„Marių išleis arba trečiadienį, arba ketvirtadienį, tačiau ramybės būsenoje jis turės būti dar dvi savaites. Jam sutriko kažkas su kraujo pumpavimu - kraujo padavimo sistemos trukdžiai. Ligoninėje Mariui leido vaistus, darė tyrimus, net pervežė į Santariškių ligoninę, kad galėtų nuodugniai viską ištirti“, - apie draugo sveikatos sutrikimus pasakojo grupės „ŽAS“ narys Linas Zareckas – Choras.

Mariaus draugų teigimu, ligonis jaučiasi neblogai. Tokius sveikatos sutrikimus, jų nuomone, sukėlė intensyvus gyvenimo būdas.

„Mes šiemet labai intensyviai koncertavom, susidėjo viskas - darbai televizijoje, muzikinė veikla, stresai. Tokiame amžiuje juk ne kiekvienam širdies veikla sutrinka, todėl mes juokaujam, kad širdį suėda arba moterys, arba intensyvus gyvenimas. Mariaus liga – ne vienos dienos pasekmė“, - sakė L. Zareckas – Choras.

L.Zareckas teigė, jog Marius išsigandęs buvo tik pačią pirmąją dieną. Draugai vyrą palaikė tikindami, jog jo amžiuje nuo širdies smūgio niekas nemiršta.

Ligoninėje Marius stengiasi nevalgyti vietoje gaminamo maisto. „Sveiką žmogų į ligoninę paguldyk, tai su tuo maistu numarinsi“, - juokėsi ilgametis Mariaus draugas.

Ligoninėje dainininką lanko mylima gyvenimo draugė ir kolegos iš grupės „ŽAS“. „Mes jam maisto nenešam, turi savo obuolių sultyčių ir geria. Kūdas – jam daug maisto nereikia. Nueinam, palinksminam jį, kad taip neliūdėtų ir viskas“, - pasakojo L.Zareckas – Choras.

Dėl M.Berenio – Tru negalavimų sekmadienį grupei „ŽAS“ teko atšaukti koncertą Ukmergės miesto šventės uždaryme. Vyrus scenoje pavadavo dainininkė Asta Pilypaitė.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės