Renginys, subūręs stilizuotomis kaukolėmis dekoruotos aprangos gerbėjus, buvo skirtas paminėti trečiąjį prekinio ženklo „TADOS mados“ gimtadienį, rašoma spaudos pranešime.

„Neoficialiai mūsų susibūrimą pavadinome „išeiginių treningų baliumi“. Juk kartais dar išgirstame taip sakant apie laisvalaikio drabužius ar sportinį kostiumą. Tiesa, Tadas ir Diana turi specifinį kūrybos braižą, kuris ir sužavi daugelį, o jų darbai mažai ką bendro turi su tikrais „treningais“, – sakė baleto primarijus Nerijus Juška, į šventę iš sostinės į Kauną atvykęs su visa šeima.

Pasveikinti bičiulius su sukaktimi taip pat panoro dainininkas Juozas Butnorius su žmona Gražina, humoristas Artūras Orlauskas, plaukų stilistas Karolis Murauskas, medalių kūrėja Irina My My, grupės „16 Hz“ lyderis Petras Jucevičius, dainininkė Ingrida Kazlauskaitė, aktoriai Marius ir Rita Sekmokai bei kiti. Šįkart į pasibuvimą dėl darbų gausos nespėjo dainininkė Natalija Bunkė ir sportininkas Ramūnas Vyšniauskas.

„Mums labai trūksta Vitalijaus Cololo. Mes visada jam sakėme ir visada tai visiems kartosime, jog pirmiems drąsiems kūrybiniams sprendimams mus pastūmėjo bei įkvėpė būtent jis“, – pagerbdami bičiulio atminimą sakė D. Želvienė bei T. Kuzminskas.

Prisimindami savo kūrybinį kelią, jie patikino, kad kiekvienas drabužis turi turėti savo veidą. Būtent tokia idėja remdamasis duetas kuria išskirtinius drabužius, su kuriais galima ir atostogauti, ir keliauti į gimtadienio šventę, ir kasdien puoštis.

„Perpildytoje siuvėjų, kūrėjų, gamintojų rinkoje buvo sunku sukurti kažką naujo, išskirtinio. Bet… kartą atėjęs įkvėpimas vis nedarė ramybės, kurstė rizikuoti. Iš pradžių pasiuvome laisvalaikio aprangos komplektus tėčiui ir sūnui. Ir… dėmesio sulaukusią kolekciją netrukus papildė gaminiai visai šeimai – nuo palaidinių iki chalatų“, – pasakojo dizaineriai.

Į duetą susijungę T. Kuzminskas ir D. Želvienė mados pasaulyje iškart tapo atpažįstami dalį savo kūrinių papuošę neregėtu piešiniu. Jį šeimai skirtos laisvalaikio aprangos kūrėjai pavadino Adomu. Netrukus, dailiosios lyties atstovėms reikalaujant savojo simbolio, „gimė“ jo partnerė – Ieva.

„Piešiniams pozavo realūs žmonės“, – patikino T. Kuzminskas, kol kas jų tapatybių atskleisti nenorintis, bet žadantis netrukus vertinančius jo ir Dianos darbus palepinti nauja pavasario – vasaros kolekcija.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (44)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės