Prisimindama pastaruosius metus, E. Puidokaitė-Bruzgulienė užsiminė, kad šie jai išties buvo niekada nepatirtų jausmų metai, kupini daug pirmų kartų, patirčių, skausmo, bet kartu – didžiausios gyvenimo prasmės, laimės akimirkų ir kasdienių atradimų.

„Didžiausias stebuklas, kad šiandien šalia manęs sveikos ir besišypsančios mūsų dukrytės, kurioms ne taip ir seniai sukako vieni. Nors sakoma, kad laimė – tik akimirka, su tuo nesutinku – esu laiminga kasdien – jau vienus metus, nesvarbu, kaip sunku kartais būtų. Kaip mama esu laiminga jau 15 metų, tik nevertinau laimės tiek, kiek ją vertinu šiandien”, – sakė džiugiai nusiteikusi Elena.

Vasariškos krikštynų šventės proga mažąsias ir mamą papuošė dizaineris Egidijus Rainys, specialiai dvynukėms pasiūdintos krikšto suknelės liks kaip gražus ypatingos progos prisiminimas.

Po ceremonijos Vilniaus Katedroje šeima ir svečiai rinkosi naujai Vilniaus senamiestyje duris atvėrusiame restorane „Medininkai”.

Žaisminga meškučių tema restorano erdves ypatingai progai papuošė žinomas dekoratorius Mantas Petruškevičius, o pasirūpinti švente Elenai padėjo „Balti Lapai” įkūrėja ir renginių organizatorė Sandra Dainaravičienė.

Šventės svečiai vaišinosi Liucinos Rimgailės desertinės „Liu Patty“ tortu ir vakarui besibaigiant palydėjo pirmojo vasaros savaitgalio saulę.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją