Pavojingas žaidimas su lasais ir botagais. Taip vadinosi pirmasis garsių magų numeris scenoje. Tuomet Arvydui buvo 21, o Dianai – tik 14 metų.

Šiemet darbo scenoje 25-mečio proga Gaičiūnai nusprendė sau padovanoti įspūdingą fotosesiją stimpanko stiliumi, kurį Lietuvoje romanu „Vilko valanda“ išgarsino Andrius Tapinas.

„Mums patinka šis fantastiškas, mistiškas ir magiškas žanras, vykstantis anachronistinėje Viktorijos epochoje arba alternatyvioje jos versijoje, – šypsojosi D.Gaičiūnaitė-Dirmė. – Fotosesijoje nėra garo variklių, tačiau netrūko magijos ir to laikmečio dvasios.“

Iš paveikslo rėmų išlindęs kūnas, levitacija viename iš Druskininkų SPA tebuvo iliuzija.

Tačiau cilindras, magiškas rutulys, apvalūs akinukai, korsetas, karoliai, apyrankės, odiniai aksesuarai, antikvariniai pistoletai, laikrodis ir kelis tūkstančius eurų kainuojančios sidabru puoštos Viktorijos laikų lazdelės buvo tikra.

„Kaip ir mūsų močiutės gintariniai karoliai, – juokėsi Diana. – Stimpanką norėjom pagardinti lietuviška detale.“

47 metų Arvydas ir septyniais metais jaunesnė Diana, dar puikiai žinomi kaip duetas „DiArchy“, išgarsėjo ne vienu magišku triuku.

Tai – ir Arvydo vairavimas Vilniaus miesto gatvėmis užrištomis akimis, daugiau nei milijoną peržiūrų „YouTube“ svetainėje sulaukęs triukas, kai per vyrą pervažiavo plentvolis ir, žinoma, visame pasaulyje plačiai nuskambėję rekordai – buvimas be oro po vandeniu ir užsišaldymas lede.

Tuomet ledo luite Gaičiūnai kartu išbuvo daugiau nei 63 valandas.

Po vandeniu Diana išbuvo 11 minučių ir 7 sekundes, o net didžiausius kritikus nustebinęs A.Gaičiūnas – net 15 minučių 58 sekundes!

25 metų jubiliejaus proga magai nori atlikti vieną pavojingiausių triukų pasaulyje – kulkų gaudymą.

Atliekant šį mirtiną triuką studijoje arba scenoje stovi du magai ir taikosi vienas į kitą pistoletais. Juos skiria stiklas.

Patikrinamos kulkos. Šūvis vienas į kitą. Stiklas dūžta, o magai pagauna į juos iššautą kulką.

„Šį triuką atlieka vienas magas – tuomet per stiklą į jį šauna asistentas ar kitas magas. Tai – labai pavojingas triukas, nes jį atliekant jau žuvo 12 žmonių. Itin retas ryžtasi jį bandyti, nes nenori būti tryliktuoju, tačiau aš – rizikuočiau, – prisipažino A.Gaičiūnas. – Tiesa, naudoti ginklą viešoje vietoje neleidžia Lietuvos įstatymas. Bet gal pavyks šį mirtiną triuką atlikti studijoje, jei šios idėjos nepabūgs televizija.“

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (17)