitė, Lavija Šurnaitė, Ignas Krupavičius ir Giedrius Masalskis pasidalijo po keturis pretendentus ir tapo jų mokytojais.

Projekto nugalėtojui bus suteikta puiki karjeros galimybė – jis laimės tarptautinius Europos transliuotojų sąjungos mokymus televizijos profesionalams.

www.lrt.lt
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(64 žmonės įvertino)
3.2344

Po pusmečio draugystės susižadėjo Gerda Zaptoriūtė ir Jovydas Zabiela: poros meilė užsimezgė dalyvaujant „X faktoriuje“ (17)

„X faktoriuje“ išgarsėjusi atlikėja Gerda Zaptoriūtė šią vasarą prisimins ilgai – po...

Koronavirusu užsikrėtusi atlikėja Agnė Sabulytė – apie menkai juntamus simptomus ir gydymąsi be vaistų (109)

Šeštadienį susirgusi koronavirusu pranešė dainininkė, buvusi LNOBT direktoriaus Jono...

Atlikėja Liveta Kazlauskienė susidūrė su klastinga liga: skausmas – sunkiai pakeliamas (143)

Jau ne pirmus metus sveikatos specialistai įspėja gyventojus dėl itin aktyvių erkių. Patariama...

Egidijus Dragūnas – apie sugriuvusius vestuvių planus, požiūrį į sūnaus auklėjimą ir atsisveikinimo koncertus (119)

„Delfi TV“ laidoje „ Kitokie pasikalbėjimai “ apsilankęs atlikėjas Egidijus Dragūnas -...

Koronavirusu užsikrėtusi LNOBT direktoriaus pavaduotoja – ligoninėje (150)

Penktadienį paaiškėjus, kad Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro (LNOBT) direktoriui Jonui...

Top naujienos

Masiniai protestai Baltarusijoje tęsiasi: bendražygiai skelbia apie Tichanovskojos sulaikymą, naudojamos guminės kulkos, ašarinės dujos tūkstančiai žmonių traukia į Minsko centrą; pildoma (916)

Po sekmadienį vykusių rinkimų, kuriuos opozicija laiko suklastotais, Baltarusijoje vėl prasideda...

Gimusiųjų skaičius Lietuvoje per 30 metų nukrito daugiau nei dvigubai: mokslininkų prognozės – liūdnos (165)

Gimstamumo didinimas šiandien daugelyje Europos šalių yra aktuali tema. Lietuva – ne išimtis....

Linkevičius sako negalintis susisiekti Tichanovskaja, nerimauja dėl jos saugumo (60)

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pirmadienio vakarą pranešė negalintis...

Nausėda: dabar jau esame įvaldę kitas poveikio priemones nei per pirmąją koronaviruso bangą (176)

Prezidentas Gitanas Nausėda mano, kad dėl represijų po rinkimų Europos Sąjungai atėjo laikas...

Rojumi žemėje pramintą salą ištiko ekologinė katastrofa: niekada neatsigausime po padarytos žalos (31)

Sunerimę Mauricijaus gyventojai krovė iš maišų su cukranendrių lapais užtvarą, kad...

Poilsiaujant prie ežero sukandžiojo nežinomas gyvis: skausmas buvo toks stiprus, kad paėjau tik šlubuodama (106)

Į redakciją kreipėsi vilnietė, poilsiavusi prie Sienio ežero, netoli Aukštadvario, Trakų...

Balkonas nuo namo nukrito neatsitiktinai: visi buvo prieš dvi dienas įspėti nebesinaudoti balkonais (159)

Penktadienį pranešta apie incidentą Lazdynuose – nuo vieno iš šio mikrorajono daugiabučių...

Kodėl Japonijoje sutuoktiniai miega atskirai (18)

Japonijoje net ir tose šeimose, kurios gyvena mažesniame name ar bute, sutuoktiniai dažniausiai...

Šiauliečiai paaiškino, kodėl Pietinis rajonas toks populiarus: tai mūsų moterys sugalvojo prie sportinių kelnių avėti aukštakulnius (41)

Tikrai ne apie kiekvieną mikrorajoną Lietuvoje rašomos knygos. O štai apie Šiauliuose esantį...

Įvertino rinkimus Baltarusijoje: Lukašenka turi suprasti realybę – jo laikas baigėsi (87)

Skelbiama, kad sekmadienį Baltarusijoje daugiau nei 30 miestų ir miestelių vyko piliečių...

|Maža didelių žinių kaina