Nuomonės formuotoja savaitgalį socialiniuose tinkluose pasidalijo keliomis nuotraukomis, kurioje ji įamžinta su neseniai nuskustais plaukais. Šalia fotografijų ji paskatino savo sekėjus pasidžiaugti gražiomis dienomis.

„Kad sergu, dar nereiškia, jog praleisiu progą pasidžiaugti nuostabiu savaitgaliu. To palinkėsiu visiems, esantiems mano kelyje ir ne tik.

Džiaukitės tiek, kiek leidžia sveikata ir nori širdis. Apsirenkite ryškesnį drabužį, kelkite galvas į viršų ir eikite drąsiai. Gyvenkite! Viskas, ką turime, yra ši akimirka“, – rašė I. Burlinskaitė.

Neilgai trukus po nuotraukomis pasipylė žmonių komentarai, sekėjai I. Burlinskaitei negailėjo komplimentų.

„Nuostabiai, Indrut, atrodot. Šukuosena max stilinga“, „Eina sau, kokio gražumo! Norisi pasakyti garsiąja Ąžuolo frazę: tik į priekį voveruška, tik į priekį“, „Nu kaip įmanoma taip nerealiai atrodyti esant tokiomis aplinkybėmis. Baltas pavydas ne tik dėl grožio, bet ir tokios stiprybės“, „Ikona“, „Nuostabiai atrodot“, – socialiniuose tinkluose rašė I. Burlinskaitės sekėjai.

Delfi primena, kad prieš savaitę vėžiu serganti I. Burlinskaitė su savo sekėjais pasidalijo jautria akimirka, kurioje ji parodė slinkti pradėjusius plaukus. Visgi moteris nusprendė žengti ryžtingą žingsnį, juos nusiskuto. Jautri akimirka užfiksuota „Instagram“ paskelbtame vaizdo įraše.

„Vilkėjau daug atvirų suknelių. Tačiau tokia nuoga dar niekad nebuvau“, – atvirai po vaizdo įrašu rašo I. Burlinskaitė.


I. Burlinskaitė-Vaisieta pasidalijo ir dar vienu trumpu vaizdo įrašu – parodė, kaip po chemoterapijos kurso ėmė slinkti jos plaukai.

„Nusilpus kraujo rodikliams atsitiko taip, kaip ir turėjo būti. Žinojau, kad ta diena išauš. Šypsausi, nes linksmina Liudas, bet neslėpsiu – skaudu. Mano užduotis šiomis dienomis – padirbėti su savo mintimis ir išlikti drąsiai“, – rašė I. Burlinskaitė.

Instagramo istorijose ji pasidalijo trumpu vaizdo įrašu, kuriuose matyti, kaip garsi moteris išsitraukia kuokštą plaukų. Tiesa, I. Burlinskaitė ne kartą sakė, kad eidama sunkiu ligos gydymo keliu ji sulaukia milžiniško palaikymo iš savo vyro.

„Čia tik plaukučiai taip? Jie užaugs – dar sveikesni ir gražesni“, – vaizdo įraše kalbėjo L. Vaisieta.

Kiek vėliau Liudas papildė savo komentarą.

„Nors Indrutė sako, kad neišvengiamai tai turėjo įvykti ir žinojome, kad tai tik laiko klausimas, šiandien prabudau anksti ryte pajautęs jos skruostais byrančias ašaras. Sutikite, net ir žinant tai, sunku pasiruošti, susitaikyti. Noriu tik dar kartą pakartoti, kad ją labai myliu ir gerbiu už viską. Taip pat ir už tą drąsą“, – tikino Indrės mylimasis.

„Šiandien ryte Liudui pasakiau, kad man pradėjo slinkti plaukai“, – penktadienį per pietus instagrame rašė I. Burlinskaitė.

Tolesnėse instagramo istorijose buvo matyti, kaip Indrė atidaro duris ir į namus įleidžia grįžusį mylimąjį – Liudas filmuoja, kokia žmonos reakcija jį išvydus.

Vėliau garsi nuomonės formuotoja paviešino trumpą vaizdo įrašą, kuriame matyti, kad jos mylimasis Liudas trumpai nusikirpo plaukus.

„Liudas sako: kas pirmesnis, tas gudresnis“, – pažymėjo I. Burlinskaitė.

Tuo tarpu LNK laidoje Indrė dar kartą papasakojo, kaip jautėsi išgirdusi diagnozę. Taip pat ji atsakė, kas jos ir Liudo nuomone galėjo paskatinti vėžio plitimą Indrės organizme.

„Ką darėme kitaip per pastaruosius metus? Tris kartus darėme pagalbinį apvaisinimą – praktiškai be pertraukos, vieną po kito, per vienerius metus. Nežinojom kažkokių rizikų, norėjosi turėti vaikelį čia ir dabar. Tas galimai galėjo išprovokuoti vėžį, mes to tiksliai nežinome, bet tai galėjo būti viena iš priežasčių“, – atvirai LNK laidoje kalbėjo Indrė.

Likus dienai iki pasirodant laidai Indrė pasakojo, kad jaučiasi gana silpna.

„Šiandien jaučiuosi truputį silpnesnė. Bet nenoriu gulėti namuose lovoje, tai bandau bent truputį įsivažiuoti į savo rėžimą ir kažką smagaus paveikti. <...> Kėliausi anksti, važiavau pasidaryti kraujo tyrimo. Turiu sekti rodiklius, kad jie nekristų. Jei pakris, reikės atstatinėti. Turiu save prižiūrėti. Po ilgo laiko pirmą kartą sėdau už automobilio vairo, šiandien esu super atsargi vairuotoja“, – kalbėjo Indrė.

Vėliau ji pridėjo, kad nuo savo močiutės kol kas slepia, jog serga sunkia liga.

„Dabar mes važiuojame aplankyti mano močiutės. Nors jaučiuosi silpniau, užėjo noras visus aplankyti. Beje, mano močiutė nežino mano diagnozės, ji tik žurnale buvo paskaičiusi, kad guliu ligoninėje. Pasakėm, kad ten darome tyrimus, bet kol kas, kiek įmanoma, gal pavyks išsaugoti šitą paslaptį. Televizija pas močiutę šiuo metu atjungta, į parduotuvę eiti negalima. Tai važiuojam pasirodyti“, – pasakojo I. Burlinskaitė.

Moteris dalijosi ir artimiausiais gydymo planais: „Šiandien paskutinė diena, kai nakvosiu ligoninėje, rytoj pagaliau važiuosiu į namus. Labai labai laukiu, pasiilgau savo lovos. Aišku, viskas bus kitaip, nei buvo iki šiol, maistas bus kitoks. Reiks labai saugoti savo imunitetą, labai teisingai valgyti. Nors chemoterapijos pirmasis kursas pasibaigė, bet gydymas tęsis nuolat, kasdien pilna vaistų, leidžiamų ir geriamų, po dviejų savaičių planuojamas antrasis chemoterapijos kursas. O iki tol, tikiuosi, kad jausiuosi kaip šiandien. Nes pastarosiomis dienomis jaučiuosi žymiai sveikesnė“, – atskleidė I. Burlinskaitė.

Apie skaudžią žinią sekėjams pranešė gegužės 10 d., o po poros dienų nuvyko į Kauno klinikas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės