aA
42-ąjį gimtadienį mininti Gintarė Karaliūnaitė pagaliau gyvena pilnais plaučiais. Liepos 2-ąją gimusi moteris pasakoja, kad atėjo laikas, kai ji iš tiesų švenčia gyvenimą. Net iš dainininkės balso galima lengvai pajusti, kad dabar jos kasdienybėje viskas yra gerai, todėl, siekdama tai išlaikyti kaip įmanoma ilgiau, Gintarė nepuola į naujus santykius ir tiki, kad viskas įvyks tada, kai bus lemta. Dabar ji daug mieliau koncentruojasi į šeimą ir karjerą.
Gintarė Karaliūnaitė
Gintarė Karaliūnaitė
© DELFI

Gintarę draugų sveikinimai užplūdo jau nuo vakar. Bene labiausiai moterį sujaudino artimos bičiulės staigmena – sentimentali nuotrauka iš įvairių gyvenimo momentų.

„Šis gimtadienis yra labai džiugus po ilgo laiko. Anksčiau aš tiesiog neleidau sau įsijausti, nes dirbdavau. Ar gimtadienis įvykdavo paprastą dieną, ar savaitgalį – vis tiek nešvęsdavau. Įprastai vasaromis važiuodavau prekiauti, kažkodėl save atsimenu Molėtuose. Pasivaikščiodavau viena, pastovėdavau po žydinčia liepa. Aišku, telefonas netildavo nuo sveikinimų ir tada, bet aš neretai pasijausdavau ne sava.

Gintarė Karaliūnaitė – apie pasikeitusį jos ir mamos santykį, patėvio baimę dukrai ir naują lapą: 13 metų gyvenau ne savo gyvenimą
© DELFI / Karolina Pansevič

O šis gimtadienis kitoks. Pagaliau miegojau, kiek norėjau, niekur nereikia skubėti. Geriausia draugė parašė tokį nuostabų sveikinimą. Esu sužavėta, kaip ji mane puikiai pažįsta. Padarė nuotraukų tokį sveikinimą, kad juokiausi iki ašarų“, – su šypsena pasakoja sukaktuvininkė.

Žvelgdama į savo praeitį Gintarė tikina tik dabar aiškiai suvokianti, jog tuomet gyveno tarsi kitas, suvaržytas ir nepilnai laimingas žmogus.

„Šis laikas man yra perversmo metai. Aišku, ne viskas ėjosi pagal planą, bet aš vis tiek judėjau į priekį. Net jei mane stabdydavo asmeniniai išgyvenimai ar tas pats karantinas. Galvojau, kad vis tiek turiu pabaigti, ką pradėjau.

Norėjau parduoti namą, nebeturėti banko paskolos, kas mane labai varžė. Norėjau pasilikti su mama santykį tik kaip mamos ir dukros. Nebedirbti kartu, kad nebebūtų darbinių niuansų, nes motinos neretai turi lūkesčių į dukras. Jos lūkesčių dažnai nepateisindavau, tuomet abi būdavome nelaimingos. Užtruko 10 metų, kad viskas pasikeistų.

Apskritai tai buvo 13 metų, kai gyvenau visiškai ne savo gyvenimą. Ir per tuos metus vienintelis mano džiaugsmas buvo tik vaikai. Esu labai besididžiuojanti mama, kur tik mano sūnus nueitų, aš sakyčiau „Štai, mano sūnus“. Esu tokia mama. O kai dukra gimė išsipildė dar viena mano svajonė. Žinoma, už ją sumokėjau didelę kainą, bet tai buvo verta ir nieko nekeisčiau“, – tikina dainininkė.

Gintarė Karaliūnaitė / FOTO: Audronis Vitkus
Gintarė Karaliūnaitė / FOTO: Audronis Vitkus

Jeigu anksčiau Gintarė sako gyvenusi sudėtingiau, dabar ji žydi ore ir kvėpuoja pilnais plaučiais.

„Dabar esu pagaliau išėjusi iš to 13 metų ruožo. Tai buvo laikas kai gyvenau tarsi po vandeniu, kai plaukiu, plaukiu, pritrūkstu oro, greitai įkvepiu ir vėl neriu. Tokioje būsenoje buvau ilgus metus. Tai nebuvo labai juodas periodas, nesirgau depresija, esu gan atspari tokiems dalykams, esu gana pozityvus žmogus, turiu gerą aplinką. Bet jaučiausi suspausta. Muzika irgi buvo nuėjusi į kokį penktą ar šeštą planą. Kūryba irgi buvo sustojusi. Daug ko atsisakydavau, pavyzdžiui, dalyvavimo projektuose ar vakarėliuose, į kuriuos, beje, manęs jau nebekviečia. Matyt, mato, kad vis neateinu, tai nebėra reikalo ir kviesti“, – nusijuokia pašnekovė.

„Dabar pagaliau galiu drąsiai sakyti, be apgaulės, kad man gera gyventi. Net ir baltą mašinytę nusipirkau, kurios nedrįsau įsigyti, nes ji anksčiau netiko prie gyvenimo būdo, buvo maža. O man patinka tokios. Pas mane dabar viskas šviesu visomis prasmėmis. Aš nežinau, kiek tai ilgai truks, žinoma, stengsiuosi tai išlaikyti kiek įmanoma ilgiau. Visokių etapų būna, jų bus ir ateityje, bet dabar mano tikslas pailsėti ir koncertuoti. Ačiū Dievui koncertų atsiranda“, – Delfi priduria ji.

Ne kartą santykiuose nudegusi ir triskart santuoka patikėjusi dainininkė kol kas savo gyvenime meilės natūraliai prisibijo. Nepaisant to, ji tiki, kad ateis laikas, kai į jos širdį ir vėl pasibels šiltas jausmas. Labiausiai ji norėtų, kad tai nutiktų jau brandžiuose metuose.

„Žinote, dabar esu visiškai fantastiškame laike. Gyvenu pačius geriausius savo gyvenimo metus. Niekada nemaniau, kad taip bus.

Meilė sudėtingas dalykas. Kažkada, kai norėjau šeimos, tuomet buvo desperacija, naivumas. Norėjau namo, vaikų, šuns ir viso kito. Toks iliuzinis vaizdelis, kurio tu sieki, svajoji ir nori. Šiandien aš džiaugiuosi, kad man tiek metų, jog turiu tokią patirtį, vidinę ramybę. Niekas manęs negraužia, neturiu savyje to kirmino. Nėra baisu būti be vyro, jaučiuosi saugi. Tai yra tokia laisvė, komfortas ir bijau sugadinti šį jausmą. Labai gera gyventi nesigraužiant, nesiilgint, nemylint be atsako ir pan.

Galvoju, kad meilė turi pati tave rasti, o ne desperatiškai jos ieškoti. Kartais būna, pagalvoju, kad jos reikia. Atsisiunčiu kokią pažinčių programėlę, pasirenku tai į kairę, tai į dešinę, bet galiausiai visa tai ištrinu, nes suprantu, kad tai ne man. Nesakau, kad nepastebiu dailių, mano skonio vyrų, aš juos matau, bet manau, jog dabar yra tiesiog natūralus atsargumas. Tai nėra paniška baimė, o natūralus atsargumas“, – pakartojo pašnekovė.

Gintarė Karaliūnaitė – apie pasikeitusį jos ir mamos santykį, patėvio baimę dukrai ir naują lapą: 13 metų gyvenau ne savo gyvenimą
© Alius Koroliovas

Pulti į naujus santykius Gintarė prisibijo ne tik dėl savęs, bet ir dėl dukters, kuriai ji nelinkėtų patirti patėvio baimės.

„Manyčiau, kad taip yra labiau dėl dukters. Dėl to, kad aš esu turėjusi labai blogą patėvio istoriją savo gyvenime, kurios nelinkėčiau savo dukrai. Mačiau šeimoje smurtą, nemeilę, nesveiką santykį, todėl aš savo dukrai tokio dalyko niekada nepadarysiu. Jau geriau palauksiu. Be to, man gražiausios poros yra vyresnės. Tuomet žmonės būna jau užauginę vaikus, turi pasiekimų karjeroje, jie švyti kita šviesa. Ir nesvarbu, ar tokia pora atlaikė laiko išbandymus, ar tik ką susitiko, vis tiek matosi, kad tada prasideda jų laikas. Nereikia galvoti, kad meilė skirta tik jauniems. Aš išvis esu patyrusi, kad meilė jauniems, kai kuri šeima, dirbi, augini vaikus, esi įsisukęs į savo atsakomybes, tada labai sunku išsaugoti pagarbą, meilę, jausmus. O kitoje amžiaus grupėje, manau, viskas kiek kitaip, joje irgi yra meilės“, – pasakoja dainininkė.

„Manau, kad jei būsi atviras, neuždarysi durų, ta meilė atsitiks. O kada ji atsitiks, tada. Tik šiai dienai mąstau, kad galėtų truputį dar neatsitikti, – nusijuokia Gintarė. – Dabar taip gera ir noriu išlikti tokia pat susikaupusi. Neturėti minčių vien tik apie „jį“, nes aš noriu susikurti savo verslą, darbą, apie kurį ilgus metus mąsčiau, daug kartų nedrįsau, nes vis pritrūkdavau pasitikėjimo savimi. Juk sakoma, kad žmogus negali būti talentingas daugelyje sferų, tarsi tokiu būdu jis niekur iki galo neišsipildo, o aš manau, kad turiu daugiau savo kitų pusių, kuriose galiu save realizuoti. Su manimi nuo vaikystės eina muzika, natūrali medicina ir idėja, kurią planuoju netrukus ateityje atskleisti ir įgyvendinti. Galiu pasakyti, kad tai bus susiję su grožiu. Pažiūrėsime, kaip man seksis, tikiuosi nepersigalvosiu.“

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(64 žmonės įvertino)
3.5938

Atostogų metu išgirstas pokalbis nuliūdino Simoną Burbaitę: nesu prastesnė vien dėl to, kad nieko neturiu tarp kojų

Tinklaraštininkė ir knygos „ Tavo geriausia draugė “ autorė Simona Burbaitė atostogų metu...

Po dizainerio Žano Maslausko mirties – brangūs pokyčiai šeimos versle: pasaulyje retas projektas ir pakitę tautiečių poreikiai (4)

Po tėčio, garsaus avalynės kūrėjo Žano Maslausko mirties šeimos verslą tęsiantis jo sūnus...

Prieš metus išsiskyrusi Ieva Zasimauskaitė išteka antrą kartą (204)

Praėjusiais metais išsiskyrusi atlikėja Ieva Zasimauskaitė ir vėl džiaugiasi šiltais...

Po audringo skandalo prabilo pati Agnė Jagelavičiūtė: nenoriu gyventi jūsų „fake“ realybėje (69)

Praėjusios savaitės pabaigoje buvo pranešta apie žinomos stilistės, žurnalo „ L'Officiel...

Didžėjus Driule XL su žmona fotografe Aiste Grišinaite-Kolesnikova laukiasi atžalos (18)

Didžėjus Audrius Kolesnikovas-Driule XL su žmona fotografe bei modeliu Aiste...

Top naujienos

Naujos provokacijos darosi dar įžūlesnės: vis garsiau kalbama apie tribunolą Lukašenkai (166)

Vis garsiau ir dažniau pasigirsta minčių, kad tribunolas paskutiniu Europos diktatoriumi...

Nuo liepos brangstant siuntoms iš Kinijos, pirkėjai rado schemą, kaip išvengti padidintų mokesčių – tą padaryti pavyks ne visada (80)

Likus mažiau nei mėnesiui iki įsigaliojant naujai tvarkai siuntoms iš trečiųjų šalių,...

Žinių radijas | D+

Lietuvoje populiarėjantis judėjimas, kurio pasekėjai senatvėje turės daug pinigų: tinka tiems, kurie bijo rizikos

Pasaulyje populiarėjantis FIRE (Financial Independence Early Retirement) judėjimas remiasi eksesyviu...

Automobilių nuoma vasaros keliautojams skaudžiai kirs per kišenę (5)

Pandeminiams ribojimams pagaliau švelnėjant, ilgai lauktos atostogos gali pateikti nemalonių...

Gabrielė Grinkaitė | D+

Auksinės riebalų taisyklės, kurių laikantis sveikata tik gerės: vienus naudokite drąsiai, kitus apeikite

Nuėjus į prekybos centrą prie riebalų lentynos – tiesiog pradeda raibti akys: rapsų,...

Išskirtinis skyrybas išgyvenančio Artur Swan interviu: kaip jis reaguoja į kalbas, kad žmona įsimylėjo kitą? (10)

Sveika gyvensena besidomintys lietuviai tiesiog dievino Artur ir Ievos Swan porą. Dar prieš tris...

Daug perdavimų – nė vieno įvarčio: Ispanijos rinktinė namie neįveikė švedų (100)

Europos futbolo čempionate užfiksuotos pirmosios nulinės lygiosios. Akivaizdžia rungtynių...

Atostogų metu išgirstas pokalbis nuliūdino Simoną Burbaitę: nesu prastesnė vien dėl to, kad nieko neturiu tarp kojų

Tinklaraštininkė ir knygos „ Tavo geriausia draugė “ autorė Simona Burbaitė atostogų metu...

Įmonėje niekas niekuo nesiskundžia? Kokią grėsmę gali slėpti ši tyla

2021 metų gegužės mėnesį reprezentatyvios Lietuvos gyventojų apklausos duomenimis, beveik 92...