Anot „Sisters On Wire“ gitaristo Olego Jerochino, grupės dainos niekada nebuvo kuriamos su tikslu, priešingai, viskas daroma vedant jausmo ir nesitikint, kad naujas kūrinys taps hitu.

„Tiesiog parašome dainą, su laiku suprantame, kad ji verta dėmesio ir turime išleisti. Jei kas nors paklaustų, kokia daina atskleistų, kokie mūsų santykiai grupėje, paklausykite kūrinio „Draugai“ ir bus viskas aišku, ką mes darome, kaip gyvename. Šioje dainoje esame tikrieji mes“, – sakė O. Jerochinas.

Ščerbinskaitė teigė, kad ir neseniai pristatytos dainos vaizdo klipas – ypatingas. Jį pamačiusi moteris apsiašarojo iš laimės, suprato, kad nufilmuotos akimirkos visam laikui primins stiprų grupės narių santykį bei draugystę.

„Klausiau dainos ir galvojau, kad žmonės gali jos neišgirsti, neperžiūrėti klipo, tačiau jaučiu didelę laimę, džiaugiuosi dėl savęs, jog ši daina yra pasaulyje ir galėsiu ją įsijungti, pamatyti mūsų istoriją, kurią dabar gyvename“, – šypsojosi kalbėdama Ieva.

Vis dėlto paklausti, ar grupės nariai, nulipę nuo scenos susiduria su kokiais nors išbandymais ir tarpusavio nesutarimais, kurių nepastebi gerbėjai, Olegas ir Ieva teigė, kad juos padeda šalin nustumti vienas svarbus susitarimas.

„Grupės susikūrimo pradžioje, 2014 metais, tarpusavyje nusprendėme, jei kažkas bus negerai, iš karto tai pasakyti. Nelaikome pykčio savyje, nes esame draugai, šeima, o šeima kalbasi. Jei kažkas kažką padarė, pasakė – kalbamės. Man tai labai padeda, nes nėra dienų, kada, pavyzdžiui, būgnininkas su gitaristu apkalbinėja vieni kitus.

Manau, kad ir žmonėms reikia taip daryti, ypač šeimoms – dažniau kalbėti apie viską, ką jauti, jei kažkas viduje ne taip, pasakyti, nes dažniausiai tai būna tik nesusipratimas. Tuomet kyla daug mažiau problemų. Iš kitos pusės, mes ne aštuoniolikmečiai, mes jau vyresni žmonės, mums nereikia dramų, jos mums neįdomios, mes žinome, kur einame, ką darome“, – teigė O. Jerochinas.

Šiam vyro atsakymui paantrino ir I. Ščerbinskaitė, pasakodama, jog nėra momentų, kurių grupės nariai nenorėtų, jog matytų jų gerbėjai.

„Mūsų vizitinė kortelė yra įsitikinimas, kad kiekvienas esame žmogus, stengiamės būti scenoje tokie, kokie esame ir realiame gyvenime, dalijamės natūralumu ir tikrumu. Jei kalbant apie pakilimus ir nuosmukius, faktas, kad ir pas mus nėra viskas vien rožėmis ir gėlėmis klota.

Būna, užklumpa kūrybinės kančios, šeimos rūpesčiai, tačiau pakyla saulė, viskas nušvinta, vėl sugrįžtame į gyvenimo ritmą, suprantame, koks gražus gyvenimas. Jau septinti ar aštunti metai, mes niekada tarpusavyje su grupės nariais nesusipykome“, – šypsojosi laidos viešnia.

Visą laidą „Delfi premjera“ su „Sisters On Wire“ galite žiūrėti vaizdo įraše, esančiame straipsnio viršuje.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją