“Kaimynas ką tik nusipirko naują televizorių ir buitinę techniką. Buvo labai pavydu, žinot – 3D ekranas, tai tegu ta troba dega”, - juokdamasi savo teoriją dėstė dizainerė Viktorija Jakučinskaitė.

Humoristas Artūras Orlauskas prisipažino, kad nuo kaimynų yra net nukentėjęs.

“Kaimynas užpylė mano butą, tai aš padaviau jį į teismą, nes jis atsisakė padengti nuostolius. Tai teismas priteisė jam bylinėjimosi išlaidas, o aš jam turėjau sumokėt už tai, kad jam tai priteisė. Žodžiu, užpylė ir dar susimokėjau už tai”,- nuoskaudos neslėpė humoristas.

Tuo tarpu smagioji televizijos laidų vedėja Violeta Mičiulienė išdavė stebuklingą būdą, kaip kaimynams galima pagadinti gyvenimą.

“Seniau būdavo dermantinu apkaltos durys. Tai reikia paimti švirkštą, įtraukti žalią kiaušinį ir už to dermantino suleisti. Po dviejų dienų... Dvokia siaubingai ir duris reikia keisti”,- nevaldydama juoko apie piktus darbelius pasakojo Violeta.

Ar būna gerų kaimynų? O gal šauni kaimynystė įmanoma tik holivudiniuose filmuose? Renginių vedėja ir daininkė Donalda Meiželytė lyg tikra juodojo humoro profesionalė skėlė griežtai.

„Jėzau, geras kaimynas – miręs kaimynas?”,- juokdamasi retoriškai klausė žavi moteris.

Tad ar tikrai visi kaimynai – siaubo filmo herojus primenantys blogiečiai? O gal net ir bjauriausius piktadarius galima paversti meiliais pliušiniais meškučiais? Visa tai - vaizdo reportaže:

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (15)