„Nuo savęs nepabėgsi“, – dabar neabejoja atlikėja, prieš metus savyje atradusi ir tapytojos gyslelę.

U.Šilagalytė atvira – piešti ją įkvėpė Sheryl Sandberg knygoje perskaityta mintis „Ką darytum, jei nebijotum?“. Panaršiusi internete, kūrybinga mergina susipažino su tapybos pradžiamoksliu ir įsigijo jai reikiamų priemonių, rašoma pranešime spaudai.

Pradžioje U. Šilagalytė savo darbų nuotraukomis socialinėje erdvėje dalinosi labai nedrąsiai, bet, supratusi, jog yra ne tik besidominčių jos kūryba, bet ir norinčių įsigyti paveikslus, tarsi išlaisvėjo.

Piešimo pamokas Urtė buvo lankiusi tik vaikystėje, tad, visus tuomet įgytus įgūdžius teko atgaivinti.

Nuo mažens ir dainavimo mokiusis kūrėja pasakoja visada žavėjusis menu, o ypač moderniuoju – nuvykusi į svečią šalį ji būtinai aplankydavo vietos muziejus.

„Piešimo, galima sakyti, mokiausi ir prieš kiekvieną koncertą. Atrodo keista, bet prieš 10 – 15 metų Lietuvoje nei buvo tiek visažistų, nei jų paslaugos buvo tokios prieinamos. Tad, teko makiažu rūpintis pačiai, o jo paslaptimis dalindavomės su scenos kolegėmis“, – kalba U. Šilagalytė.

Jai pritaria ir aktorė Lina Bražinskaitė, ir dainininkė Giulija, ir šokėja Sandra Kniazevičiūtė, ir „Lietuvos ponia“ Beta Rumšienė, ir aktorė Eglė Jackaitė – visoms pramogų bei meno pasaulio divoms grožio subtilybių teko semtis savarankiškai, be specialistų, bet su mamų pagalba.

„Tačiau, jei tik turiu progą gyvai išgirsti eksperto rekomendacijas, tuo būtinai pasinaudoju“, – patikino U. Šilagalytė, kartu su kitomis žinomomis moterimis sudalyvavusi restorane „Okata“ vykusioje garsios visažistės Anos Kaminskienės popietėje su „Golden Rose“.

Anot žinomų moterų, visų jų kosmetinėse gausiausiai yra lūpų dažų – nuo neultralių iki itin ryškių spalvų.

„Penki – tiek jų visada rasite bet kurioje mano rankinėje“, – su šypsena savuoju įpročiu pasidalina U. Šilagalytė.

„Šios vasaros „trendas“ yra gaiva, švelnumas ir natūralumas. Ypatingas dėmesys kreipiamas į skaisčią ir neapkrautą makiažu odą. Neprašausite, jeigu veidą modeliuosite skaistalais, kurie suteiks saulės pabučiuotos odos vaizdą. Kuo vešlesni antakiai - tuo geriau!

Tvarkingai sušukuoti ir tik vos vos paryškinti veidui jie suteiks jaunatviško lengvumo. Tačiau tos, kurios nori išsiskirti makiaže gali panaudoti neon ryškius akcentus: lūpos, akių pravedimai, šešėliai. Svarbu, kad toks akcentas būtų tik vienas, o visą kitą būtų maksimaliai natūralu“, – šio šiltojo sezono rekomendacijas įvardina A. Kaminskienė.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)