Apie trisdešimt svečių dalyvavo blynų kepimo varžybose, taip pat vyko improvizuotas ledo ritulio turnyras, maudynės eketėje, lauko kubile ir kitos žiemos pramogos.

Paminklas kiaušingalviui Algirdo Kaušpėdo iniciatyva buvo sukurtas rugpjūčio mėnesį ir pirmą kartą eksponuotas festivalyje „Be2gether“ Norviliškėse. Rugsėjo mėnesį paminklas buvo perkeltas į Vilniaus Katedros aikštę, kur įvyko solinis „Anties“ koncertas. Po koncerto kiaušingalvio paminklas keliems mėnesiams buvo įkurdintas ant kalvos Algirdo Kaušpėdo sodyboje, rašoma „M.P.3“ pranešime spaudai.

Šis paminklas yra įamžintas neseniai pasirodžiusiame „Anties“ DVD „Rugpjūčio 33“, kuriame nufilmuotas minėtas grupės koncertas Katedros aikštėje. Kiaušingalvio biusto atsiradimą inspiravo „Anties“ albumo „Ančių dainos“ viršelis. Jame vaizduojamas vyriškis su kiaušiniu vietoj galvos. Magišką kiaušinį šio albumo dizainerė parinko peržiūrėjusi daugiau kaip dešimt tūkstančių kiaušinių iliustracijų.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės