Inga Jankauskaitė jau šį vakarą 21 val. perims „Norim dar! Su Radistais“ vairą ir taps laidos pranešėja. Priminsime, kad šio šou pranešėjo „duonos“ jau išbandė ponia Kristina Brazauskienė, dizaineris Juozas Statkevičius, aktorė Asta Baukutė, sveikinimų koncerto ir loterijų vedėja Laima Kybartienė, lakūnas Jurgis Kairys, maestro Donatas Katkus, kandusis Algis Ramanauskas, Artūras Zuokas, „Miss Lietuva 2014“ Agnė Kavaliauskaitė ir politikas Rokas Žilinskas!

„Labas vakaras, malonioji publika, antenomis ir kabeliais į jūsų namus sklinda karštas vakaro šou „Norim dar”. Aš esu aktorė Inga Jankauskaitė ir šiandien vaidinu pranešėją Ingą Jankauskaitę. Mano pareiga – jus įtikinti, kad šiandien laidoje bus: netikėta muzika, šlovės išvarginta, bet nesugadinta viešnia, mažieji Radistai ir didysis Merūnas, žiupsnelis importinės magijos, visiškai lietuviški pelėkautai, jūsų pamėgtas superkompiuteris ir dar labiau pamėgtas „Prizų lietus”. Žodžiu, šio šou receptas nesikeičia – daug visko ir kaskart vis kitaip“, – I. Jankauskaitė energingai kvies žiūrėti šou.

Didysis laidos siurprizas be jau išvardintų – tikros piršlybos. Evaldas iš Alytaus piršis savo draugei Ingai!

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (83)