aA
Praėjusį savaitgalį žinoma atlikėja Liepa Norkevičienė su verslininku vyru Evaldu atšventė penktąsias tuoktuvių metines. Medinių vestuvių proga poros pasveikinti atvyko ne tik artimieji, bet ir garsūs bičiuliai.
Liepa ir Evaldas Norkevičiai
Liepa ir Evaldas Norkevičiai
© Asmeninio albumas

Šventėje dalyvavo dainininkė Natalija Bunkė, muzikos kūrėjas Jonas Nainys su žmona, dizainere Simona, operos solistas Merūnas Vitulskis su žmona, plius dydžio drabužių salono įkūrėja, Erika ir kiti.

Draugams Liepa ir Evaldas pagelbėjo renkant dovanas. Įsimylėjėliai nepageidavo nei prabangos prekių, nei gėlių puokščių – ruošęsi pradžiuginti sutuoktinius, buvo paprašyti nebent atnešti po auką beglobių gyvūnų prieglaudai.

„Nusprendėme, kad mums nelabai reikalingos dovanos, be to svečiai dažnai išleidžia daug pinigų gėlėms, kurios greitai nuvysta ir yra išmetamos. Kadangi esame prijaunčiantys gyvūnams ir jų prieglaudoms, nusprendėme užuot priiminėję dovanas rinkti pinigus, kuriuos skyrėme pašaro pirkimui“, – kalbėjo pašnekovė.


avaitgalį atšventėm šeimos šventę! Ir šį kartą prašėme, jog draugai neneštų dovanų ir gėlių, vietoj to prašėm aukoti...
Posted by Liepa Norkevičienė on 2020 m. liepos 30 d., ketvirtadienis


Pašaro už surinktas aukas įsigyta išties nemažai – pora džiaugiasi, kad prieglaudos komanda kurį laiką galės lengviau atsikvėpti. Nors, kiek iš viso buvo surinkta pinigų, Liepa neatskleidžia, tačiau prasitaria, kad paaukota keturženklė suma.

„Mes tikrai neprašėme būtinai aukoti pinigų. Tiesiog buvo nemažai klausiančių, ką atsinešti, ką dovanoti. Todėl visiems atrašėme, kad, jeigu planavo kažką pirkti, tegu to nedaro ir vietoje to prisijungia prie aukų prieglaudai. Nebuvome nurodę jokios sumos, svečiai galėjo iš viso neaukoti, jeigu nenorėjo. O sumos buvo labai skirtingos – kas atnešė dvidešimt eurų, kas šimtą ar du šimtus. Kiek surinkome, tiek ir paaukojome“, – patikino dainininkė.

Asociacijai „Gyvūnų užuovėja“ pašaro Norkevičiai paaukoja bent kelis kartus į metus. „Aišku, nepripirksi kaskart kalno maisto – paskaičiuojame, kad ir mums liktų pinigų“, – nusijuokė Liepa.

Šįkart atvežę dovanų, sutuoktiniai, kaip ir kaskart, buvo pasitikti džiugiai.

„Jiems išsilaikyti labai sunku, nes prieglauda yra ne viename iš didžiųjų šalies miestų, o Šilutės rajone. Jiems gauti paramą yra sudėtinga, sąlygos nedžiugina, o ir gyvūnų – daug. Savanoriai dirba kaip įmanydami, tad, pamanėme, kodėl neprisidėjus“, – pasakojo atlikėja.

Su prieglaudos savininke Andželika Bajorinaite žinoma dainininkė susipažino, kai šalį sukrėtė skandalas, kuomet Žygaičių seniūnijoje, Trumpininkų kaime, bulvių laukuose buvo rastas prie būdos prirakintas šuo, kurį šeimininkai čia buvo palikę šernams baidyti.

„Jie labai kovojo su šuns, kurį paskui priglaudė prieglaudoje, savininkais. Tuomet susipažinome ir pradėjome bendrauti. Vienaip ar kitaip visų tų šunų istorijos yra skaudžios – iš gerų rankų jie ten nepatenka“, – pažymėjo dainininkė.

Liepa, su vyru Evaldu savo namuose auginanti Šikoku veislės šunį Riku, svajoja apie dar vieną augintinį, kurį, esant palankioms sąlygoms, tikisi priglausti iš prieglaudos.

„Jeigu viskas gerai gausis, ateityje tikrai pasiimsime keturkojį iš prieglaudos. Kol kas, turime vieną augintinį, kuriam irgi reikia daug priežiūros. Na, o aš dėl savo darbo grafiko savaitgaliais ne visada galiu padėti vyrui jį prižiūrėti. Tai vis dėlto yra įsipareigojimas ir tokius sprendimus reikia priimti atsakingai. Nesinori sudaryti didžiulių problemų nei naujam augintiniui, nei sau patiems“, – komentavo atlikėja.

Posted by Liepa Norkevičienė on 2020 m. liepos 30 d., ketvirtadienis


Evaldas ir Liepa susituokė 2015 metų liepos 25 dieną. Trejais metais vyresniam mylimajam dainininkė „taip“ ištarė Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje. Jaunąją prie altoriaus lydėjo tėtis. Prieš žengdama bažnyčios vidun nuotaka pravirko. „Žinojau, kad taip bus, bet tai – džiaugsmo ašaros“, – sakė Liepa.

Nuotakai žengiant altoriaus link skambėjo gyvai Evelinos Sašenko atliekama daina „You Raise Me Up“. Po ceremonijos svečiai buvo pakviesti į šventoriuje laikinai pastatytą palapinę, kur kėlė taures už šeimos laimę ir vaišinosi vasariškais desertais. Prieš priimdami sveikinimus, jaunavedžiai pabendravo su žiniasklaidos atstovais.

„Labai gerai jaučiamės. Ši diena buvo labai laukta. Vestuves pradėjome planuoti tiek seniai ir atrodė, kad ši diena niekaip neateina. Šiandien ir juokiausi, ir verkiau visas emocijas patyriau. Šios dienos gyvenime nepamiršiu ir visada prisiminsiu šią akimirką bažnyčioje. Esu be galo laiminga, kad šalia manęs yra toks nuostabus žmogus, mano oficialus vyras. labai džiaugiuosi“, – iškart po ceremonijos sakė Liepa, pasirinkusi Norkevičienės pavardę.

„Abu esame lavai laimingi. Dabar yra mūsų tikroji pradžia“, – jai antrino E. Norkevičius.

Nuotaka neslėpė, kad ceremonijos metu ašarą nubraukė ir ji, ir jos išrinktasis. „Kaip pamatęs tokią nuostabią žmoną nenubrauksi ašaros? Tai laimės ašaros!“, – sakė garsios merginos išrinktasis.

Nuotaką džiaugėsi, kad svarbią dieną prie altoriaus ją palydėjo tėtis: „Aš su tėčiu nuo pat vaikystės jaučiu labai stiprų ryšį“. Liepa taip pat džiaugėsi, kad į šventę atvyko visi svarbiausi ir artimiausi žmonės – giminės ir draugai.

Vestuvinę suknelę Liepai sukūrė dizainerė Aina Zinčiukaitė. Savo idėjomis prisidėjo ir Olga Filatova-Kontrimienė. Vestuviniams žiedams Liepa ir Evaldas panaudojo tėvų ir senelių aukso dirbinius.

E. Norkevičius gražuolei dainininkei pasipiršo 2014 metų rugpjūčio pabaigoje, kuomet pora viešėjo Paryžiuje.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(73 žmonės įvertino)
4.2740

Dosni Žilvino Žvagulio dovana Donato Čižausko artimiesiems: koncerto metu pranešta šeimai svarbi žinia (1)

Donatui Čižauskui skirtame atminti koncerte jo gerbėjai išgirdo gražiausias dainas, kurias...

Inga Valinskienė Donatui Čižauskui atminti surengtame koncerte pasirodė su Andriumi Butkumi: garsus šokėjas atvyko specialiai iš JAV (7)

Šeštadienio vakarą būrys žinomų atlikėjų pasirodė Kaune, kuriame surengtas Donato Čižausko...

Donatui Čižauskui atminti skirtame koncerte – jautrūs šeimos žodžiai: tėtis, žmona ir dukra neslėpė ašarų

Balandžio 1-ąją dieną įvyko ilgai lauktas Donatui Čižauskui atminti skirtas koncertas, kurio...

Garsus duetas „Zygga“ taps tėvais: atskleidė ir pirmagimio lytį (5)

„Zygga“ nariai – Gabija Petkuvienė ir Žygimantas Petkus pranešė džiugią naujieną....

Saugirdas Vaitulionis: nustokime save plakti, turime labai daug ir už tai kasdien dėkokime

Šimtatūkstantinės auditorijos dėmesį socialiniuose tinkluose kasdien pritraukiantis nuomonės...

Top naujienos

Eglė Gatelytė

Šveicarija kraipyti galvas verčia visą Europą: keliamas klausimas ir dėl Lietuvos (35)

Europiečiai stebėdamiesi kraipė galvas po to, kai Šveicarija neleido tokioms šalims kaip...

Elektros vartotojams atsiveria kainų „langas“: gali būti, kad laiko lieka nedaug (15)

Elektros rinkoje kainoms kritus į seniai matytą lygį tiekėjai mažina kainas vartotojams, kartu...

Aiškėja daugiau detalių apie Marijampolėje pabėgusį pavojingą recidyvistą

Apie pabėgusį kalinį Jevgenij Vorobjov policijai pranešta tik po valandos.

Narkomanus nuodija drambliams skirtais vaistais

Su organizuotu nusikalstamumu kovojantys pajūrio pareigūnai ant teisiamųjų suolo pasiuntė kelis...

Karas Ukrainoje. Ekspertai pastebi, kad per Rusijos žiemos puolimą Kremliaus tikslų pasiekti nepavyko pasigirsta žinių apie karinių vadų keitimą

403-ioji Rusijos karo prieš Ukrainą diena. Naujausioje JAV Karo studijų instituto (ISW) ataskaitoje...

Verslas PliusJulija Leimonė

Rūta paliko mylimą darbą ir pradėjo ūkininkauti: nors darbas čia juodas, pajamos didesnės keliais kartais

Meilės emigrantė – taip būtų galima pavadinti Antalieptėje gyvenančią Rūtą Kanapeckienę....

Dosni Žilvino Žvagulio dovana Donato Čižausko artimiesiems: koncerto metu pranešta šeimai svarbi žinia (1)

Donatui Čižauskui skirtame atminti koncerte jo gerbėjai išgirdo gražiausias dainas, kurias...

Tiks ir kasdienai, ir šventėms – 10 gardžių patiekalų, kurie atrodo labai prabangiai

Yra patiekalų, kuriai puikiai atrodo tiek ant kasdienio stalo, tiek patiekti švenčių proga. 10...

Verbų sekmadieniu prasideda šventinė savaitė: priminė tradicijas, pasak senolių, turinčias magiškų galių

Velykos – didžiausia pavasario šventė , o jos apeigos pradedamos prieš savaitę, nuo Verbų...

Pabėgęs kalinys – ypač pavojingas: nužudė tris žmones (14)

Šeštadienio vakarą iš ligoninės pabėgęs kalinys Jevgenijus Vorobjovas (Jevgenij Vorobjov)...