Eteryje šį vakarą nuskambėjo mintys apie tai, kad nuo pat 12-ojo „Lietuvos balso“ sezono pradžios P. Ruzaitė buvo tituluojama kaip potenciali jo nugalėtoja. Vis dėlto, jaunajai atlikėjai teko susidurti ir su negatyvaus dėmesio apraiškomis bei patyčiomis. Reaguodamas į tai, B. Aleksandravičius eteryje kreipėsi į visus jaunus žmones stipria ir emocionalia savo kalba.
„Visi dalyviai, čia dalyvaujantys, yra jauni žmonės. Visas tas ubaginis feisbukų šlamštas... Jauni žmonės, maldauju, išsitrinkit feisbukus. Išsitrinkit, prašau aš jūsų labai, dėl to, kad visas ubagynas Vitų, kurios turi savo rožių profilio fotkes, bičai su mersais ant koverių, žmonės su Rusijos vėliavomis – jie negali daryti įtakos jauniems žmonėms. Jauni žmonės kenčia“, – rėžė B. Aleksandravičius, o jam kalbant Patricija apsipylė ašaromis.

Jis dar pridūrė, kad Patricijos talentas internautų buvo įvertintas tarptautiniu mastu, todėl tuo turėtų mokėti džiaugtis ir mūsų tautiečiai, užuot internete skleidę neapykantos žinutes.

Mintimis apie staiga užklupusį dėmesį ir viso to kainą pati P. Ruzaitė jau buvo pasakojusi „Delfi“ interviu. Mergina netgi skyrė žinutę kitiems, nuo patyčių kenčiantiems žmonėms, tikėdama, kad situacija mūsų šalyje dar gali keistis.
Skaitykite čia: