Miego SPA istoriją pristatančiam interaktyvaus video performanso kūrimui „Wonderland entertainment” sutelkė milžiniškas kūrybines pajėgas: pasiruošimui skirta 340 valandų, filmavimas užtruko 100 valandų, panaudoti 20 lazerių sistemų bei sukurtas specialus garso takelis.

Po interaktyvaus performanso savo aštuonerių metų santuokos sukaktį viešbutyje „Amberton Green Spa Druskininkai” pradėjusi švęsti dainininkė Nijolė Pareigytė-Rukaitienė pripažįsta – pervargimas, deja, yra jos kasdienybė, rašoma pranešime spaudai.

„Kadangi esu atlikėja, mano dienotvarkė dažnai būna labai netvarkinga. Iš koncertų grįžtu paryčiais. Taip išderinu savo miego ritmą, kuris yra būtina harmoningo gyvenimo sąlyga. Ką darau, kai esu pervargusi? Jei kokią ketvirtą valandą ryto vis dar negaliu užmigti, pradedu tiesiog sau dainuoti. Taip, po kiek laiko sąmonė nurimsta, atsipalaiduoju, ir pamažu užsnūstu”, – atviravo atlikėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė.

Į pirmojo Šiaurės Europoje miego SPA atidarymą šį savaitgalį pailsėti atvykęs Egidijus Dragūnas sako, kad pervargti jam anksčiau tekdavo labai dažnai, ypač tuomet, kai neturėjo pinigų ir tekdavo daug dirbti. Tiesa, dabar E. Dragūnas nežinomybės, alkio ir nuovargio šiek tiek net ir pasiilgo.

„Anksčiau mano gyvenime buvo labai daug naktinių koncertų, įrašinėjimų studijoje, bemiegių naktų. Dabar esu daug ramesnis, tačiau, nors ir pačiam keista, kartais beprotiško tempo pasiilgstu. Labiausiai mėgstu ilsėtis savo namuose, kur iš miegamojo galiu patekti tiesiai į SPA, kuriame yra 30 laipsnių šilumos vandens sklidinas baseinas. Nuėjus kitur man dažnai būna per šalta. Galite suprasti, kodėl taip mėgstu būti namuose”, – savo nekasdieniška kasdienybe dalijosi atlikėjas E. Dragūnas.

Vyras pripažįsta, kad nemiga jį labai dažnai kamuoja iki šiol. Kartais jis būdrauja net keletą dienų ar savaičių.

„Šiandien užmigau septintą ryto. Vakar irgi panašiai. Ką veikiu, kai negaliu užmigti? Naršau po „Facebook”, „TikTok” ir „Youtube”. Na, o jei rimtai, rašau, kuriu dainų tekstus, stengiuosi tą laiką išnaudoti produktyviai. Du kartus per metus mane užklumpa nemigos priepuoliai. Žinau, kad reikia truputį pakentėti, ir jie, tiesiog, baigiasi”, – pasakojo jautriai miegantis atlikėjas.

Dizaineris Aleksandras Pogrebnojus save vadina palaimintuoju, kurio niekada nekamuoja nemiga.

„Esu girdėjęs iš draugų, kaip baisu yra negalėti užmigti. Tačiau pats niekada nesu to patyręs. Net per didžiausias savo gyvenimo krizes ir duobes, turbūt vienintelis pabėgimas, kuris niekada manęs neapvildavo, buvo miegas. Atsijungiu dažniausiai per penkias pirmas minutes. Man, tam, kad tikrai gerai pailsėčiau, būtini du dalykai – geras miegas ir galimybė pažvejoti”, – apie sau tinkamus harmoningo gyvenimo būdus pasakojo į miego puoselėjimui skirto viešbučio atidarymą atvykęs dizaineris A. Pogrebnojus.

Jis neslepia – savaitgalis SPA yra nauja jo gyvenimo patirtis. A.Pogrebnojus nekantrauja išbandyti specialias miego kapsules, kuriose per itin trumpą laiką garsų ir šviesos pagalba pasiekiamas maksimalus atsipalaidavimas bei virtualios realybės treniruočių programą, sportavimą paverčianti nuotykiu.

Radistas, TV laidų vedėjas Rolandas Mackevičius išsimiega retai. Į ši renginį vyras atvyko pamiegojęs tik tris valandas.

„Vakar grojau viename vakarėlyje. Iš tikrųjų, retai kada miegu ilgai ir daug. Daug renginių, įtemptas gyvenimo tempas, tačiau aš ir nesu miego fanatas. Dieną niekada neinu pogūlio. Kai žiauria pervargstu man reikia tiesiog pabūti vienam. Esu vienturtis, todėl nuo pat vaikystės buvau įpratęs būti pats sau. Klausausi laidų, podkastų, muzikos ir taip gana greitai pailsiu”, – apie būdus, kurie jam padeda pailsėti pasakojo R.Mackevičius.

Socialinių tinklų žvaigždė Viktorija Siegel žino geriausią poilsio formulę.

„Tikrai labai dažnai pervargstu, persidirbu, gyvenimo ritmas tampa nebevaldomas. Ačiū Dievui, kad pasaulyje yra SPA. Masažai, baseinas, pirtis ir kitos procedūros veikia kaip magija. Per porą dienų iš nuvargusios, nieko nenorinčios moters, atvirsti į savimi ir gyvenimu besižavinčią būtybę. Rekomenduoju visoms ir visiems – tikrai verta”, – patarimais, kaip greičiau atsistatyti dalijosi socialinių tinklų žvaigždė V. Siegel.

Ji tikina, kad penkių žvaigždučių viešbutyje jau nusižiūrėjo net keletą dar nebandytų procedūrų – visiškai stresą – organizmą perkraunanti „Hypoxico“ išretintos deguonies ar giluminį atsipalaidavimą akimirksniu suteikianti plūduriavimo terapija.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės