Įrašą apie tai aktorė paviešino socialiniuose tinkluose, juo sutiko pasidalinti ir su Delfi.

„Nuo šiandien aš esu žmogus, atsiribojęs nuo Katalikų Bažnyčios (ir nuo kitų religijų). Toks autentiškumo jausmas, kai vertybės sutampa su veiksmais.

Šios šventės man bus kitokios: lygiai pat pat laukiu šeimos susibūrimo, to jaukumo, ritualų, esu labai dėkinga už viską, ką turiu. Kita vertus, tikrai džiaugiuosi žinodama, kad šios ir kitos šventės nebe tik viduje, bet ir oficialiai nebeturi man jokios religinės reikšmės.

Gerbiu visų žmonių teisę į religiją, tikėjimą, dvasingumą, kaip ir teisę į atsiribojimą nuo religijų.

Mano apostazės procesas praėjo greitai ir lengvai. Manau, atkaklumas ir pasiryžimas man irgi padėjo. Rekomenduoju! Kam įdomu, savo IG highlight’e „Apostazė“ dalinuosi visu pasitraukimo iš Bažnyčios procesu ir savo motyvais.

Linksmų Kalėdų ir Hanukos, kas švenčiate! Ar laimingos gruodžio pabaigos, kas tiesiog švenčiate gyvenimą.

P.S. Labai skatinu dalyvauti gyventojų surašyme, nes ten renkami duomenys ir apie religiją. Taip darome įtaką statistikai, kuria remiasi Katalikų bažnyčia, viešai reikšdama poziciją įvairiais valstybės valdymo klausimais (o tai ji daro aktyviai)“, – rašė E. Latėnaitė.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (68)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės