Antrame plane pastebėtas jaunas vyras – lyg iš akies trauktas G. Vagelis. Klausimų, ar šalia P. Gražulio iš tiesų nebuvo jis, dainininkas sulaukė ne tik iš smalsaujančių internautų, bet ir artimų draugų.

Į keistą situaciją pakliuvęs atlikėjas į viską nusprendė pažiūrėti per juoko prizmę ir savo socialiniame tinkle patalpino komišką įrašą. „Mes su Petru iš tikrųjų esame tik geri draugai“, – šmaikštavo G. Vagelis, taip pakurstydamas tik dar daugiau kalbų.

Delfi susisiekus su Gabrieliu, šis visiems spėliojantiems atsakė, kad kadre šalia žinomo politiko užfiksuotas tikrai ne jis, tačiau sulaukus vis pasikartojančių klausimų jis nusprendė papokštauti.

„Sureagavau į tai, – su šypsena pasakojo atlikėjas. – Mano draugai, žiūrėję tą vaizdo įrašą, sakė, kad ten lyg ir pasimato šiek tiek to vaikino tamsūs ir garbanoti plaukai, ko aš nelabai turiu. Ir to žmogaus krūtinė nėra plaukuota, tad dėl to būtų sunku sakyti, kad ten buvau aš. Turiu išsklaidyti visas žmonių abejones“.

Gabrielius tikina, kad trečiadienį jis buvo užverstas žinutėmis su klausimais apie P. Gražulio liapsusą. Dėmesys šia tema jo atžvilgiu nesiliauja ir toliau.

„Sulaukiau labai daug to dėmesio. Iš pradžių sulaukiau žinutės iš draugės su tuo stopkadru. Pamaniau, kad tai netikra ar dirbtinai fotošopu padaryta nuotrauka. Dar pasvarsčiau, kas čia per nesąmonė. Tačiau netrukus tą nuotrauką ėmiau gauti ir iš kitų žmonių. Ir tik tada supratau, kas čia vyksta. Žinutėms nesiliaujant, sugalvojau tą nuotrauką įsikelti į instagramo story. Kiek dabar mačiau, po šio žingsnio gavau dar 20-30 naujų žinučių. Žmonės pasijuokė iš to kartu su manimi. Bet, taip, reakcijų yra tikrai nemažai“, – tikino pašnekovas.

G. Vagelis į situaciją pažvelgė komiškai

Gabrielius sako, kad kitaip į visą šią situaciją jis pažvelgti negalėjo. Be to, jį džiugina, kad jo humoro jausmą teigiamai priėmė ir jo aplinka.

„Visada smagu į tokias situacijas pažvelgti iš pozityvios, linksmos pusės“, – sakė dainininkas.

Tiesa, tai, kad minimas vaikinas iš vaizdo įrašo iš tiesų yra be galo panašus į jį, neneigė ir pats Gabrielius.

„Žiūrint tik į veidą – neįtikėtinas panašumas. Net man pačiam. Aš pats žiūrėjau ir negalėjau patikėti, kad tas žmogus yra toks panašus į mane. Nenuostabu, kad ir kitiems žmonėms kyla klausimas, ar ten tikrai ne aš. Bet, kaip ir minėjau, ne aš. Tikiuosi, kad ir kiti šią situaciją atsimins su juoku“, – prieš pokalbiui pasibaigiant nusijuokė G. Vagelis.

Delfi susisiekus su pačiu Seimo nariu P. Gražuliu, jis atsisakė atsakinėti į bet kokius klausimus ir komentuoti minėtą vaizdo įrašo ištrauką. Trumpai pasakė, kad „į durnus klausimus neatsakinės“.

Posėdžio vaizdo įrašas, kuris sukėlė visuomenės juoką internete. Minimą ištrauką galima žiūrėti nuo 13:45:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (275)