Mokyklos įkvėpėjas ir vadovas N. Juška, stebėdamas „Piemenėlių šokį“ pagal muziką iš baleto „Spragtukas“, pasidalino savo istorija, įkvėpusią jam amžiną meilę scenai bei nulėmusią karjerą, rašoma pranešime spaudai.

Jis prisiminė savo pirmąjį pasirodymą Operos ir baleto teatre. Tuomet, šokdamas pilnutėlei salei, N. Juška ne tik nesijaudino dėl debiuto, bet kiekvieną akimirką mėgavosi tuo, ką jums suteikė publika – dėmesiu ir ovacijomis.

„Šokau būtent „Piemenėlių šokį“, o kai jį vainikavo aplodismentai – supratau, kad man to reikia, kas tai – mano kelias“, – apie aistrą baletui įkvėpusį įvykį kalbėjo N. Juška.

Baleto ir šokių paslapčių bei technikos jo mokykloje mokosi daugiau nei pusė tūkstančio auklėtinių nuo 3 iki 17 metų.

Per daugiau nei dešimt baleto mokyklos gyvavimo metų pastatyta daugybė spektaklių, rodytų didžiausiose Lietuvos teatro scenose. Juose šoka net keli šimtai artistų – nuo mažiausios balerinos iki primabalerinos – taip prisidedama prie mažųjų svajonių išsipildymo – suteikia galimybę kartu vienoje scenoje pasirodyti ne tik su Lietuvos, bet ir pasaulinio lygio baleto artistais.

„Jaučiuosi neapsakomai laimingas, galėdamas lydėti mažąsias princeses ir princus į didžiąją sceną. Didžiuojuosi mūsų vaikais ir mokytojais, kurių nuoširdaus darbo dėka galime mėgauti nuostabiu reginiu. Karantinas gerokai pakoregavo mokyklos jubiliejaus planus, bet esu neapsakomai dėkingas visiems, prisitaikiusiems prie nuotolinio mokymo sąlygų bei virtualioje erdvėje vykusiuose konkursuose laimėjusiems reikšmingų apdovanojimų“, – sakė N.Juška.

Renginio akimirkos ir svečiai:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės