Žiburėlio tema – „Įstrigę oro uoste“. Daugybėje scenarijaus vingrybių Naujųjų metų naktį televizijos žiūrovai išvys tokius žinomus veidus kaip Berneen, Rolandas Vilkončius, Goda Sabutytė, Arūnas Valinskas, Karina Krysko, Ruslanas Kirilkinas ir daugelį kitų.

Filmavimo darbai prasidėjo nuo dinamiškų ir smagių masinių scenų, kurių metu užgęsta šviesa ir pasimetę oro uoste skrydžio belaukiančius žmones įkūnyjantys personažai puola į paniką.

Vienas iš jų – įspūdingais indiškais motyvais pasidabinęs Radži. Mosuodamas žibintuvėliu vaikinas išraiškingai imitavo išsigandusį užsienietį.

Nors darbas ėjosi skalndžiai, filmavimas užtruko iki vėlyvos nakties, tačiau tai nesutrikdė oro uosto darbo. Parskrendantys žmonės, filmavimo zoną kertantys stikliniu koridoriumi, su šypsenomis stebėjo tiek žinomų žmonių ir kamerų tokioje neįprastoje vietoje.

Filmavimo akimirkos:

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją