Žavioji pramogų pasaulio žvaigždutė Goda Sabutytė galėtų būti gyvu įrodymu, kad svajonės tikrai pildosi. Ne viename grožio konkurse dalyvavusi ir laurus skynusi dvidešimt dvejų metų mergina mėgaujasi dainininkės, šokėjos, televizijos laidų vedėjos karjera, o žvelgdami į gražuolę eilę varvinantys vyrai ne vienuose rinkimuose ją kėlė ant seksualiausiųjų pjedestalo.
Goda Sabutytė
© DELFI (D.Augūnaitės nuotr.)
Savo kūno nevengianti apnuoginti kaunietė laidose nebijo prisidengti plepios blondinės įvaizdžiu ir neslepia savo privalumais pasinaudojanti visuomet, kur tik įmanoma. Nuolat besišypsanti ir gyvenimu besimėgaujanti gražuolė tikina, kad neturi tik vieno – mylimo žmogaus šalia.

Viešumo nebijo

Prieš dvejus metus skandalingai „Yvos“ sesutes palikusi ir į konkurenčių „69 danguje“ pusę perėjusi G.Sabutytė džiugina ne tik muzikos gerbėjus, bet ir sėdinčiuosius prie žydrųjų ekranų. Kiekvieno pirmadienio vakarą pritrenkiančioji gražuolių Giedrės Rusytės, Aistės Paškevičiūtės ir G.Sabutytės kompanija pateikia skandalingiausias ir šviežiausias pramogų pasaulio naujienas TV3 laidoje „Paparacai LT“. Kaip teigė „TV bokšto“ kalbinta dainininkė, ją nepaprastai džiugina visa veikla, nes ne kiekvienam tokios galimybės pasitaiko.

„Mane apskritai „veža“ viskas, ką dabar veikiu – televizija, grupė, scena. Nedaugeliui žmonių pasiseka patirti, ką reiškia būti pramogų pasaulyje, todėl tai labai vertinu ir myliu savo darbą, žmones, kurie mane palaiko, kuriems esu įdomi“, – kalbėjo pašnekovė.

Veikliajai merginai visi jos užsiėmimai vienodai svarbūs ir įdomūs, reikalaujantys sunkaus darbo ir atsakingo požiūrio. Šalies įžymybes „paparacinanti“ Goda patikino nebijanti viešumo ir labai nesipriešintų, jeigu laidos prodiuseris sužinotų ir pareikalautų eteryje atskleisti pikantiškų detalių apie save.

„Žinoma, gal tai nebūtų smagu, bet tikrai šokiruojančių detalių jie negali apie mane parodyti – tai, kas yra labai asmeniška, niekam nežinoma. Ir ne tik apie mane. Bet jeigu išaiškinama kas nors labai įdomaus, visada parodoma – net ir nelabai malonius dalykus. Tačiau pažįstami pramogų pasaulio žmonės tai supranta – toks mūsų darbas. O kai kurie net naudojasi galimybe būti parodytiems“, – tvirtino G.Sabutytė.

Anot dainininkės, net dėl reklamos ar vardan karjeros ji niekada nesutiktų viešai pasakoti asmeniškų detalių apie savo šeimą.

Kaimui – ne

Seksualioji „paparacė“ pripažino pasvajojanti ir apie kitokio pobūdžio laidų vedėjos kėdę: „Galbūt truputėlį rimtesnės laidos, tačiau kol kas to dar nesugebėčiau – tai nėra taip lengva, kaip atrodo.“ Vietoje nenustygstanti istoriją studijuojanti G.Sabutytė ateityje norėtų savo jėgas išbandyti ir kaip renginių organizatorė. Mergina patikino, kad jai priimtinas gana greitas gyvenimo ritmas ir miestietiškas šurmulys, todėl kaimietiškos ramybės bent jau kol kas visiškai nenorinti.

„Kai su kolegėmis laidoje „Lietuviškos grožybės“ vykome į kaimą, supratau, kad esu miesto žmogus, kad man reikia jo ritmo ir šurmulio, patogumų, prie kurių užaugau. Bet nežinia, kaip gyvenimas pasisuks – manau, ir kaime ramiai išgyvenčiau“, – teigė pašnekovė.

Grožio konkursuose dalyvaujanti ir kuklintis nesiruošianti G.Sabutytė neneigia žinanti savo vertę ir grožį, jis gyvenime labai praverčia. Pasak šokėjos, moterims būtina įvertinti savus privalumus ir nebijoti jais gyvenime manipuliuoti.

„Grožiu naudojuosi ir dėl to nematau nieko blogo. Jeigu yra koks nors privalumas, kodėl juo nepasinaudojus gyvenimo situacijose, jei nuo to tik geriau? Juk visi kažką išskirtinio turime“, – tikino kaunietė.

Tačiau labai didelių pastangų nuolat atrodyti nepriekaištingai mergina tvirtino nededanti: į grožio saloną jai tikrai nebūtina eiti kasdien. Dainininkės teigimu, negalėtų apsieiti tik be vienos procedūros – kartą per mėnesį šokėja lankosi kirpykloje, pasitrumpina ir padažo plaukus.

Pavydo nejaučia

„TV bokštui“ pašnekovė tvirtino net ir būdama nuolat apsupta gražiųjų kolegių niekada nejaučianti moteriško pavydo ar konkurencijos. Šių jai svetimų jausmų neišprovokavo net lietuviško vyrų žurnalo „FHM“ kasmečiai šimto seksualiausiųjų pasaulio moterų rinkimai: per pastaruosius metus lietuviai G.Sabutytei ne tik iškristi iš sąrašo pirmųjų vietų neleido, bet ir 2006-aisiais suteikė pačios seksualiausios titulą. Už tai mergina drąsiai nusimetė viršutinius drabužius ir į save, vilkinčią tik bikiniu, leido vyriškiams akis paganyti.

G.Sabutytė patikino visai nenusiminusi, kad pernai ją nurungė „Paparacai LT“ kolegė G.Rusytė, o šįmet nusileisti teko kitai draugei – „69 danguje“ grupės egzotiškajai Karinai Krysko.

„Tokių rinkimų labai nesureikšminu. Svarbu, kad jau buvau pirma ir likau įvertinta – tuo ir džiaugiuosi. Negali juk visada nugalėti. Manau, Karina tikrai buvo verta pergalės. O kuri moteris tame sąraše atsidurti neturėjo, net nežinau – nelabai žiūrėjau, kas ten yra“, – kalbėjo mergina.

Į koleges kaip į konkurentes nežvelgianti G.Sabutytė patvirtino, kad jeigu turėtų galimybę bent vienai dienai su kuria nors moterimi susikeisti gyvenimais, tai pasirinktų aktorę: kokią – kol kas nežinia.

Meilės štilis

Kol kas į sceną mergina lipa ne kaip personažų įkūnytoja, bet kaip dainininkė. Gražuolė pripažino suprantanti, kad nėra profesionali atlikėja ir neturi tokio tvirto balso kaip K.Krysko. Todėl ji labai nepykstanti ant tikinančiųjų, kad kitos grupės narės tik žiopčioja. G.Sabutytė danties negriežia ir ant buvusios kolegės Natalijos Zvonkės, nors „Yvos“ lyderė kažkada jos dainavimą pavadino pokštu.

„Galėčiau tik pasakyti, kad visų mūsų balsai dainose yra. Aišku, savo įspūdingu vokalu negaliu pasigirti, kaip tai daro Natalija. Bet kol kas esu naujokė ir ne profesionalė. O Karina tikrai turi gerą balsą ir išskirtinę išvaizdą, todėl natūralu, kad ji yra grupės lyderė. Džiaugiuosi už ją ir sutinku, kad jos vokalas ir turi būti pagrindinis. Aš grupę papildau ne tik vokaliniais sugebėjimais, bet ir kitais dalykais“, – kalbėjo šokėja.

Mergina patikino nenorinti į kitas Lietuvos padangės žvaigždes dainininkes žiūrėti kaip į konkurentes, todėl su „Yva“ ar „Blogomis mergaitėmis“ kilę konfliktai ir apsižodžiavimai spaudoje jau praeityje – merginos sutaria, susitikusios renginiuose draugiškai pasišnekučiuoja.

Rodos, „69 danguje“ grupės narei netrūksta nieko, tačiau, pasiteiravus apie meilės reikalus, su buvusiu širdies draugu Kauno mero sūnumi Ryčiu Garbaravičiumi ne per seniausiai skirtingais keliais pasukusi G.Sabutytė užtikrino: štilis – nėra nieko.

„Dabar neturiu vaikino. Kas galėtų mano širdį užkariauti, nežinau. Tik ne įkyruoliai. Negaliu pakęsti, kai vyriškis pasidaro įkyrus ir į mano erdvę skverbiasi lietimais ar ėmimais už rankos, būna netaktiškas ir nesupranta, kad nenoriu bendrauti“, – sakė gražuolė.

Visokiausių gandų apie save prisiklausiusi mergina teigė, kad paskutinysis būtent su meile ir susijęs.

„Daug piktų, juokingų ar gerų, bet neteisingų dalykų apie save girdėjau, tik stengiuosi į tai nekreipti dėmesio. Natūralu, kad šnekama apie pramogų versle matomus žmones. Paskutinis gandas – kad esu įsimylėjusi turtingą verslininką ir rengiuosi tekėti“, – teigė G.Sabutytė.

Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Gintarė Gurevičiūtė ant raudonojo kilimo vilkėjo 30 eurų kainavusią suknelę: spindėkime pasitikėjimu savimi, išmintimi ir ramybe (99)

Sekmadienio vakarą į pramogų pasaulio apdovanojimus „Žmonės 2018“ rinkosi daugybė šalies...

Oksana Pikul: iš vyro patiriu psichologinį ir fizinį smurtą (917)

Drama Jasaičių šeimoje prasidėjo sekmadienio rytą. Į policijos pareigūnų rankas pakliuvęs...

Nedžiuginanti Ingos Stumbrienės atostogų Bahamose pabaiga: iš oro uosto – tiesiai į medikų rankas (349)

Vasarišku oru bei egzotiška gamta Bahamų salose besidžiaugusi Inga Stumbrienė nesitikėjo...

Krepšininkas Simas Jasaitis areštinės išvengė dėl kurioziškų aplinkybių (408)

Garsusis krepšininkas Simas Jasaitis , kuris sekmadienio rytą buvo atvežtas į policiją dėl...

Jasaičio sesuo Aistė – apie patiriamą psichologinį smurtą iš Oksanos Pikul: mūsų šeima su ja nebendrauja (574)

Vėlyvą sekmadienio rytą Jasaičių šeimoje kilęs konfliktas pasiekė žiniasklaidą – Simo...

Top naujienos

Šveicarų specialistai įvertino Gedimino kalno gelbėjimo planą: tikrai yra dėl ko nustebti (317)

Lietuvos mokslininkai ir specialistai vis dar nesutaria, kaip gelbėti Gedimino kalną. Kol mūsų...

Nori uždirbti padėdami išvengti įvestų „Sodros“ mokesčių (52)

Netylant kalboms dėl nuo šių metų įvestų „Sodros“ grindų ir jau prasidėjusių atleidimų,...

Orai: laukia šalčiausia šios žiemos naktis (11)

Antradienio naktis bus bene šalčiausia šią žiemą. Vietomis, rytiniuose ir pietiniuose šalies...

Šimonytė pasakė, ką reikėjo daryt LRT: kliuvo ir Karbauskiui, ir Jakilaičiui (285)

Didesnis Lietuvos radijo ir televizijos (LRT) finansinių duomenų viešumas būtų apsaugojęs...

Galingas Kuzminsko dėjimas išplėšė dramatišką „AX Armani“ pergalę (12)

Italijos pirmenybėse pirmadienį vakare Milano „AX Armani“ namuose po atkaklios kovos 82:80...

Turi priekaištų vilniečiams: kas jums darosi, kad taip pripratote skųstis? (59)

Per paskutinius kelerius metus teko lankytis aštuoniose Europos valstybių sostinėse ir dar bent...

Prieš akistatą su „Žalgiriu“ – trilerį išgyvenusi „Panathinaikos“ ir pavydėtinas Lekavičiaus taiklumas prireikė dviejų pratęsimų (6)

Graikijoje Atėnų „Panathinaikos“ ekipa su Luku Lekavičiumi namuose po dviejų pratęsimų...

Ramūnas Bogdanas. Pirmieji Narcizo metai Baltuosiuose rūmuose (37)

2017 m. sausio 20 d. įvyko 45-ojo JAV prezidento inauguracijos ceremonija. Juo tapo verslininkas ir...

Vienuoliktokų tėvams – bauginanti žinia apie itin užkrečiamą ligą (98)

Pirmadienį Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos vienuoliktokų tėvai informuoti dėl...