„Aš labai mėgstu keistis ir savo išvaizda stebinti kitus. Bet dažniausiai mano permainos būna skirtos man pačiai, mat nenoriu žiūrėdama į veidrodį matyti nuobodžią moteriškę“, – sakė TV laidų vedėja.

Plaukai ir šukuosena I. Puzaraitei – Čepononienei yra svarbiausia moters įvaizdžio dalis, todėl moteris neslepia, kad būtent jų priežiūros priemonėms ji kas mėnesį išleidžia nemenką sumą, rašoma spaudos pranešime.

„Plaukus tausojantys šampūnai, kondicionieriai, stebuklus darančios kaukės – visa tai yra mano silpnybė ir aš šitiems dalykams pinigų niekada negailiu. Kartais su draugėmis pajuokauju, kad jei vyras sužinotų, kiek kainuoja visi tie buteliukai ir tūbelės mūsų vonioje, tikrai neapsidžiaugtų“, – juokėsi ji.

Noras eksperimentuoti su plaukais I. Puzaraitę – Čepononienę prieš kelerius metus atvedė į Lietuvos garsenybių plaukų stiliste tituluojamos Gintarės Eimantaitės – Armalės saloną.

„Tąkart įgyvendinau savo didžiausią svajonę turėti mėlynus plaukus. Tiesa, priauginamų sruogų pagalba buvo sukurtas net įdomesnis įvaizdis – mėlyni tuo metu buvo mano plaukų galai“, – pasakojo atlikėja.

„Irūnos mėlynų plaukų rezultatas tikrai gavosi puikus. Tąkart pavyko subtiliai atskleisti jos drąsą ir parodyti, kad plaukai – išties yra moters karūna“! – džiaugėsi plaukų stilistė.

Sėkmingas dviejų moterų eksperimentas išaugo į ilgalaikę draugystę. Tad Irūna Puzaraitė – Čepononienė ryžosi dar vienam projektui, kurio tikslas buvo atskleisti kaip įvaizdį gali pakeisti patys paprasčiausi plaukai ir paskatinti merginas nebijoti eksperimentuoti.

„Man taip smagu, kad galiu kaskart būti vis kitokia. Neįtikėtina, kad galime turėti tokius plaukus kokių norime, o ne tokius, kokius davė Dievas. Šįsyk prisegamų plaukų pagalba aš tapau seksualia, lemtinga moterimi. Jaučiausi kaip Ariana Grande“, – įspūdžiais dalinosi Irūna.

TV laidų vedėjos ir atlikėjos įvaizdžiu fotosesijai besirūpinusi G. Eimantaitė – Armalė prisipažino, kad Irūnai į pasiruošimą fotosesijai vėlavus pusvalandį, teko įrodyti, kad iš tikrųjų tobulą šukuoseną su pridėtiniais plaukais galima padaryti per kelias minutes.

„Pridėtiniai plaukai gali atrodyti itin natūraliai, ir niekas nesupras, kad plaukai ne jūsų. Irūnos įvaizdžiui kurti naudojome natūralių plaukų prisegamus tresus ir „uodegą“. Dažnai merginos bijo taip dabar populiaraus plaukų priauginimo. Taigi prisegami plaukai yra puikus būdas pasikeisti bent trumpam: šventėms, renginiams ar pasimatymui. Ir šiems pokyčiams atlikti nereiks nė specialisto, užsidėti prisegamus plaukus itin paprasta. Tresus įsisegti užtrunka 15–20 minučių o uodegą vos 5 minutes“, – pasakojo specialistė.

Irūna atvira – dar liko neįgyvendinta viena labai trokštama jos svajonė. Moteris nuo paauglystės trokšta turėti raudonus plaukus, tačiau dažyti drastiška spalva savų plaukų ji nesiryžta. „Viskas dėl to, kad aš bijau sugadinti savus plaukus. Labai bijau nuplikti. Tad ir plikai skustos mano galvos greičiausiai jūs niekada neišvysite“, – sakė ji ir prisipažino, kad įvykusios fotosesijos rezultatu ypatingai patenkintas liko jos vyras, kuris negailėjo komplimentų naujam įvaizdžiui.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės