Lina Kalinauskaitė, įmonės įkūrėja, pasidalijo savo nuoširdžiu požiūriu: „Mylime dizainą, domimės naujovėmis ir tikime, kad mūsų patirtis ir meninis požiūris suteiks jūsų namams unikalų stilių, kurį vadiname „Jūsų namų istorija“ jau 20 metų. Niekuomet Jūsų namams negailėjome žinių ir mūsų komandos meilės“.

Renginio akimirkos – galerijoje:

Šventinį vakarą organizavo „Olive. Gyva komunikacija“ komanda: „Kaip ir sakiau, vesdama renginį ne tik savo klientei, bet ir mielai bičiulei - truputėlį erzina visi mūsų įmonių 20-mečiai, nes tik tada stabteli ir supranti, kiek metų jau praėjo, kiek sėkmių ir nesėkmių būta ir kaip viskas greitai kinta“, – dalinasi įspūdžiais renginio organizatorė Agnė Grigaliūnienė.

Šventinio vakaro metu Liną Kalinauskaitę ir visą komandą sveikino Linos vienas pirmųjų iš Dailės Akademijos profesorių Tadas Baginskas, profesorius Audrius Klimas, bičiulės Vaiva Abromaitytė, Daiva Urbonavičiūtė, Marija Jona Yotshiute, kolegė Dalia Mauricaitė Kalinauskienė, dizaineriai: Aurimas Kadzevičius, Mindaugas Žilionis, televizijos žvaigždės: Karolina Liukaitytė, Gediminas Jaunius, Rūta Lapė, žurnalistė Lina Mieliauskienė, architektai: Artūras Cižiūnas, Alvydas Šeibokas, visa Linos šeima. Vakaro ritmais vaišino DJ Rimas Šapauskas.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją