Kaip „Delfi“ rašė penktadienį, trečiadienio naktį L. Vaisieta sumušė bendraamžį, kuris teigia trumpam praradęs sąmonę ir netekęs kelių dantų. Kaip paaiškėjo, galimai, L. Vaisieta gynė savo žmoną, kuri vėlyvą vakarą grįžusi namo iš sostinės buvo užpulta.

Sekmadienio popietę L. Vaisieta savo instagramo paskyroje pasidalijo savo mintimis apie įvykį ir patikino - jo sąžinė rami.

„Turbūt jau girdėjote, kad Naujuosius metus pradėjome ne taip ramiai, kaip norėtume ir tikėtumėmės. Tačiau viskas, kas turi pradžią, turi ir pabaigą. Tikiuosi, kad ir šios negandos greitai praeis.

Meskite į mane akmenį tas, kuris negintų savo moters. Mano sąžinė rami. Ir jeigu kada gyvenime pasikartotų panaši situacija, nedvejodamas stočiau mūru už savo moterį, už šeimą, galų gale ir už save.

Manau, kad tai yra teisinga. Beje, Indrutė labai teisingai pastebėjo. Labai gaila, kad tiek daug išsilavinusių ir sąžiningų žmonių sėdi be darbo, kai tuo tarpu toks asmuo užima jų vietą ir dirba valstybės tarnyboje. Indrę užpuolęs asmuo dirba valstybės tarnyboje pasieniečiu.

Kaip bebūtų, labai noriu padėkoti visiems už palaikymą. Ačiū jums už žinutes, kurios suteikia motyvacijos.

Palinkėsiu jums 2022 metais sveikatos, motyvacijos judėti pirmyn ir, žinoma, taikos“, – instagrame skelbė L. Vaisieta.

Įvykį pakomentavo ir I. Burlinskaitė

Kaip „Delfi“ patikino Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato vedėja Kristina Janulevičienė, naktį iš gruodžio 29 d. į 30 d., 0:14 val., policija sulaukė pranešimo, kad vienoje Druskininkų gatvėje kilo neramumų. Pranešta, kad 1989 m. gimimo vyras sumušė tų pačių metų gimimo vyrą.

L. Vaisieta įvykio vietoje buvo visiškai blaivas, tuo tarpu nukentėjusiajam nustatytas vidutinis girtumas.

Įtariamasis sudavė keletą smūgių nukentėjusiajam. Jis, kaip teigė, galimai trumpam buvo praradęs sąmonę, jam buvo išmušti du dantys.

Nukentėjusysis parašė pareiškimą, kaltindamas tariamą užpuoliką.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

„Delfi“ susisiekus su I. Burlinskaite paaiškėjo, kad ji taip pat parašė pareiškimą policijai, kadangi tai ji grįžusi namo po fotosesijos buvo užpulta. Negalėdama apsiginti, Indrė pasikvietė savo vyrą į pagalbą.

Taip pat paaiškėjo, kad užpuolikas - galimai Druskininkų pasienio užkardoje dirbantis asmuo.

„Tokios patirties nelinkėčiau niekam. Trečiadienio naktį, grįždama iš fotosesijos Vilniuje prie savo namų buvau užpulta.

Grįžau į namus, pastačiau automobilį. Išlipus iš jo man einant link laiptinės durų buvau užpulta. Mane užpuolęs asmuo, kaip vėliau pažinau, yra kaimynystėje gyvenantis Š. T.

Jis buvo neadekvatus ir akivaizdžiai apsvaigęs. Jei ne mano vyras, kuris operatyviai sureagavo ir atskubėjo manęs ginti, nežinia, kaip viskas būtų pasibaigę.

Š. T. tai ne pirmas išpuolis prieš moterį. Ne taip seniai jam buvo pateikti kaltinimai už moters sužalojimą naktiniame klube.

Ant mano rankos yra užfiksuotos mėlynės. Dėl šio įvykio parašiau pareiškimą. Policija sprendžia dėl ikiteisminio įvykio pradėjimo.

Valstybės tarnybose neturėtų likti tokių „susitepusių“ ir pavojingų žmonių.

Tikiuosi, atitinkamos institucijos priims tinkamus sprendimus ir padarys išvadas“, – komentavo I. Burlinskaitė.

Įvykus ekspertizei, anot Indrės, ant jos rankos buvo užfiksuotos mėlynės.

Neseniai grįžo iš medaus mėnesio atostogų

„Delfi“ primena, kad rugsėjo 17-ąją Indrė ir Liudas prisiekė amžiną meilę Druskininkų Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčioje.

Indrė jau kurį laiką gyvena Liudo gimtajame Druskininkų mieste, į kurį įleido šaknis – čia jie kuria šeimą.

Lapkričio pabaigoje pora grįžo iš medaus mėnesio Mauricijuje. Atostogos truko apie savaitę.

„Norėjome labiau ramaus poilsio, pogulio ramioje vietoje po saule, gero klimato, jaukaus viešbučio ir kažkiek laiko – šalies pažinimui. Na, taip ir buvo. Ekskursijoms skyrėme tris dienas.

Kadangi Lietuvoje Liudas labai mėgsta žvejoti, tai šį pomėgį jam norėjosi išbandyti ir ten, Indijos vandenyne. Į žvejybą plaukėme su dar viena lietuvių porele, su kuria susipažinome. Laimikio nepagavome, bet buvome pilni įspūdžių. Pavyzdžiui, plauki vandenynu, o šalia nardo vėžlys. Nepatirti nuotykiai!“ – „Delfi“ pasakojo Indrė.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (54)