Prie fotografų blyksčių pripratusiai moteriai dabar teks įveikti naują užduotį – pademonstruoti savo aktorinį talentą prieš kameras.

Žiūrovai Astą išvys režisieriaus Tado Vidmanto juodosios komedijos „Gautas iškvietimas“ tęsinyje.

DELFI susisiekus su A. Valentaitė, moteris patvirtino žinią apie naują savo karjeros posūkį, tačiau nuo platesnių komentarų susilaikė.

T. Vidmantas: galima sakyti, vaidmenį kūrėme jai

„Po pirmojo mano pilno metro filmo „Gautas iškvietimas“ sėkmės su prodiuserių komanda nusprendėme filmuoti tęsinį. Šią vasarą pradėjome darbus. Šiuo metu jau esame nufilmavę visas scenas, liko postprodukcijos darbai.

Šiame filme norėjome save pranokti daugybėje sričių ir, tikiu, kai kur tai pavyko padaryti su kaupu. Viena jų – gausybės žinomų Lietuvos žmonių pasirodymai.

Vienos garsenybės dalyvavimas svarbus keliais aspektais – tai stilistės Astos Valentaitės debiutas kine. Kito varianto Astai Valentaitei net nesvarstėme – galima sakyti, vaidmenį kūrėme jai. Scenai kaime reikėjo dailios merginos, kuri tamsioje kaimo buityje šviestų kaip deimantas.

Astai filmavimas labai patiko, o tai labai svarbu – kai mėgaujiesi tuo, ką darai, tai ir rezultatas būna puikus. Debiutą vertinu puikiai. Sutarėmė, kad čia bus ne paskutinis mųsų bendras darbas.

Daugiau detalių atskleisti nenorėčiau – palikime tai žiūrovams“, – pasakojo režisierius T. Vidmantas.

Apie komedijos tęsinio filmavimus buvo užsiminta ir liepos pradžioje, oficialioje komedijos feisbuko paskyroje:

Į plačiuosius ekranus – su būriu garsenybių

Pirmoje N-18 amžiaus cenzą gavusioje juodosios komedijos „Gautas iškvietimas“ dalyje buvo dokumentiniu stiliumi pasakojama apie vieno policijos komisariato istoriją.

Veiksmo kupinoje komedijoje vaidmenis atliko tokie garsūs aktoriai kaip Leonardas Pobedonoscevas, Ramūnas Cicėnas, Ineta Stasiulytė, Marius Repšys, Giedrė Giedraitytė, Vaidotas Grincevičius.

Epizoduose pasirodė daugybė kino, muzikos ir pramogų pasaulio žvaigždžių – Algimantas Čekuolis, Marijonas Mikutavičius, Rafailas Karpis, Jolanta Leonavičiūtė, Arūnas Sakalauskas, Rimantė Valiukaitė, Mantas Katleris, Algis Ramanauskas ir kiti.

„Gautas iškvietimas 3“? O kur antra dalis?

Anot kūrybinės komandos, į ekranus atkeliauja trilogiją užbaigianti nauja serijos dalis – „Gautas iškvietimas 3“.

Tiesa, kodėl komedijos tęsinys vadinamas trečiąja dalimi, kol kas neatskleidžiama. Tačiau čia pat paliekama intrigą – netrukus gerbėjai sužinos apie antrosios dalies likimą.

7-asis policijos komisariatas po pirmojo filmo sėkmės daro tai, ką pareigūnams tenka daryti itin retai – išleisti dideles sumas pinigų. Neoficialiu komisariato šūkiu iš „Ginti, saugoti, padėti“ virtus „Pirkti, leisti, iššvaistyti“, pradeda aiškėti, kad laimės už pinigus nenusipirksi. Tačiau tai nereiškia, kad bandyti neverta.

Ekipažai lyg magnetas traukia bėdas, sudėtingiausius iškvietimus ir keblias situacija, todėl pinigai tvirtose teisingumo rankose ilgai neužsibūna. Ar pinigai pakeičia žmones? Kuri pareigūnė laukiasi? Ar tikrai naujojo filmo pabaigos sulauks ne visi pamilti personažai?

Visa tai kūrėjai žada atsakyti dar smagesniame, dar įspūdingesniame ir dar daugiau žvaigždžių turinčiame vienintelės policijos komedijos Lietuvoje tęsinyje „Gautas iškvietimas 3“.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės