F. M. leščiauskaitė teigė, kad jau kurį laiką gauna socialiniuose tinkluose Marija Kaitaran ir Laura Marshall prisistatančių moterų žinutes, kuriose reiškiama agresija, pyktis ir nepasitenkinimas žinoma laidų vedėja.

„Fausta Marija Lesciauskaite, nei tu buvai graži, nei dabar esi, nei kada nors būsi. Nereik dėl to jaudintis ir nervuotis. Bet va, kad šliundra kaip žmogus pasidarei, tai čia jo. Aš tai tau p******u į nosį už tokį atsakymą“, – po vienu ir F. M. Leščiauskaitės įrašu rašė M. Kaitaran.

„Klausyk tu, ŽIURKE, tu rimtai negali nusiraminti? Gal atsiųsti berniukus tave pakratyti truputį? Jau rašiau tau vieną kartą, parašysiu dar kartą, Jaga guli po žeme, žinai, kodėl? Nes prisišnekėjo.

Apsiramink, tu VELNIO s*****a I*****A. Tu vaiką įsčiose turi, visi žinom, kad esi MAZOCHISTĖ ir nekenti savęs, bet ko tu skriaudi dar savo negimusią dukrą? Tave b**t užmigdyt, kaip pasiutusį gyvulį reikia. Jei dar nevaikštai viešose vietose su apsauga, tai tuoj turėsi. Čia, beje, aš, žinai kas. Nusiramink, arba aš tave nuraminsiu pati“, – rašė L. Marshall.

Durne tu, apie serial killers irgi skaito, ir ką tu tuom nori pasakyti, utėle tu? B**t, ot žiurkelė atsirado su trijais plaukais ant galvos! Nušiurę plaukai, pėda didesnė nei pas vyrą, nuo ėdimo išdvėsus visa.

Kaip sujaudino ta mano žinute tada tave, ar ne? Kad net nubėgai pasidaryti make up ir užsimaukšlinai tipo sexy ar apatinius, ar suknelę (koks skirtumas, kai esi iš kaimo ir liksi kaimo mentaliteto). Žinai. Tokias kaip tu ir ima dirbti sadistinėmis kilerėmis. Tu atitinki visus kriterijus tam.

Žinai kaip tu skriausi savo dukrą? Kuri bus anksčiau ar vėliau iš tavęs paimta. Tau nebuvo galima būti motina, išgama tu“, – rašė L. Marshall.

Žinutes paviešinusi F. M. Leščiauskaitė „Delfi“ sakė numananti, kad jas gali rašyti moteris M. Kaitaran, kuri, anot televizijos laidų vedėjos, yra sena jos sekėja.

„Be abejo, šiuo metu neturiu įrodymų, tačiau žinau tos personos fiksaciją ant Agnės Jagelavičiūtės, amžinatilsį. Ji jai rašinėjo įžeidžiančius ir grasinančius komentarus, man pačiai savo akimis ne kartą teko matyti. Taip pat yra žinoma, kad tas pats asmuo rašo ir kitiems žinomiems žmonėms panašius grasinimus, mini A. Jagelavičiūtės vardą ir lygiai taip pat tie žmonės sako, kad tai galėtų būti M. Kaitaran.

Man toji moteris yra jau rašiusi arba įžeidžiančius, arba grasinančius komentarus. Ji teigė, kad norėtų man duoti į galvą ar duos į galvą, be to, labai panašus rašymo stilius. Žinoma, išlieka galimybė, kad tai – kitas žmogus, tačiau yra atsikartojimas. Kas iš tiesų slepiasi už šių komentarų, aiškinsis policija“, – sakė F. M. Leščiauskaitė.

F. M. Leščiauskaitė socialinių tinklų įraše minėjo, kad ir anksčiau buvo gavusi nestabilios, agresyvios socialinių tinklų vartotojos žinutes. Prieš daug metų jai rašė neadekvačiai teigiamai, siuntė dovanas, vėliau, karantino metu pasirodė kaip arši antivakserė, kuri, anot televizijos laidų vedėjos, agresyviai konfrontavo jos nuomonę su šmeižtu ir tiesiogine agresija.

„Po kiek laiko ji prisikūrė daugiau anketų, vėl rašinėjo bandydama vystyti draugišką kontaktą ir galiausiai vėl papylė grasinimų. Esu mačiusi ją analogiškai besidraskant kitų žinomų žmonių profiliuose.

Šis nesveikuojantis žmogus man tiesiogiai grasina ir yra akivaizdžiai nestabilus, jam reikia pagalbos, o gal visuomenei reikia pagalbos nuo jo. Jei tai Marija Kaitaran, man žinoma, kad toji moteris turi vaiką. Tai ne tik liūdina, bet ir gąsdina. Jei ne ji, tas kitas žmogus vis tiek gali kelti realią grėsmę bet kam, prie ko prieina. Palieku komentarus kaip matomus, kad agresijos atveju būtų plačiai žinoma apie grasinimus“, – socialiniuose tinkluose rašė F. M. Leščiauskaitė.

Dėl šios situacijos žinoma moteris „Delfi“ sakė kreipusis į policiją, komisariato vadovė pateikė gaires, kaip tinkamai surašyti tokį pareiškimą.

„Pasinaudojau jos patarimais, kad policijai būtų lengviau dirbti darbą, kad būtų didesnė tikimybė išsiaiškinti, kas slepiasi po anketa ir tą žmogų tinkamai nubausti. Dabar daugiau žinių neturiu, veiksmai buvo atlikti pakankamai neseniai, toliau matysime, kas bus“, – sakė F. M. Leščiauskaitė.