D. Bunkus ne kartą šmaikščiai pasisakė apie V. Siegel ir L. Suodaičio namuose kilusį konfliktą. Penktadienio vakarą žinomas verslininkas nestokodamas humoro jausmo įkėlė dar vieną įrašą, susijusį su žinoma šeima.

„Manęs daug kas klausia: „O tai kurią pusę tu palaikai?“, tai atsakau dabar visiems, kad nesikartočiau. Kai du klounai cirke vienas kitam daužo per galvą tokiu dideliu pripučiamu plaktuku, tai kurią pusę jūs palaikote?“ – instagrame rašė D. Bunkus.
Danieliaus Bunkaus žinutė socialiniuose tinkluose

Delfi primena, kad D. Bunkus ir anksčiau instagrame nedaugžodžiaudamas užsiminė apie Suodaičių namuose kilusį konfliktą. Viename iš savo įrašų jis svarstė, kaip keistųsi jo sekėjų skaičius, jei šeima susitaikytų.

„Galėtų ties Suodaičiai dar bišį pasipykti. Jie pešasi, pas mane kažkodėl + 10 000 sekėjų. Įdomu, kas būtų, jei susitaikytų?“ – rašė D. Bunkus.

Šalia užrašo žinomas verslininkas įkėlė ir nuotrauką, joje matyti, kad nuo kovo 30 iki balandžio 28 dienos padaugėjo jo sekėjų. D. Bunkaus anketą pasekė 12,8 proc. žmonių.

O po to, kai Delfi TV laidoje „Nepatogūs klausimai“ pasirodė L. Suodaičio interviu, D. Bunkus teigė neturintis nieko bendra su buvusios mylimosios namuose kilusiu konfliktu.

„Žmonės, neberašykit jūs man tų savo patarimų, ką man daryti ir ko nedaryti šitoje Suodaičių situacijoje. Nes jau nuoširdžiai už****. Aš nieko neturiu su jais bendro ir neplanuoju turėti. Aš juos abu seniausiai esu ramiai emociškai paleidęs į orą, kaip balionėlius.

Nelinkiu jokio blogio nei vienam iš jų, taip kad pasilikite visas savo negatyvias nuomones ir patarimus sau ir nustokite patarinėti žmonėms, kurių jūs nei pažįstate, nei akyse matę, bet jaučiatės, kad turite savo nuomonę ir negalite nepatarti. Niekam ta jūsų nuomonė neįdomi be jūsų pačių, įsikalkite tai sau į galvą ir neberašinėkite man. Aš čia išvis ne prie ko, atstokite“, – instagrame sekmadienio vakarą rašė D. Bunkus.

Prieš trejus metus Viktorija skandalingai ir viešai išsiskyrė su tuometiniu mylimuoju, verslininku, dukrelės Nicolės tėvu Danieliumi Bunku. Po kiek laiko paaiškėjo ir skyrybų priežastis – moteris įsimylėjo kone geriausią buvusio vyro bičiulį L. Suodaitį. Apie šį įvykį L. Suodaitis prakalbo ir laidoje „Nepatogūs klausimai“.

„Esu toks žmogus, kuris visada pasistato save į kito vietą. Ar jo atžvilgiu jaučiausi gerai? Ne, tikrai taip nebuvo. Bet tuo metu, kai susiklostė ta visa istorija ir Viktorija jam pasakė, kad yra tokie reikalai su manimi, pasisvėriau, ant kokios žemės stoviu ir ką darau. Prisiėmiau už tai atsakomybę. Nuo to mūsų santykiai ir prasidėjo. Meilę, kuri bent iš mano pusės tikrai buvo, įdieginėjom pamažu – kalbėdavomės, kaip statysime tuos santykius. Lūkesčius reikėjo susidėlioti ir man – jei manęs reikia pusei metų, kad nusiplauti dėmę prieš visuomenę ir paskui nustumti vėl, tada gal skirstomės iš karto. Viktorija apie šitą situaciją daug kalbėjo šitoje pačioje laidoje. <...> Kai vyksta dalykai, aš visada pažiūriu atgal. Jeigu dabar išimtume iš jos interviu vieno žmogaus vardą ir įdėtume mano, tai būtų kone ta pati situacija, – šypsojosi Laurynas. – Pirmas žingsnį santykiuose žengiau ne aš. Žinoma, buvo abipusė trauka, o paskui reikėjo išsivynioti iš situacijos.“

L. Suodaitis prisipažino, kad po skandalingų Viktorijos skyrybų, įvykusių prieš trejus metus, su D. Bunkumi jis taip ir nekalbėjo.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (23)