Apie tai, kad ką tik išsiskyrusio sostinės mero širdis užimta, jis pats paskelbė socialiniame tinkle šių metų liepos 31-ąją. R. Šimašius tąkart pranešė susituokęs su savo išrinktąja.

„Jums netikėta? Mums irgi. Šiandien su Gilma sumainėme žiedus. Džiaugiamės gavę palaiminimą ir esam laimingi. Parašus padėsime kažkada po atostogų, kurių išvykstame rytoj.

Bus klausimų, suprantu. Bet, manau, suprasite ir mane, jei iškart neatsakysiu. Šiandien tik pasakysiu, kad Gilmą pažįstu jau seniai. Mus supažindino Vilnius. O šie metai pažinčiai atnešė ryškių spalvų ir polėkio. Laukia nuostabi kelionė. Palinkėkite mums laimės“, – feisbuke rašė R. Šimašius.

Remigijus Šimašius ir Gilma Teodora Gilytė

Kilus komentarų audrai dėl tokio netikėto mero žingsnio, rugpjūčio 11-ąją jis nusprendė pristabdyti savo medaus mėnesio atostogas Prancūzijoje ir grįžti į Lietuvą pasikalbėti su žiniasklaida bei atsakyti į visus visuomenei rūpimus klausimus.

Tąkart pasiteiravus, kada nusprendė skirtis su antrąja žmona Agne, Remigijus priminė, kad į šiuos klausimus jau atsakė feisbuko įraše.

„Galutinai nusprendžiau skirtis su žmona lapkričio pabaigoje-gruodžio pradžioje. Viešai apie tai paskelbiau sausio mėnesį. Prieš tai su Agne bandėm tartis, kaip sklandžiau viską padaryti. O su Gilma pažįstami esame senokai. Pirmą kartą susitikome kažkokiame viešame renginyje. Kažkiek artimiau pradėjome bendrauti maždaug po Kalėdų, – sakė Remigijus. – Ir ne, tai nėra tarnybinis romanas.“

„Kodėl taip greitai nusprendžiau tuoktis? Tuo metu, kai nusprendėme, kad mūsų santykiai yra tokie, kokius reikėtų deklaruoti viešai – kilo klausimas, o kaip tuos santykius įvardinti? Tad nusprendėme padaryti tai, ko mes iš tikrųjų norime. Tikrai džiaugiuosi, kad priėjome sprendimą tuoktis vien dėl to, kad būtų viskas aišku ir skaidru. Santuoka buvo apgalvotas žingsnis“, – tikino Vilniaus miesto meras.

Pora pirmadienio vakarą drauge leido režisierės Giedrės Žickytės filmo premjeroje. Kūrėjos dėka Lietuvos vardas per pastaruosius metus daugybę kartų skambėjo pasaulyje. Naujausias jos filmas „Šuolis“ buvo pakviestas į daugiau nei 40-yje šalių vykusių tarptautinių kino festivalių programas 4-iuose žemynuose: Šiaurės Amerikoje, Europoje, Azijoje ir Australijoje. Net 9-iuose kino festivaliuose filmas buvo nominuotas ir pelnė apdovanojimus – tiek iš profesionalų žiuri kaip geriausio, tiek iš žiūrovų pusės kaip mylimiausio filmo.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės