aA
Realybės šou „Aš – laidos vedėjas“ dalyvių kova dėl geriausio laidų vedėjo vardo tęsiasi. „Aklo“ interviu iššūkį priėmė antroji komanda, kurios mokytoja tapo LRT laidų vedėja, žurnalistė Eglė Daugėlaitė. Filmavimo metu netrūko aštrių komentarų, o griežtasis komisijos narys net skubėjo guosti vieno iš projekto dalyvių.
Erika Vitulskienė ir Merūnas Vitulskis
© Asmeninio albumo nuotr.

Savo jėgas laidų vedėjo kėdėje išbandė dar vienos mokytojos E. Daugėlaitės mokiniai: stilistė Milda Metlovaitė, dėstytojas Marius Laurinaitis, renginių organizatorė Jekaterina Zibireva ir renginių vedėjas Paulius Stravinskas.

Kiekvienas iš jų demonstravo savo talentus: kas didžėjavo, kas atliko stand-up žanro pasirodymą, kas pasitelkė mokslinius sugebėjimus... Talentus vertino mokytoja E. Daugėlaitė, komisijos pirmininkas Algis Ramanauskas-Greitai, atlikėja ir reklamos kūrėja Dovilė Filmanavičiūtė ir virtuvės šefas Alfas Ivanauskas.

Visada stengiuosi būti natūralus. Sakau taip, kaip jaučiuosi šiandien.
M. Vitulskis

Komisijos nariams buvo parodyti ir projekto dalyvių parengti žinių reportažai. Šios užduoties vertinimo komisiją sudarė mokytoja, komisijos pirmininkas, taip pat žurnalistai Indrė Makaraitytė ir Deividas Jursevičius.

„Aklas“ interviu – dar vienas iššūkis, kurį turėjo priimti E. Daugėlaitės mokiniai. Šis iššūkis projekto dalyviams kol kas kėlė didžiausią stresą – apie tai, ką turės kalbinti, jie sužinojo tik įžengę į studiją. Šįkart projekto dalyviams interviu teko imti iš dainininko, operos solisto Merūno Vitulskio.

Merūnas Vitulskis
Merūnas Vitulskis
© DELFI / Lukas Bartkus

Žodžio kišenėje neieškantis, puikų humoro jausmą turintis M. Vitulskis – žvaigždė ne tik Lietuvoje. Laidos vedėjo Arūno Valinsko paklaustas, ar gailisi dėl kokio nors atsakymo, ištarto per interviu, tikino, kad tokio nėra: „Visada stengiuosi būti natūralus. Sakau taip, kaip jaučiuosi šiandien.“

Paprašytas atskleisti kvailiausią kada nors jam užduotą klausimą, M. Vitulskis sako kadaise išgirdęs ne kvailiausią, o patį bjauriausią klausimą. „Manęs paklausė, ką reiškia stambiam žmogui mylėtis? Norėjau duoti į snukį“, – pasakojo jis, tačiau tikina išlikęs mandagus ir neatsakęs į tokį klausimą.

Kaip į žinomą Lietuvos dainininką reagavo projekto dalyviai? Gal šis, anot komisijos narių, „švelnus“ pašnekovas būdamas būtent toks padarė meškos paslaugą?

E. Daugėlaitės mokiniai per 5 minutes turėjo išgliaudyti tokias temas, kaip „Kas mūsų nenužudo, padaro stipresniais“, „Nesirink vesti moters, su kuria negalėtum išsiskirti“, „Gero žmogaus turi būti daug“, „Ar tikrai visi vyrai iš Marso, o moterys – iš Veneros?“.

Komisiją, be mokytojos ir komisijos pirmininko, sudarė žurnalistė Edita Mildažytė ir žurnalų redaktorė Daina Žemaitytė. Reiklūs teisėjai pripažino, kad solistas M. Vitulskis – „lengvas“ pašnekovas. „Čia ne Jakilaitis, kur žemę jaučiu reikia arti“, – sakė E. Mildažytė.

Tačiau ar tai padėjo puikiai atlikti skirtą užduotį? „Jeigu būtumėte klausiusi, būtumėte uždavusi subtilesnius klausimus. Galbūt tai būtų pokalbis, kurį būtų prisiminę visi. Dabar aš neprisimenu nieko“, – vienam iš dalyvių patarė D. Žemaitytė.

Kiek švelnesnis dalyviams buvo komisijos pirmininkas A. Ramanauskas-Greitai. „Nors tema buvo aštri, likai taktiškas ir neįžeidei“, – sakė jis. Komisija peikė projekto dalyvius ir už banalius klausimus, kuriuos D. Žemaitytė įvardijo kaip „žurnalistų folklorą“. Jie ragino nebijoti užduoti kvailų klausimų, nes tai žiūrovams įdomu. „Tu kalbini gyvą žmogų, visada įdomiau žinoti „razinas“, – sakė pretendentų mokytoja E. Daugėlaitė.

Filmavimo metu komisijos pirmininkas A. Ramanauskas-Greitai netgi skubėjo apkabinti vieną iš projekto dalyvių. Emocijų ir griežtų komentarų filmuojant laidas tikrai netrūko. Projekto dalyviai, kovodami dėl laidų vedėjo kėdės, privalo pasitelkti visą savo „amuniciją“: įgūdžius, fantaziją, reakciją, talentus, nes finale – keturios vietos, o laimėtojas – tik vienas.

Paskelbus projekto „Aš – laidos vedėjas“ paraiškų priėmimo pradžią, sulaukta net 500 žmonių anketų, iš jų per atranką buvo atrinka tik 16 laimingųjų. Ilgametę patirtį televizijoje turintys laidų vedėjai E. Daugėlaitė, Lavija Šurnaitė, Ignas Krupavičius ir Giedrius Masalskis pasidalijo po keturis pretendentus ir tapo jų mokytojais.

Projekto nugalėtojui bus suteikta puiki karjeros galimybė – jis laimės tarptautinius Europos transliuotojų sąjungos mokymus televizijos profesionalams.

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(57 žmonės įvertino)
3.1930

Tarp Alytaus ir Vilniaus gyvenanti Asta Pilypaitė – apie užkulisinį darbą, neviešą asmeninį gyvenimą ir užklupusias sveikatos problemas (26)

Žinoma atlikėja ir vokalo pedagogė Asta Pilypaitė neslepia - šiuo metu jai tikras darbymetis....

Pasibaigus prezidento rinkimams žinomi žmonės įžvelgė daugiau įdomių aspektų: tapo liūdna dėl dalies Lietuvos (97)

Sekmadienį Lietuvoje pasibaigus prezidento rinkimams ir Gitanui Nausėdai tapus naujuoju šalies...

Vilniuje su mylimuoju susituokė žinomas modelis Justina Kazlauskytė: sužadėtuvės truko dvejus metus (185)

Iš Biržų kilęs modelis Justina Kazlauskytė šiuo metu išgyvena tikrą meilės pasaką....

Jubiliejinis Birutės Petrikytės koncertas baigėsi skandalu: scenos grandai jaučia kartėlį (443)

Penktadienio vakarą Palangos koncertų salėje įvykęs jubiliejinis dainininkės Birutės...

Skandalingasis „Flying Saucer Gang“ lyderis – apie nežinomą praeitį: darbas restorane ir tikroji pažinties su Karolina istorija (92)

„Tiesiog buvome bičai , kurie norėjo studijoje eksperimentuoti. Turėjome kompiuterį, mikrofoną...

Top naujienos

Gitanas Nausėda įvardijo du būsimos komandos narius (28)

„Šiandien stipriausias jausmas – dėkingumas žmonėms, tai tyliajai Lietuvai“, – sako...

EP rinkimų rezultatai: kas važiuoja atstovauti Lietuvai, o kas lieka be darbo papildyta 06:30 (612)

Iš karto po vidurnakčio VRK paskelbė pirmuosius Europos Parlamento rinkimų rezultatus. O netrukus...

Nausėda norėtų keisti Seimo rinkimų datą (28)

Išrinktasis prezidentas Gitanas Nausėda sako, kad Seimo rinkimai turėtų būti rengiami ne rudenį,...

Po balsavimo Europoje skelbia apie istorinį momentą: keičiasi galios pusiausvyra papildyta (27)

Keturias dienas trukę Europos Parlamento (EP) rinkimai pasiekė finišo tiesiąją. Didžiausias...

Kodėl Šimonytei nepadėjo nei feisbukas, nei garsenybės: ekspertai vardina tokio rezultato priežastis (999)

Ingrida Šimonytė savo prezidentinėje kampanijoje pasirinko autentiškumą prieš populiarumą,...

Nausėda laimi rinkimus dideliu atotrūkiu: noriu padėkoti visiems konkurentams (2837)

Sekmadienį, gegužės 26 d., Lietuvos prezidento rinkimus dideliu atotrūkiu laimi Gitanas Nausėda.

Bręsta skandalas: Italijos balsavimas parodė, kad Jurijus turėjo patekti į „Eurovizijos“ finalą papildyta Jurijaus komentaru (140)

Nors taip ilgai ir nekantriai laukta „Eurovizija“ baigėsi, kalbos apie Tel Avive vykusį dainų...

Po rinkimų laukia permainos Seime: laukia dar vieni rinkimai, grįžti turėtų ir Bradauskas (48)

Į Europos Parlamentą išrinkus keturis Seimo narius, permainų bus ir Lietuvos parlamente – į jį...

Rimvydas Valatka. Nausėda – pirmasis prezidentas be politinio užnugario (292)

Nausėda pasiėmė tai, kas buvo padėta. Lietuva turi pirmą prezidentą – politikos...

Tikra ekologinė bomba: kodėl plaučių vėžiu suserga ir nerūkantys žmonės? (1)

Šiais laikais mes nerimaujame dėl visko. Susirūpinę žmonės nuolat galvoja apie mūsų oro...