Neseniai dalyvauti projekte pakviesta šių metų „Mis Žemė“ dalyvė džiaugėsi, kad ja susidomėjo LNK.

Muzikalių žmonių šeimoje užaugusi mergina pasakojo neturinti jokio muzikinio išsilavinimo, tačiau visuomet jautusi trauką muzikai. Nuo pat mažens ji lankė chorą, mokėsi groti kanklėmis, pianinu.

Didžiausiu jos mokytoju buvo tėtis – Petras Kazlauskas, daugybę metų kuriantis muziką savo repertuarui.

„Muzika artima mano sielai, ačiū už tai tėveliams. Esu neapsiplunksnavęs viščiukas, bet manau, kad visada galima tobulėti“, - šypsojosi pašnekovė.

Neseniai daugelis lietuvių Ingridą galėjo išgirsti dainuojančią Filipinuose vykusiame konkurse „Mis Žemė“. Talentų rungtyje ji sudainavo Patricijos Kaas dainą „Panelė, dainuojanti bliuzą“.

Paklausta, ar nebijanti patekti į konkurencijos persunktą šou verslo pasaulį, mergina atsakė, jog svarbiausias yra klausytojas. Anot jos, niekuomet visiems geras nebūsi, todėl reikia nuoširdžiai tai daryti, būti pasiruošusiai ir išlikti nuoširdžiai. „Iš prigimties esu optimistė, o jauduliukas visuomet yra“, – pridūrė ji.

„Žvaigždžių duetus 3“ šį sezoną ves vesInga Jankauskaitė ir laidų vedėjas Rolandas Vilkončius.

Jame startuos 10 porų. Jau skelbta, kad dalyvauti šou pasiūlyta „Muzikos akademijos“ nugalėtojui Ruslanui Kirilkinui ir kitai jo dalyvei - gruzinei Šorenai Džaniašvili.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją