„Geras! Iš kokio čia teatro?“, - išpūtęs akis paklausė manęs kolega prie įėjimo į vieną Vilniaus naktinį klubą po to, kai pro šalį ėjusi vilnoniu užklotu apsisiautusi Dovilė Filmanavičiūtė-Avis surengė mini spektaklį. „Kęstuti, ar prie šio klubo durų tu lauki Natalijos Zvonkės ir nori ją „nupaparacinti““, - nesivaržydama aplink besibūriavusių žmonių man šaukė Avis. „Eik Avie, eik namo, nes jau pavargusi esi“, - atšoviau jai. Dar šį tą burbtelėjusi ji praėjo pro šalį.
"GeraiGerai & Miss Sheep"
© Asm. archyvo nuotr.

Po kelių savaičių ir vėl sutikau Avį, minančią dviratį pro miesto rotušę. Pamačiusi mane ji sustojo ir nulipusi nuo dviračio pasiteiravo, kaip laikausi. Žinodamas, kad blizgantys niekučiai ją išprovokuos spektakliui, iškart tyčia išsitraukiau savo naujuosius akinius ir parodęs buvusiai kolegei pasiteiravau: „Ar gražūs, Avie?“ Rodydama grimasas ir raukydama nosį grupės „GeraiGerai&Miss Sheep“ vokalistė atšovė: „Gali nerodyti man, nes aš vis tiek žinau, kad tie tavo Petruškevičiaus stiliaus niekalai yra Gariūnuose pirkti!”

Kiekvienas mano „pasikalbėjimas“ su Avimi baigdavosi smagiu pakikenimu arba konfliktu. Tarpinio varianto tarp juokų ir konfliktų dar nėra buvę. Taip nutikdavo greičiausiai dėl to, kad kievienas iš mūsų žinojome, ko tiksliai ir kaip reikia paklausti, kad pašnekovui sukeltum emocijų.

Spektakliai biure baigėsi

Kol drauge dirbome viename biure, kaskart eidama pro šalį, Avis griebdavo nuo mano stalo mobilųjį rėkdama: „Aš pavogsiu tavo telefoną“. Jai pietaujant iš jos elekrotinio pašto dėžutės kolegoms parašiau ne vieną laišką. Kartą net knygą apie Radži į rankas jai buvau įbrukęs. Avis ją įsijautusi biure skaitė taip garsiai, kad už galvų susiėmė dauguma kolegų. Pokalbių kambaryje stiklinėmis sienomis bendravęs su svečiais įmonės direktorius pradėjo rodyti tam tikrus ženklus rankomis, panoręs, kad spektaklis baigtųsi.

Pradėję gerbti kolegų ramybę savo kasdienius dialogus vieną dieną perkėlėme į virtualią erdvę, kur apie lietuviškąjį šou verslą su Avimi diskutuodavome taip karštai, kad virtualaus pokalbio metu vis tiek vienas kitam žodžiu ką nors leptelėdavome. Iš pradžių patyliukais, o tuoj pat vis garsiau, kol netekę kantrybės kolegos imdavo tildyti.
Spektaklis tęsėsi, kol drauge dirbome vienoje kontoroje. Aviai pakeitus darbą, biure įsivyravo ramybė, nebeliko ir spektaklių, į kuriuos ji įtraukdavo visus kolegas.

Stojo į kitą barikadų pusę

Jau kelis mėnesius Dovilė Filmanavičiūtė-Avis yra grupės „GeraiGerai&Miss Sheep“ vokalistė. Panašu, kad mergina realizavo gebėjimą stebinti ir suteikti gerų emocijų publikai, mat grupės pasirodymų pasižiūrėti ateina vis daugiau žmonių. Mergina sako, kad jaučiasi esanti kitoje barikadų pusėje, nei anksčiau. Ji - nebe žiniasklaidos atstovė, o ta, kuria domisi žurnalistai.

„Kai man skambina žurnalistai, aš nesuvokiu, kad dabar tai vyksta ir su manimi. Anksčiau pati rašiau ir skambindavau atlikėjams, kalbėdavausi su jais. Blaiviu protu nesuvokiu, kaip „GeraiGerai&Miss Sheep“ žiniasklaidai pasidarė įdomūs“, - atviravo Avis.

Paklausta, kodėl bendraudama su žurnalistais šiuo metu reklamos agentūroje tekstų kūrėja dirbanti mergina jaučiasi neįprastai, Avis patikslino, kad viskas vyksta būtent dėl jos išgyvenamų vidinių konfliktų. „Iš tiesų aš kompleksuoju, kad mes kuriame gerą muziką, kuri patinka žmonėms. Mes žiauriai laukiam kiekvieno savo užlipimo ant scenos, nuo to kaifuojam ir tai yra visiškas kosmosas“, - sakė ji.

Dainavimas – ne naujasis amplua

Paprašyta atskleisti, kodėl iš pradžių dirbusi žurnaliste, vėliau rinkodaros specialiste, o pastaruoju metu – reklamos agentūroje, mergina ryžosi uždainuoti, D. Filmanavičiūtė-Avis sakė, jog dainavimas nėra jos naujasis amplua. Esą muzika ją lydi dar nuo mokyklos laikų.

„Visą laiką gyvenau su muzika. Gal juokinga sakyti, jog dainavau, nes mano dainavimas apsiribojo mokyklos koncertų sale ir paskutiniais mokslo metais įvykusiu muzikiniu konkursu. Pragmatiškai žiūrėjau į dainavimą. Garsiai kartojau: kokio velnio lipti į sceną, jeigu nežinai, ką pasakyti žmonėms. Jei galiu dainuoti, nereiškia, kad galiu lipti į sceną“, - aiškino D. Filmanavičiūtė-Avis ir pridūrė žinanti atlikėjų, kurie kūrė puikią muziką, tačiau sukūrę keletą kūrinių, dingo.

https://g2.dcdn.lt/m/pc/20090608112223.GeraiGerai_&_Miss_Sheep_-_Slow.mp3 GeraiGerai&Miss Sheep - Slow

„Man to nesinori. Susiėjome su Viliumi (Grupės „GeraiGerai&Miss Sheep“ nariu – aut.past.), sutapo mūsų pasaulėžiūra ir mes pamažu pradėjome krapštytis, supratome, kad mums patinka tie patys dalykai. Atėjo laikas, kai supratome, kad turime ką pasakyti. Kuriame tą stilių, kurį norime ir jam atstovaujame“, - kalbėjo Avis.

Žino, kiek investuoti į kokybišką muziką

„GeraiGerai&Miss Sheep“ vokalistė kol kas jaučiasi scenos naujoke. Paprašyta papasakoti, kokį šou verslą ji mato naujokės akimis, Dovilė išreiškė savo nuomonę ir pabrėžė neturinti jokio tikslo ką nors įžeisti.

„Lietuvoje kai kurie žmonės muziką supranta kaip „chaltūrą“. Vos pradėjusi dainuoti scenoje supratau, kad šou yra didžiulis ne tik muzikantų, bet ir prodiuserių, marketingo specialistų bei žurnalistų darbas. Lietuvoje būtų daug gerų produktų, jei visų šių sričių specialistai išmanytų savo darbą ir jį dirbtų - muzikantai grotų, marketingistai užsiimtų viešais ryšiais“, - aiškino pašnekovė.

Avies manymu, masėms kuriantys Lietuvos muzikos prodiuseriai mąsto „2000 litų lygmenyje“. „Jie nenori padaryti daugiau ir geriau. Jie nori šiandien uždirbti daug „babkių“ ir į tai neinvestuoti. Todėl turim, ką turim“, - apgailestavo dainininkė.

Vasaros kulminacija – „Opus 3“ superfinalas

Visą vasarą vykusiame „Opus 3“ terasos talentų konkurse „GeraiGerai&Miss Sheep“ pelnė publikos simpatiją ir skynė laurus. Rugsėjo 10-ąją įvyks konkurso super finalas, kuriame paaiškės klis mėnesius vykusio konkurso nugalėtojai. Finale pasirodys ir „GeraiGerai & Miss Sheep“. Grupės vokalistė prasitarė labai laukianti koncerto ir tikisi, jog publikai jų pasirodymas patiks.

„Mes repetuojam dienomis ir naktimis. Norim labai gerai pasirodyti. Nesvarstom, laimėsim ar ne. Norim, daug groti ir žmonėms suteikti gerų emocijų“, - kalbėjo D. Filmanavičiūtė-Avis.

„Pas geriausią mano draugę prieš kelias dienas vyko blynų „balius“. Visi drauge nutarėme, kad už mus turi kalbėti muzika. Tai padaryti labai sunku. Jeigu gerai sugrosim, apranga ir kitos detalės nebus tokios svarbios“, - pokalbį baigė Avis ir paragino jai neabejingus gerbėjus ketvirtadienį nepražiopsoti „GeraiGerai & Miss Sheep“ pasirodymo „Opus 3“ terasoje.

"GeraiGerai & Miss Sheep" - DELFI nuotraukų galerijoje:

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Krepšininkas Simas Jasaitis areštinės išvengė dėl kurioziškų aplinkybių (262)

Garsusis krepšininkas Simas Jasaitis , kuris sekmadienio rytą buvo atvežtas į policiją dėl...

Jasaičio sesuo Aistė – apie patiriamą psichologinį smurtą iš Oksanos Pikul: mūsų šeima su ja nebendrauja (460)

Vėlyvą sekmadienio rytą Jasaičių šeimoje kilęs konfliktas pasiekė žiniasklaidą – Simo...

Negailestingas Oksanos Pikul kirtis paatviravusiai buvusiai Jasaičio žmonai: paviešino daug klausimų sukėlusią nuotrauką (270)

Vėlyvą sekmadienio rytą paaiškėjo, jog rytas Jasaičių šeimoje buvo neramus. Po to, kai...

Jazzu – dvejose televizijose vienu metu, nors abi transliacijos pažymėtos ženkleliu „Tiesiogiai“ (63)

Sekmadienio vakarą LNK eteryje buvo transliuojami pramogų pasaulio apdovanojimai „Žmonės...

Tiesioginiame eteryje – Justino Jankevičiaus akibrokštas (59)

Sekmadienio vakarą pramogų pasaulio atstovai susirinko į apdovanojimus „Žmonės 2018“.

Top naujienos

Rasa Lukaitytė-Vnarauskienė. Kai Rumunija mus aplenkia (175)

Šiuo metu sudėtingoje politinėje situacijoje esančios Rumunijos vardas Lietuvoje minimas ne tik...

Perspėjimas stambiesiems – melavusiems teks atsisveikinti su žeme imsis ir miškų (282)

Kilus skandalui dėl žemės ūkio paskirties žemės pirkimo nepaisant visų ribojimų paaiškėjo,...

Alma Adamkienė atsidūrė ligoninėje gydytoja pateikė naujausią informaciją; atnaujinta 13:58 (194)

Prezidento Valdo Adamkaus žmona 90 m. Alma nuo šeštadienio gydoma Vilniaus universiteto ligoninės...

Danguje virš Maskvos pavojingai vienas prie kito priartėjo du keleiviniai lėktuvai (3)

Danguje netoli Maskvos pavojingai vienas prie kito priartėjo du keleiviniai lėktuvai.

Parduotuvėje kilo įtarimų: ar čia – ne alkoholio reklama? (4)

„Kas vyksta Kaune“ skaitytoja Kaune, Savanorių prospekte esančioje parduotuvėje „ Hyper...

Panevėžio rajono medikai pas ligonius vyksta „plikomis“ padangomis (9)

Naujienų portalą JP pasiekė informacija, kad VšĮ Panevėžio rajono poliklinikos Greitosios...

Legendinis NBA milžinas – apie du Sabonius, Valančiūno padėtį ir Ballų šeimos klaidą specialiai DELFI iš Londono (15)

Ką reiškia būti vidurio puolėju NBA lygoje? Atsakymas į šį klausimą per pastaruosius 20...

Pasikeitimai darbo rinkoje: lūpdažių pardavėjos tampa IT įmonių vadovėmis (41)

Moterys gali kuo puikiausiai vadovauti nuo vyrų knibždančioms technologinėms įmonėms,...

Krepšininkas Simas Jasaitis areštinės išvengė dėl kurioziškų aplinkybių (262)

Garsusis krepšininkas Simas Jasaitis , kuris sekmadienio rytą buvo atvežtas į policiją dėl...

Šiaurės Korėjos dainininkei – akibrokštas Seule (83)

Seule pirmadienį įvyko protesto akcija, susijusi su Šiaurės Korėjos muzikinio moterų kolektyvo...