„Tu esi mano sielos daina, mano nuostabiausio grožio moteris ir kartu mano geriausias draugas, kai kartu gliaudome semkes su treningais ir pezam nesąmones“, – instagramo istorijose rašė Danielius, šia žinute sutiko pasidalinti ir su Delfi.

Samanta Pancerevaitė / Foto: Delfi, Instagram

Taip pat verslininkas socialiniuose tinkluose paviešino kelias žaviosios Samantos nuotraukas, šalia jų palikdamas širdutės ženklą. Tiesa, susisiekus su Danieliumi, jis nuo komentarų apie santykius susilaikė.

„Klauskite Samantos, ji turi papasakoti daugiau, nei aš“, – tikino D. Bunkus.

„Tie valandų valandų pokalbiai telefonu yra viena linksmiausių mūsų atrakcijų pastaruoju metu... Tu turi tobulą humoro jausmą!!!“, – dar gruodžio mėnesį dalijosi verslininkas.

Anksčiau su Viktorija Siegel santykius kūręs vyras gražuolės Samantos nuotrauka dalijosi ir praėjusių metų birželį,

„Su Tavim gali būti visaip, bet tikrai niekada nebus nuobodu“, – gražių žodžių negailėjo jis.

Delfi komentaro apie jųdviejų su Danieliumi santykius kreipėsi ir į Samantą. Tiesa, moteris neigė, kad jiedu vienas kitam puoselėja romantiškus jausmus.

„Mes su Danieliumi esame draugai, susiskambiname dažnai, pajuokaujam, mūsų humoro jausmas labai sutampa ir tiek. Pora nesame, esu vieniša jau apie metus laiko. Esu begalo užimta darbais, vyro neieškau, nes esu įsitikinusi, jog tas, kuris bus man lemtas, ateis pats. Danieliui labai dėkoju už visada gražius žodžius ir komplimentus, kuriuos jis pasako vis, labai malonu. Kiekvienai merginai smagu girdėti gražius žodžius“, – Delfi tikino Samanta.

Samanta Pancerevaitė gali pasigirti net aštuoniais grožio konkursų titulais ir dviem karūnomis. Pasipuošusi penkių milijonų eurų vertės deimantais lietuvė dalyvavo Kanų kino festivalyje ir leido laiką su karališkosiomis Saudo Arabijos bei Malaizijos šeimomis.

Gražuolės gyvenimas primintų pasaką, jei ne prieš kelerius metus Šveicarijoje įvykusi nelaimė – Samanta iškrito iš antro aukšto balkono. Prireikė dviejų metų, kad ji vėl atsistotų ant kojų ir išmoktų iš naujo vaikščioti.

Buvo žiema, daug sniego. Balkonas neturėjo atitvarų. Vos padėjusi koją ant žemės, Samanta paslydo ir draugų akivaizdoje iškrito iš namo antrojo aukšto.

„Atsimenu, kad nieko nemačiau, buvo juoda ir baisiai skaudėjo. Jaučiau, kaip nuo manęs kerpa drabužius ir vis kartoja: tik nejudėk. Nubudau ligoninėje”.

Samanta Pancerevaitė

Samantai pasisekė, kad nelaimė nutiko Šveicarijoje, kur populiarus žirgų bei žiemos sportai ir daktarai turi labai didelę patirtį atliekant operacijas po sudėtingų traumų. Samantai prireikė kaulų donoro. Sutraiškytą šlaunikaulį pakeitė metaliniu implantu, kurį apaugino donoro kaulais.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (21)