Delfi D. Belickaitė pasakojo, kad penktadienio vakarą ją papuošė Laurita ir jos prekės ženklas „La Sun“.

„Užtruko šios suknelės savininkės atradimas. Viskas buvo labai automatiškai, ji sakė, kad šis drabužis turėjo kažkam atitekti, atiteko man. Kažkaip atrado savo savininkę“, – juokaudama pasakojo D. Belickaitė.

Žinoma moteris paklausta, kaip jaučiasi bene pirmą kartą palikusi savo mažametę mamai ir trumpam ištrūkusi į M.A.M.A apdovanojimus, prisipažino šiek tiek nerimaujanti.

„Nėra taip, kad norėjau labai ištrūkti, aš labai mėgaujuosi visu šiuo etapu, būti mama man visiškai nerealus jausmas. Bet labai pergyvenu, turiu kelis telefonus, sakiau: „Mama, jei kas, skambink, aš iš karto važiuoju pas tave ir pas Atėnę.“

D. Belickaitė pasakojo, kad po Atėnės gimimo pasikeitė gyvenimo ritmas, vos dėlto žinomai moteriai jis labai patinka.

„Tapau nerealiausios mergaitės mama, esu labai laiminga. Sakiau, kad galėčiau auginti ir auginti vaikus“, – juokėsi D. Belickaitė.

Šiuo laikotarpiu, anot jos, džiaugiasi ir vyras E. Šeškus: „Jis yra pasiruošęs turėti visą krepšinio starto penketą, bet matysime, kaip Dievas duos. Edvinas labai laimingas. Kai sako, kad vyrą dar labiau pamilsti, kai jis tampa tėčiu, tai yra tiesa. Aš visiškai esu išsilydžiusi, kai matau, kaip jis elgiasi su mūsų dukryte, kaip augina, kaip prižiūri, yra nuostabu.“

M.A.M.A raudonojo kilimo akimirkos – galerijoje:

M.A.M.A renginio akimirkos – galerijoje:

Delfi primena, kad apdovanojimai kiekvienais metais skiriami geriausiems Lietuvos įvairių muzikos žanrų atlikėjams bei grupėms. Įvertindama labiausiai nusipelniusius, muzikos asociacija siekia skatinti lietuviškų kūrinių populiarumą bei sklaidą.

Muzikos šventė rengiama kasmet nuo 2012 metų. M.A.M.A komisija, kurią sudaro daugiau nei 100 muzikos redaktorių, žurnalistų, prodiuserių bei kitų su muzika susijusių asmenų, kurie ir nusprendė, kas galės vadintis geriausiai kiekvienoje apdovanojimų kategorijoje.

Įspūdingus ceremonijos pasirodymus ruošė ryškiausios Lietuvos muzikos žvaigždės. Publika scenoje išvydo Jessicos Shy, Vaido Baumilos, Monique, Justino Jaručio, Monikos Liu, „Kamanių šilelio“, Natalijos Bunkės, Remio Retro, Vido Bareikio bei daugelio kitų garsiausių šalies atlikėjų pasirodymus.

„Džiaugiamės, kad šių metų pasirodymai tokie spalvingi ir įvairūs. Net neabejojame, kad apdovanojimų programa atlieps įvairių muzikinių žanrų gerbėjų skonius ir taps ryškiausiu metų įvykiu. Jau kuris laikas su atlikėjais ruošiamės šiems pasirodymams ir turime ne vieną iššūkį įgyvendinant idėjas, kurios kartais atrodo net neįgyvendinamos“, – pasakojo organizatoriai.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)