Televizijos laidos, koncertai bei pasirodymai su Tauragės krašto choru, renginių vedimai, - veiklos D. Meiželytei netrūksta net ir po keturių metų muzikinės tylos. „Mane aktyviai kviečiasi dalyvauti keliuose projektuose, bet aš niekur neskubu ir tiesiog džiaugiuosi gyvenimu bei tuo, ką darau. Nes tai man yra labai įdomu. Laukiu renginių kaip šventės. Tas energijos apsikeitimas, koncertuose tvyranti teigiama aura - tai nenusakomas jausmas, kurio aš tikrai buvau pasiilgusi“, - DELFI pasakojo Donalda.

Donalda Meiželytė
Provincijose – kultūrinis pakilimas

Politiką užnugaryje palikusi ir į muzikinę sceną grįžusi moteris Naujųjų metų išvakarėse išleido savo geriausių dainų albumą. Donalda juokiasi, kad į rinktinę ji sudėjusi tikrai neblogas dainas, mat kai būna liūdna, ji neretai nuotaikai pakelti pasileidžianti būtent savo dainas.

„Kartais naktį grįžinėjant iš renginių per radiją taip nieko negroja, arba groja tokį liūdesį, kad rodosi, tuoj pradėsi knapsėti, įsijungiu savo dainų rinkinį ir klausau, - kvatoja ji. - Žinau, tai yra išprotėjimo viršūnė, bet nuotaikai pakelti tos dainos tikrai tinka. Tad, manau, kad neblogas dainas sudėjau į rinktinę.

Su naujuoju albumu rudenį D. Meiželytė planuoja surengti koncertinį turą po Lietuvą. „Tik dar nežinau, ar su Igorio Berino grupe, ar su Mečislovu Subeliu, bet tikrai aplankysiu visus Lietuvos kultūros ir meno centrus. Dabar įsigalėjusi labai graži tradicija tiek teatrų, tiek atlikėjų tarpe aplankyti net ir atokiausius Lietuvos kampelius. Žmonės eina į koncertus su didžiausiu noru. Bilietai būna išpirkti. Provincijose ir mažuose miesteliuose labai jaučiamas kultūrinis pakilimas, - pastebi atlikėja. - Nereikia nuvertinti ir televizijos. Ten taip pat būna labai daug gražių koncertų, padedančių užmegzti ryšį su klausytojais. Juk ne visi, švenčiantys vestuves ar krikštynas, turi galimybių pasikviesti žinomą žmogų pas save į šventę.“

Donalda Meiželytė
Koncertuoti pajūryje nenori

O kaip koncertai pajūryje? Juk daugelis šalies atlikėjų vasarą persikrausto į Palangą, Nidą, Juodkrantę, Klaipėdą, kur poilsiauja didžioji dalis šalies gyventojų.

„Ačiū Dievui, įmonės aktyviai rengia ir organizuoja savaitgalio šventes savo darbuotojams. Puiku, kad ir vestuves žmonės dar švenčia. Todėl gerai pagalvoju, ar verta vasarą dar į pajūrį važiuoti blaškytis, - prisipažįsta pašnekovė. - Pajūryje esu dirbusi prieš penkiolika metų. Porą mėnesių praleidau Palangoje. Tai buvo puikūs prisiminimai, labai puikus darbas. Jaunystėje galima taip pažaisti. Tačiau dabar dainuoti ir vesti renginį valgantiems žmonėms yra visai kas kita. Pradedantiems muzikinę karjerą patarčiau tai išmėginti, pereiti per tą ugnį ir vandenį. Tai padeda užsigrūdinti kaip plienui. Pasirodymai tokiose vietose, kur žmonės maitinasi, yra puiki mokykla. Bet tai labai sunkus darbas ir, gaila, nėra labai gerai apmokamas.“

Geros nuotaikos donore vadinama Donalda džiaugiasi, kad gerbėjai ją visada pasitinka su šypsenomis. Ji ir pati niekada nesistengė atrodyti perdėm rimta. Atlikėja sako nematanti tikslo tokios vaidinti.

„Aš taškau emocijas. Galbūt tai ne visiems priimtina, bet savo laisvumu stengiuosi parodyti, kad tame nėra nieko blogo. Atvirkščiai - laikyti emocijas savyje nėra gerai, nes tada nukenčia ir širdelė, o nuo nervinės įtampos gali pašlyti sveikata, - mano Donalda. - Nereikia žiūrėti į kas trečią piktą komentatorių, kuris yra niurzglys. Kur benuvažiuočiau, mane sutinka atsipalaidavę normalūs linksmi žmonės. Niekada nemačiau, kad kas sėdėtų surūgęs ar burbantis. Vadinasi, tai tik stereotipas, kad lietuviai yra pikti ir rūškani.“

Donalda Meiželytė
Lietuvoje – nieko nenuslėpsi

Tiesa, dėl tų kelių bumbančių ir kitiems pikto linkinčių tautiečių D. Meiželytė stengiasi nebeatvirauti apie savo asmeninį gyvenimą. Ir širdies reikalus pasilikti tik sau, nes paskutiniu metu spauda taip ir mirga antraštėmis apie garsių porų skyrybas. Todėl jauna moteris ir stengiasi apsaugoti savo šeimą nuo piktų kalbų.

„Apie mano asmeninį gyvenimą pasakoti nėra ko, nes jis tikrai niekam nėra įdomus. Gyvename trise: aš, dukra ir katė Žiurkė. Bet net jei ir turėčiau širdies draugą, tai jau tikrai patylėčiau, nes paskutiniu metu spauda taip ir mirga antraštėmis "išsiskyrė", "pasuko skirtingais keliais" ir t.t. Net tokios save reprezentavusios kaip tobulos šeimos ar poros staiga ima ir iškeliauja kas kur. Gal iš dalies dėl to kaltas ir tas beribis viešinimasis ir savo asmeninės erdvės atvėrimas visuomenei. Vien per pastarąjį mėnesį Budriai, Anusauskai, net ir vieningieji Ezopai vieni kitus „paliuosavo“. Kažkokia kataklizma!" - stebisi dainininkė.

Kita vertus, ką jau čia toje Lietuvoje, kurioje gyventojų lygiai tiek, kiek Kenijoje taksistų, nuslėpsi, juk žmonės neakli, mato, jei su kažkuo vaikštai į renginius ar parduotuvę, jei esi bent kiek žinomesnis, tai ir nuaidi apie tai garsas per visą šalį.

Donalda Meiželytė
„O juk ne visi tik laimės linki suradusiems vienas kitą, paburbuliuoja, kad "ta va, jam per sena, ilgai čia netruks", užpavydi gražios poros santykių. Tos mintys ir burbulai virsta negatyvu ir įžiebia nesantaiką toje poroje. Pagal savo praktiką žinau. Kuomet gyvenau su vienu jaunuoliu, mes ir fotografavomės, ir filmavomės, ir interviu dalinome, bet po kiekvieno tokio pasidžiaugimo, kad mums gera ir smagu kartu, nei iš šio, nei iš to, kaip iš giedro dangaus kildavo kažkokie nesąmoningi nesutarimai. Todėl linkiu visiems saugoti savo šeimas ir santykius nuo viešumos, tai bent šiek tiek apsaugos nuo negeriečių blogų palinkėjimų“, - pokalbį baigė Donalda.
Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (86)