Sel'o era prasidėjo 1992 metais. Egidijus ėmė ir paskambino Andriui Mamontovui, kuris tuomet vedė radijo laidą, ir paprašė sukurti repo grupę. Taip paprastai ir prasidėjo E. Dragūno kelias į muzikos pasaulio padanges.

Iššifruoti grupės SEL pavadinimą paprasta - tai tiesiog visų trijų pirmosios grupės sudėties vaikinų vardų pirmosios raidės: Sieras, Egis ir Laimis.

SEL išleido 10 albumų, 6 singlus, 2 geriausius dainų rinkinius ir net dokumentinį DVD filmą. Nuo pat 1992 grupės lyderis išliko Egidijus, nors žmonių, kurie prisidėjo prie šios grupės, buvo nemažai. Kurį laiką SEL vadybininku dirbo ir Martynas Tyla, šiuo metu padedantis muzikos keliu žengti Donatui Montvydui.

Nuo pirmųjų grupės gyvenimo dienų iki dabar Sel'as mėgaujasi šlovės spinduliais, nors tą šlovę visuomet lydi ir daugybė skandalų.

Pastarąjį skandalą įplieskė vaikinas, pareiškęs, kad Egidijus su juo neatsiskaitė už grandiozinį koncertą, prieš pusantrų metų vykusį Kauno Žalgirio arenoje. Šiuo metu vyksta teisminis procesas, kurio metu nagrinėjama, ar Egidijaus Dragūno vardo fondas iš tiesų neteisėtai pasisavino šimtatūkstantinę pinigų sumą.

Tačiau tai tik pinigai. Prieš kelerius metus viena vilnietė teisme bandė įrodyti, kad pagimdė Egidijaus vaiką. Deja, to jai įrodyti nepavyko.

Tai ne vieninteliai skandalai, dėl kurių E. Dragūnas varstė teismų duris. Seksualumu garsėjanti advokatė Svetlana Pronina kaltino atlikėją kaltino E. Dragūną metus stiklinę jai į veidą vieno erotinio kalendoriaus pristatymo metu.

Kito vakarėlio metu Egidijus apsižodžiavo ir su verslininku Kęstučiu Verslovu. Po žodinio kivirčo, Egidijus taip įsiaudrino, kad pagriebęs šampano butelį metė verslininkui į veidą. Už šį poelgį teismas Egidijų įpareigojo 80 valandų dirbti viešuosius darbus.

Naktis areštinėje už apsižodžiavimą su apsaugos darbuotojais, piniginės tuštinimas už vairavimą išgėrus ir nepaklusimą policijos pareigūnams bei kitas kelių eismo taisykles, rodos, įprasta Egidijaus kasdienybė. Šiuo metu E. Dragūnui taip pat apribota teisė vairuoti.

Ir vis dėlto į jo koncertus susirenka dešimtys tūkstančių gerbėjų. Niekas neabejoja, kad Sel'o talentas yra nepamatuojamas. Praėjusių metų rudenį Egidijus surengė grandiozinį koncertą Vilniaus Vingio parke, kiek vėliau jis sutraukė pilnutėlę Žalgirio areną, kurioje surengė iki šiol nematytą Lietuvoje šou.

40-etis Sel'as turi sūnų, tačiau šeimyninė laimė nuo jo vis gręžiojasi. Neseniai jis ir jo ilgametė draugė Eleonora Sebrova pasuko skirtingais kelias, nors jau buvo pasklidusios kalbos apie jųdviejų vestuves.

Karjeros pradžioje minios šėldavo su tokiomis dainomis kaip „Kiemas“, kiek vėliau jo muzika tapo melodingesnė ir hitais tapo „Perlai“, „Kam tu meldies“ ir daugelis kitų.

Ryškiausios SEL dainos:

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (131)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės