„Jonas visuomet tampa tuo, kuris rengia šventes kitiems. Teko imtis gudraus plano, kad šiemet jis galėtų atsipalaiduoti ir pats pasijusti šventės dalyviu. Prieš gimtadienį sugalvojau, kad įteiksiu jam dovaną – tariamą fotosesiją ir taip galėčiau išvilioti jį į pajūrį. Svarbiausiu uždaviniu tapo vietos pasirinkimas – juk Joninių savaitgalį visas pajūris būna sausakimšas. Ir štai mums pavyko rasti tai, kas viršijo visus lūkesčius. Lietuvoje turim labai nedaug vietų, kurios leistų šventėmis mėgautis girdint ir matant jūrą. Štai mes, galima sakyti, ir atidarėme tokią. Labai džiaugiuosi už savo vyrą, kuris buvo apsuptas mylimų žmonių, turėjo pačias gražiausias emocijas ir, svarbiausia, buvo labai laimingas“, – mylimojo gimtadienio akimirkomis pranešime spaudai dalinasi S. Nainė.

Pats muzikos kūrėjas Jonas Nainys–Jovani šiemet nusprendė savo gimtadienio nešvęsti. Žinomas vyras planavo surengti nedidelę šventę savo draugams naujų namų pajūryje kieme. Jis užsakinėjo įvairias pramogas, užkandžius, muziką. Simona Nainė, su bičiuliais vos išgirsdavę Jovani planus, tuoj pat juos atšaukdavo ar perkeldavo į savo sutartą vietą.

„Aš dažnai tampu staigmena kitų žmonių gimtadieniuose, vestuvėse ir jau turiu praktikos, kaip viską reikia suplanuoti. Labai džiaugiuosi, kad niekas neišsidavė iki paskutinės akimirkos ir šventė gavosi išties nereali. Aš apskritai labai myliu jūrą, ji įkvepia, ramina ir turi kažkokią mistinę galią. O šventės čia tikrai, neabejoju, bus vienos įsimintiniausių, nes praktiškai tu šventi kopose. Visai šalia yra mūsų visų įsigyti pajūrio namai. Tad ši vieta bus lankoma dažnai. Esu įsirengusi ne vienus namus, ir jau galiu atsakingai vertinti, ar vieta bus pasisekusi ir maloni, ar ne. Tad čia bus naujieji namai visiems ieškantiems idealios lokacijos renginiams ar asmeninėms šventėms pajūryje“, - sakė Natalija Bunkė.

Komunikacijos specialistas, renginių organizatorius Saugirdas Vaitulionis sako, kad renginio vieta – yra vienas svarbiausių visos šventės sėkmės elementų: „Jonas užkuria pačius geriausius vakarėlius, šį kartą vakarėlį jam užkūrėme mes. Ši vieta – geriausia, kas galėjo nutikt pajūriui. Na, ir dar mūsų atsikraustymas į žvaigždžių gatvę, kurs iš arti galime dalintis įvairiausiomis naujienomis pajūryje. Manau, kad Jonui šis gimtadienis tikrai įsimins. Jo jubiliejus vienas smagiausių, kur man teko dalyvauti pastaruoju metu. Jo emocijos ir tas netikėtumo jausmas su visais išpildytais norais, manau, pasako daug. Šiandien su mumis šventė ir saulė bei jūra. Čia tiesiog tobuli saulėlydžiai“.

Šventės akimirkos:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją