Antradienio rytą socialiniuose tinkluose užvirė diskusijos, dalintasi Gabrieliaus Landsbergio ir Ukrainos prezidento Volodymyro Zelenskio bendra nuotrauka, kurioje matyti sportinė Lietuvos užsienio reikalų ministro apranga. Netipinis politiko įvaizdis greitai sulaukė reakcijų. Nors vieni ėmė piktintis, kad tokiam susitikimui sportinis kostiumas esą nėra tinkamas ar ėmė apie jį šmaikštauti, kiti gynė tokį politiko pasirinkimą.

Po to, kai nuotrauka pasklido internete, savo socialiniame tinkle, šalia pasidalintos G. Landsbergio nuotraukos šmaikščiai sureagavo ir politiko senelis V. Landsbergis.

„Gabrieliau, per greit augi.
Keisk megztinius ir fufaikes“, – rašė V. Landsbergis.

Anksčiau šį kadrą pastebėję žmonės socialiniuose tinkluose pradėjo juo dalintis teigdami, kad ministras esą pasirinko netinkamą, „išaugtą“ sportinį kostiumą tokiam susitikimui. Pašiepti Lietuvos politiką nevengė ir žinomi žmonės, kurių vieši įrašai taip pat atsidūrė bendrame sraute.

Nemažėjant kritikos strėlėms, Delfi susisiekė su dizaineriu Aleksandru Pogrebnojumi, kuris visgi nuramino, kad toks G. Landsbergio pasirinkimas yra tinkamas, o žmonės, pasipiktinę ministro apranga, pasak jo, tenori daugiau dėmesio.

„Aš mačiau, kaip jis atrodo, manau, kad viskas yra labai gerai. Apsirengė jis tą treningą, juk ir Zelenskis su treningu, na, ir kas? Važiavo su traukiniu iš pasienio į Kijevą, lėktuvai juk neskrenda, nereikia išsidirbinėti, manau, kad viskas labai normaliai. Dar kvailiau atrodytų, jei jis būtų su baltais marškiniais arba kostiumu atėjęs.


Manau, kad paprasčiausiai žmonėms trūksta dėmesio, nori parodyti save. Tas pats kaip ir dėl eglutės, koks skirtumas, kokia ta eglutė, svarbiausia, kokia pas tave namie“, – sakė A. Pogrebnojus.

Jis teigė, kad Ukrainoje situacija sudėtinga, todėl ir ten vykstantys politikai neturi kaip nors išsiskirti, o jaustis patogiai.

„Apsirengė treningą, kokį turėjo. Ar toks, ar kitoks, koks skirtumas. Svarbiausia, ką jie kalbėjo ir ką jie darė. Net ir tie vakariečiai, kurie važiavo su kostiumais, suprato, kad karas – purvinas reikalas, todėl nėra, ko ten puoštis. Į karus puošdamiesi su auksiniais šarvais eidavo XVIII amžiuje. Viskas praėjo“, – pastebėjo A. Pogrebnojus.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (10)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės