Tam, kad sukaktis įsimintų ne tik jiems, bet ir vaikams, sutuoktiniai vestuvių minėjimą surengia vis kitoje, ypač mažuosius dominančioje vietoje, rašoma pranešime spaudai.

„Ar esate vestuvių metines šventę vandens parke? O mes – esame!“, – po apsilankymo sostinėje įsikūrusioje „Vichy“ vandens pramogų oazėje šmaikštavo Barboros ir Bernardo tėvai.

Pora patikino – vietą, kur šeima turėtų surengti svarbią šventę, išrinko būtent mažieji. Ne vieną kartą vandens pramogų parke lankęsi vaikai jau žinojo, ko tikėtis – pramogos specialiai jų amžiaus lankytojams skirtoje žaidimų aikštelėje, šokinėjimas per bangas jūros bangų baseine, plaukiojimas su pripučiamu ratu sriauniojoje upė, mėgavimasis gaiviais kokteiliais. Vienas kitą palepino ir suaugusieji – kol Ąžuolas, kartu su Bernardu ir Barbora, mokėsi plaukti ar žaidė vandens karą, Ineta atsipalaidavo turkiškame hamame. Vėliau ji mylimąjį išleido į pasikaitinti pirtyje.

„Visas pramogas renkamės daugiausiai dėl vaikų. Kad tik praturtinti jų laisvalaikį. Lietuvoje poilsiaujame savo namuose arba Klaipėdoje prie jūros, plaukiame baidarėmis. Ir vis savaip paminime mums svarbią sukaktį“, – sakė I. Puzaraitė – Žvagulienė.

Kalbėdama apie penkerius santuokos metus su Ąžuolu ji neslėpė – laikas buvo tikrai įtemptas.

„Daug dirbome, su vyru kūrėme daug planų, svajonių ir jas įgyvendinome. Galiu pasakyti, kad viskas vyko gana sėkmingai ir toliau mes darome tą patį. Užsibrėžiame savo tikslus ir einame jų link. Mažai poilsiaujame, mažai atostogaujame. Abu laikomės pozicijos, kad dabar yra tas metas, kai reikia daug dirbti, tiksliau „atidirbti“, kad suaugus vaikams, kada liksime vieni, nebesuktumėme galvos dėl darbo, dėl pinigų, o galėtumėme visą laiką skirti vienas kitam ir kelionėms“, – sakė Ineta.
Prieš 5 metus Žvaguliai vestuvių nekėlė.

„Tai buvo nedidelis šeimos pabuvimas. Bet vis dar planuojame padaryti tikrą šventę ir susituokti bažnyčioje“, – patikino pašnekovė.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės