Apie tai jautriu įrašu jie pranešė socialiniame tinkle.

„Mes trykštame džiaugsmu ir negalime sulaukti, kada galėsime jums pranešti, kad mūsų šeima auga! Laukiamės kūdikio Nr. 2! Tai nepaprastai jaudinanti akimirka, kuria pagaliau galime su jumis pasidalyti.

Leisdamiesi į šią ypatingą kelionę, taip pat norime padėkoti už jūsų nenuilstamą palaikymą tuo metu, kai dirbome „Let's Dance“. Jūsų palaikymas mums reiškia labai daug ir suteikia jėgų mėgautis šiuo nuostabiu laiku.

Mums taip ypatinga, kad „Let's Dance“ estafetės metu mano pilvelyje auga mūsų mažasis stebuklas ir kartu su mumis išgyvename šį jaudinantį laikotarpį. Kiekvieną mūsų žingsnį lydi meilė ir laimė dėl būsimo šeimos nario.

Nors esame erdviškai atskirti – Alexas Kelne, Noelis Hamburge, o aš nuolat keliauju – nebuvo lengva suorganizuoti bendrą šeimos fotografavimą ar vaizdo įrašą. Tačiau dabar jaučiamės pasiruošę ir laimingi pagaliau pasidalyti šia žinia su visais jumis.

Dėkojame, kad buvote mūsų kelionės dalimi ir suteikėte mums tiek daug meilės ir palaikymo.

Su nuoširdžiausiais linkėjimais,

Lonelų šeima“, – pranešusi žinią jautriai rašė garsi moteris.


Delfi primena, kad prieš dvejus metus pora susilaukė pirmosios atžalos.

Žinią apie šeimos pagausėjimą tėvai pranešė socialiniuose tinkluose, pasidalindami pirmąja bendra nuotrauka su sūneliu, kuriam suteikė Noelio vardą, ir jautriu įrašu.

„Laikas skrieja taip greitai ir mūsų šeima juo mėgaujasi iki soties. Noelis smalsiai tyrinėja mūsų pasaulį, šypsosi ir juokiasi, kai užbaigia savo vaikiškus reikalus ir atlieka pačius pašėlusius šokio judesius, kai nori būti ant mamos krūtinės arba vėl skristi ant tėčio rankų.

P.S. Ši nuotrauka daryta iškart po gimdymo, kuris yra pats žaviausias dalykas, kurį išgyvenome. 35 valandų kelionė pilna prakaito, skausmo, baimės, vilties ir be miego... Mūsų meilė“, – šalia kadro brūkštelėjo berniuko mama.


Delfi primena, kad trejus metus romantiškus santykius puoselėjanti pora susižadėjo Dubajuje 2021-ųjų metų vasarą, o besibaigiant metams ir besilaukiant kūdikio, sumainė aukso žiedus.

Apie įvykusias vestuves prisipažino pati P. Belousova, pasidalinusi šiltu įrašu socialiniuose tinkluose.

„Ponas ir ponia Ionel.

Kilniausias dalykas bendroje šeimoje yra pasitikėjimas vienas kitu ir meilė, juntama kiekvieną dieną.

Praėjusiais metais pagaliau žengėme žingsnį ir 2022-uosius metus pradėjome kaip oficiali šeima. Be galo džiaugiuosi, kad tapau Ionel. Tai ne tik nuostabi pavardė, bet ir atspindinti būtent tai, ko mes siekiame: mylinčios ir bendros ateities.

Su tavimi jaučiuosi labai saugi ir kupina pasitikėjimo. Po tavo saugančiu sparnu slypi saugumas, empatija ir supratimas kiekvienoje gyvenimo situacijoje.

Popierius nėra toks svarbus, kaip pažadas vienas kitam ir Dievui. Jau nekantriai laukiu, kada galėsiu žengti šį žingsnį bažnyčioje, stebint mūsų šeimoms ir draugams“, – skelbė P. Belousova.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją