aA
Realybės šou „Aš – laidos vedėjas“ dalyvių kova dėl geriausio laidų vedėjo vardo tęsiasi. „Aklo“ interviu iššūkį priėmė antroji komanda, kurios mokytoja tapo LRT laidų vedėja, žurnalistė Eglė Daugėlaitė. Filmavimo metu netrūko aštrių komentarų, o griežtasis komisijos narys net skubėjo guosti vieno iš projekto dalyvių.
Erika Vitulskienė ir Merūnas Vitulskis
Erika Vitulskienė ir Merūnas Vitulskis
© Asmeninio albumo nuotr.

Savo jėgas laidų vedėjo kėdėje išbandė dar vienos mokytojos E. Daugėlaitės mokiniai: stilistė Milda Metlovaitė, dėstytojas Marius Laurinaitis, renginių organizatorė Jekaterina Zibireva ir renginių vedėjas Paulius Stravinskas.

Kiekvienas iš jų demonstravo savo talentus: kas didžėjavo, kas atliko stand-up žanro pasirodymą, kas pasitelkė mokslinius sugebėjimus... Talentus vertino mokytoja E. Daugėlaitė, komisijos pirmininkas Algis Ramanauskas-Greitai, atlikėja ir reklamos kūrėja Dovilė Filmanavičiūtė ir virtuvės šefas Alfas Ivanauskas.

Visada stengiuosi būti natūralus. Sakau taip, kaip jaučiuosi šiandien.
M. Vitulskis

Komisijos nariams buvo parodyti ir projekto dalyvių parengti žinių reportažai. Šios užduoties vertinimo komisiją sudarė mokytoja, komisijos pirmininkas, taip pat žurnalistai Indrė Makaraitytė ir Deividas Jursevičius.

„Aklas“ interviu – dar vienas iššūkis, kurį turėjo priimti E. Daugėlaitės mokiniai. Šis iššūkis projekto dalyviams kol kas kėlė didžiausią stresą – apie tai, ką turės kalbinti, jie sužinojo tik įžengę į studiją. Šįkart projekto dalyviams interviu teko imti iš dainininko, operos solisto Merūno Vitulskio.

Merūnas Vitulskis
Merūnas Vitulskis
© DELFI / Lukas Bartkus

Žodžio kišenėje neieškantis, puikų humoro jausmą turintis M. Vitulskis – žvaigždė ne tik Lietuvoje. Laidos vedėjo Arūno Valinsko paklaustas, ar gailisi dėl kokio nors atsakymo, ištarto per interviu, tikino, kad tokio nėra: „Visada stengiuosi būti natūralus. Sakau taip, kaip jaučiuosi šiandien.“

Paprašytas atskleisti kvailiausią kada nors jam užduotą klausimą, M. Vitulskis sako kadaise išgirdęs ne kvailiausią, o patį bjauriausią klausimą. „Manęs paklausė, ką reiškia stambiam žmogui mylėtis? Norėjau duoti į snukį“, – pasakojo jis, tačiau tikina išlikęs mandagus ir neatsakęs į tokį klausimą.

Kaip į žinomą Lietuvos dainininką reagavo projekto dalyviai? Gal šis, anot komisijos narių, „švelnus“ pašnekovas būdamas būtent toks padarė meškos paslaugą?

E. Daugėlaitės mokiniai per 5 minutes turėjo išgliaudyti tokias temas, kaip „Kas mūsų nenužudo, padaro stipresniais“, „Nesirink vesti moters, su kuria negalėtum išsiskirti“, „Gero žmogaus turi būti daug“, „Ar tikrai visi vyrai iš Marso, o moterys – iš Veneros?“.

Komisiją, be mokytojos ir komisijos pirmininko, sudarė žurnalistė Edita Mildažytė ir žurnalų redaktorė Daina Žemaitytė. Reiklūs teisėjai pripažino, kad solistas M. Vitulskis – „lengvas“ pašnekovas. „Čia ne Jakilaitis, kur žemę jaučiu reikia arti“, – sakė E. Mildažytė.

Tačiau ar tai padėjo puikiai atlikti skirtą užduotį? „Jeigu būtumėte klausiusi, būtumėte uždavusi subtilesnius klausimus. Galbūt tai būtų pokalbis, kurį būtų prisiminę visi. Dabar aš neprisimenu nieko“, – vienam iš dalyvių patarė D. Žemaitytė.

Kiek švelnesnis dalyviams buvo komisijos pirmininkas A. Ramanauskas-Greitai. „Nors tema buvo aštri, likai taktiškas ir neįžeidei“, – sakė jis. Komisija peikė projekto dalyvius ir už banalius klausimus, kuriuos D. Žemaitytė įvardijo kaip „žurnalistų folklorą“. Jie ragino nebijoti užduoti kvailų klausimų, nes tai žiūrovams įdomu. „Tu kalbini gyvą žmogų, visada įdomiau žinoti „razinas“, – sakė pretendentų mokytoja E. Daugėlaitė.

Filmavimo metu komisijos pirmininkas A. Ramanauskas-Greitai netgi skubėjo apkabinti vieną iš projekto dalyvių. Emocijų ir griežtų komentarų filmuojant laidas tikrai netrūko. Projekto dalyviai, kovodami dėl laidų vedėjo kėdės, privalo pasitelkti visą savo „amuniciją“: įgūdžius, fantaziją, reakciją, talentus, nes finale – keturios vietos, o laimėtojas – tik vienas.

Paskelbus projekto „Aš – laidos vedėjas“ paraiškų priėmimo pradžią, sulaukta net 500 žmonių anketų, iš jų per atranką buvo atrinka tik 16 laimingųjų. Ilgametę patirtį televizijoje turintys laidų vedėjai E. Daugėlaitė, Lavija Šurnaitė, Ignas Krupavičius ir Giedrius Masalskis pasidalijo po keturis pretendentus ir tapo jų mokytojais.

Projekto nugalėtojui bus suteikta puiki karjeros galimybė – jis laimės tarptautinius Europos transliuotojų sąjungos mokymus televizijos profesionalams.

www.lrt.lt
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(68 žmonės įvertino)
3.2794

Prieš metus kartodromą atidarę Indrė Burlinskaitė su sužadėtiniu Liudu Vaisieta surengė šventę (1)

Savaitgalį Druskininkuose paminėtas soc. tinklų žvaigždei Indrei Burlinskaitei ir jos...

Tinklaraštininkė Ieva Swan nebeslepia jausmų žinomam vyrui: taip, mes esame pora (40)

Tinklaraštininkė Ieva Swan išgyvena permainų laikotarpį. Panašu, kad šioji vasara žinomai...

Klaipėdiečiai išsipuošė į elegantiškąją „Mėlynąją vakarienę“: susirinko per 700 svečių – tarp jų ir žinomi veidai (4)

Sekmadienio vakarą Klaipėdos Teatro aikštėje vyko „Mėlynoji vakarienė“. Į ją šiemet...

Atlikėja Mia atvirai – apie juodžiausią periodą, kalbas dėl piktnaudžiavimo alkoholiu ir išmoktą pamoką santykiuose su vyrais (276)

„Mano gyvenimas užkoduotas dainose. Pastebėjau, kad, jeigu parašau kažkokį kūrinį, tai...

Gyvenimo svajonę išpildžiusi Greta Lebedeva dalijasi šiltomis šeimos akimirkomis: kas galėjo pagalvoti, kokia būsiu laiminga (6)

Imtynininkas Aleksandras Kazakevičius ir asmeninė trenerė Greta Lebedeva -Kazakevič pastaruoju...

Top naujienos

Iš Rūdninkų poligono – pranešimas apie sukilusius migrantus: sulėkė gausios policijos pajėgos supyko dėl sušlapusių palapinių (250)

Rūdninkų poligone, kur įrengtas palapinių miestelis ir praėjusią savaitę apgyvendinti...

Naujosios Šimašiaus sutuoktinės įmonę lydi didžiulė sėkmė: laimėtas ne vienas savivaldybės konkursas (131)

Vilniaus mieste architektūros įmonę UAB „DO Architects" jau kurį laiką lydi ypatinga sėkmė....

Per pandemiją įsikūrusios įmonės skaičiavo milijoninius pelnus: sako, kad tai buvo galimybių metas (7)

Kol vienų įmonių veikla per pandemiją ir karantiną buvo sustabdyta, kitos įmonės kūrėsi ir...

Bilotaitė: iki metų pabaigos galime sulaukti 10 tūkst. neteisėtų migrantų, kitais metais – dar 5 tūkstančių migrantus apgyvendina garažuose (886)

Už vidaus reikalus atsakinga Europos Komisijos narė Ylva Johansson pirmadienį su vidaus...

Oficialu: ilginamas Galimybių paso veikimo terminas (129)

Galimybių pasą jau galima gauti ne savaitei, kaip buvo anksčiau, o mėnesiui.

Į Minską pradedami skrydžiai iš dar trijų Irako miestų: bilietai jau išpirkti papildyta 12.55 (1522)

Į Minską pradeda skraidyti lėktuvai iš dar trijų Irako miestų. Informacija apie tai pasirodė...

Artimiausiomis dienomis orai vasaros neprimins: be skėčių neapsieis didesnė Lietuvos dalis

Per šalį vakar praslinkęs pietinis ciklonas į visą kraštą atnešė lietingus ir gerokai...

Pasieniečiai ir migracijos pareigūnai siūlys pinigų į kilmės šalį norintiems grįžti neteisėtiems migrantams (223)

Lietuvos pasieniečiai ir migracijos pareigūnai siūlys pinigų į kilmės šalį norintiems...

Lietuvos treko dviratininkės taip aukštai kilti nesitikėjo: lūkesčius, kurių neturėjome, išpildėme specialiai Delfi iš Tokijo (75)

„Nerealus pasirodymas“, – džiaugėsi Tokijo olimpinių žaidynių komandų sprinto lenktynėse...