Italas DELFI pasakojo, jog su D.Zvonkumi ir Gintare susipažino to paties vakarėlio savo namuose išvakarėse. Esą Christianui su bičiuliais lūkuriavus vieno Vilniaus naktinio klubo prieigose, prie jų priėjo tariamai nukentėjusi Gintarė, užkalbinusi paaiškino, kad laukia savo draugo ir kad jai labai šalta, todėl esą mergina panoro drauge su italais vykti palaukti D.Zvonkaus kur nors kitur.

„Tada mes nuvykome į vyninę, kur ir paaiškėjo, kas buvo tas Gintarės lauktas draugas. Tai buvo D. Zvonkus“, - pasakojo italas ir pabrėžė, kad tariamai nukentėjusi Gintarė ir Deivydas jau buvo pažįstami.

„Buvo apie 3-ia valanda ryto ir mes iš vyninės nusprendėme važiuoti į kitą barą. Kai nuvykome, jis jau nebedirbo. Kadangi planavau surengti „afterparty“ pas save namuose, nutarėme vykti į mano namus Vilniaus centre su visais draugais. Kadangi vienas mano draugas užtikrino, kad D. Zvonkus yra žinomas žmogus, kuriuo galima pasitikėti, pakviečiau ir jį su Gintare pas save į namus. Ta mergaitė buvo tipiška „fyfa, juokinga“, - tęsė įvykių liudininkas.

Ch. Frattima prakalbo ir apie tai, jog D. Zvonkus ir Gintarė buvo jo kambaryje, drauge gulėjo lovoje, o dar prieš tai visiems matant bučiavosi. Prievartaujamos merginos klyksmo ar pagalbos šauksmo nei italas, nei jo bute vakarėlio metu buvę bičiuliai negirdėjo.

„Aš nesu sakęs, kad jie kartu nebuvo lovoje. Bet nebuvo jokio išprievartavimo. Ir dar Deivydas man sakė, kad sekso nebuvo. Jie buvo lovoje kartu, bet sekso nebuvo“, - tikino italas.

Christianas tvirtino kalbėjęs su bičiuliais, kurie tą vakarą buvo jo namuose, kai buto šeimininkas trumpam buvo išvykęs. Esą italo draugai matė, kad Gintarė troško aistros su D. Zvonkumi, todėl jiedu visiems matant nesivaržydami bučiavosi.

„Mano kambaryje Gintarė buvo su D. Zvonkum. Ten tikrai nieko neįvyko blogo. D. Zvonkus man sakė, kad nebus įrodymų, nes sekso tikrai nebuvo, tik kažkas panašaus. Be to, Gintarė lovoje pametė plaukų segtukus. Dabar aš žinau, kad ji jų ieško, nes aš juos radau ir turiu“, - prisiminė Ch. Frattima.

„Be to, ta mergina norėjo iš manęs pavogti 2500-us litų ir buvo sugauta. Mes pareikalavome juos gražinti iškart po to, kai jų pasigedau. Mergina parodė savo rankinuką ir jame radome mano pinigus. Pagrasinome, kad kreipsimės į policiją“, - tęsė italas.

Chirstianas ir jo draugai kelia dar vieną versiją, dėl ko mergina į pareigūnus galėjo kreiptis su esą melagingu pareiškimu. Italo ir jo draugų manymu, mergina pabūgo galimo buto šeimininko skundo policijai dėl grynųjų pinigų vagystės, esą todėl norėdama nemalonumams užbėgti už akių ji pirma kreipėsi į pareigūnus su pareiškimu apie tariamą išprievartavimą.

„Gal ji galvojo, kad šitaip daryti jai bus naudinga, gal manė, kad išgarsės. Bet tai tik mano nuomonė. Ir gal jai kažkas negerai su protu, nes ji melagė. Tą buvo nesunku suprasti. Ji sakė, kad turi vyrą, tuoj pat sakė, kad neturi. Tikino, kad M.Romerio universitete studijuoja teisę. Daryti tokį š... be šansų, jeigu studijuoji teisę“, - aiškino Ch. Frattima ir pridūrė manąs, kad Gintarė yra tiesiog barakuda.

„Būčiau laimingas, jei Gintarė atsiimtų tą pareiškimą. Jei pamatyčiau ją gatvėje, paprašyčiau, kad baigtų. Bet turbūt nebegalima to pareiškimo atsiimti“, - kalbėjo Christianas.

Italas DELFI pasakojo, kad su žiniasklaidos atstovais yra bendravęs anglų kalba, todėl kai kurie dalykai buvo supainioti. Christianas vienam leidiniui angliškai pasakojo, kad yra kilmingas, tačiau jo teiginys buvo suformuluotas netiksliai ir skaitytojai suprato, kad jis yra Nobelio premijos laureatas. Ch. Frattima tvirtino, jog dėl įsivėlusių klaidų vienoje publikacijoje buvo pavadintas melagiu. „Mane tiesiog ne taip suprato. Esu kilmingas, kunigaikštis, bet ne Nobelio premijos laureatas“, - sakė jis.

Be to, Lietuvoje gyvenantis Christianas pabrėžė esąs moksliukas ir užtikrino, kad savo namuose svingerių vakarėlių, kaip mano daugybė interneto komentarų autorių, tikrai nerengia.

Italas, kurio namuose vyko skandalingasis vakarėlis, mano, kad nepriklausomai nuo istorijos baigties, N. ir D. Zvonkų populiarumui šis skandalas yra naudingas. Natalija ir Deivydas žiniasklaidai ne kartą sakė, jog dėl pastarųjų dienų įvykių išgyvena košmarą bei prašė visuomenės supratimo ir paramos.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją