aA
Po to kai televizijos laidoje „Prieš srovę“ pasirodęs Petras Gražulis pažėrė naujų kaltinimų ir versijų apie bendravimą su savo buvusia mylimąja Birute Navickaite, moteris neištvėrė ir papasakojo tai, ką laikė širdyje. „Pripažįstu, kad ir pati suklydau. Nereikėjo man viešinti tų žinučių, todėl noriu Petrui perduoti žinią“, – B. Navickaitė sakė DELFI, kai susisiekėme su ja.
Birutė Navickaitė, Petras Gražulis
Birutė Navickaitė, Petras Gražulis
© DELFI montažas

Kai atrodė, kad politiko nesantuokinio vaikelio skandalas jau nurimo, iš naujo jį įplieskė palangiškės paviešintos žinutės, kuriose – netikėti politiko klausimai Birutei, jos guodžiantys ir drąsinantys Petrą atsakymai. „Tu nesenas, kiek galiu tau kartoti...dukrytei nebus jokios gėdos su tavimi bendrauti, jei tik į darželį nenueisi prisigėręs", – juokauti žinutėse bandė moteris. „Tu velnio išpera", – kiek vėliau tokia žinutė atskriejo Birutei iš Petro telefono.

Žiūrėdamas į šias spaudoje paviešintas esą jo rašytas žinutes, Seimo narys P. Gražulis neslėpė nuostabos. „Tuo metu manęs net Lietuvoje nebuvo", – tikina politikas ir atskleidžia, kokią informaciją gavo iš Seimo IT skyriaus, kai sunerimęs patikrino, ar tos žinutės tikrai rašytos iš jo telefono.

Nors Petras su palangiške vestuvių neatšoko, jų skyrybos nestokoja nei ugnies, nei viešumo. Laidoje priminus, kad politikas turėtų džiaugtis savo dukrele, šis tikino, jog šiuos jausmus jam temdo Birutės viešumo siekimas. „Tai ji tegul džiaugiasi ir augina. Aš irgi džiaugiuosi. Tik kodėl ji viską viešina? Kam visa tai ji šaukia ant viso pasaulio? Augink ir džiaukis. 30 metų verkė ant peties, nes neva negalėjo susilaukti vaikų, o kai susilaukė – atrodo, kad dar nelaimingesnė tapo. Ko ji nori?" – TV3 laidoje kalbėjo pašnekovas.

B. Navickaitė trečiadienį DELFI sakė nemananti, kad P. Gražulis kalba neteisybę, tačiau jai sunku patikėti, jog žinutės, kurios buvo rašytos iš jo telefono numerio, iš tiesų yra ne jo. „Mane stebina, kad ieško kaltų. Lyg aš pati būčiau pasamdžiusi ką nors, kas tas žinutes rašytų. Kažkokios abejonės vis tiek išlieka. O kas, jei jis jų nerašė? Kad jis to nedarė, yra labai menkas procentas, bet jis yra.

Kuris gi vyras tiesiog dovanos 5000 eurų? Nereikia norėti, tačiau aš ir pati esu sąžiningas žmogus. Žinojau, kad kažkiek atskaičiuos ir kažkiek mokės už vaikelio išlaikymą, bet nesitikėjau, kad nuskaičiuos visą sumą iš alimentų. Dabar irgi tik iš televizijos sužinojau, kad mokės kiekvieną mėnesį už vaikelio išlaikymą ir tuo džiaugiuosi“, – kalbėjo moteris.

Ji taip pat pridūrė, jog ją vis dar stebina ir anksčiau girdėtas P. Gražulio teiginys, jog visa ši situacija ir pats vaikelis jam yra gėdingas. Birutė gūžčioja pečiais negalėdama suvokti, kaip savas vaikas gali tapti gėda.

Kartu moteris pripažįsta, jog itin sunku susikalbėti su buvusiu mylimuoju, kai jo nuomonė nuolat keičiasi, nors čia ji įžvelgia ir savo klaidas. „Mes nesusikalbame. Visiškai. Neįmanoma to padaryti jokiomis priemonėmis. Tačiau aš manau, kad čia nėra vieno kalto. Mes abu nesugebame susitarti, o čia svarbiausia viską daryti tik vaikelio labui. Vaikas tuoj išeis į darželį ir mes dar pykstamės. Atsiras aplink daugiau žmonių ir dėl visų tų skandalų nukentės tik vaikas“, – pasakojo ji.

Ji iš karto pasigailėjo paviešinusi pastarąsias žinutes ir kiek vėliau į Palangą atvažiavus televizijos žurnalistams moteris net nesutiko su jais susitikti bei duoti interviu laidai. Dėl šio poelgio ji sakė taip pat besijaučianti blogai. „Taip gaila jų ir visą dieną dvejojau, nors labai įkalbinėjo kalbėti.

Buvau labai sumišusi ir padariusi klaidą. Jis to nežinodamas davė tokį interviu (minėtoje laidoje). Aš būčiau atsiprašiusi ir norėjau tai padaryti, bet neišdrįsau, nes jau kitą dieną gaunu nuo Petro antausį. Jau kitą dieną ištryniau iš „Facebook“ tas žinutes", – pasakojo B. Navickaitė.

Dabar ji įsitikinusi, kad geriausia, ką turėtų padaryti tiek ji, tiek vaikelio tėvas, yra tyla ir ramybė. Taip ji tikisi mergaitei suteikti geresnę aplinką augti. B. Navickaitė įsitikinusi, jog geriausia būtų, jei nuoskaudą dėl pastarųjų žinučių būtų pasilikusi tik sau. Nenorėdama to ji ir vėl įplieskė skandalą, kuris neleidžia ir jai ramiai gyventi bei toliau rūpintis mažyle. „Turime vaikui duoti geresnę aplinką, nei ji dabar yra. Vaikui reikia tylos ir būtinai. Man tiesiog reikėjo pačiai nuryti tą skausmą ir tas žinutes. Turėjau patylėjus viską, kas buvo parašyta, pasilikti tik tarp mūsų.

Labai norėčiau gyventi sau linksmai ir laimingai. Galiu atsiprašyti ir viešai dėl to paviešinimo (pastarojo susirašinėjimo). Paskutinių žinučių nereikėjo. Ir iki jų viskas buvo pasakyta“, – sakė ji sunkiai rinkdama žodžius.

Dabar Birutė labai tikisi, kad visa situacija nurims ir daugiau tęsti šios skandalingos istorijos ji nėra linkusi. Kai viskas jau išsakyta, ji tenori ramiai auginti dukrelę. „Nėra kur toliau plėstis, nes viskas jau ir taip buvo išsakyta. Man tikrai nereikėjo to viešinti. Manau, kad jis suprato, jog rašydamas padarė klaidą, o aš – tai paviešindama", – girdėdama P. Gražulio kaltinimus dar kartą svarstė ji.

Po nesuvokiamo Gražulio pasiūlymo Birutė pratrūko

„Atgailauja, vadinasi... Badauja, su maldaknygėmis poilsiauja, Dievo palaimos, atleidimo tikisi... Dieve, tikrai padėk tam žmogui, atleisk jam, nes jis nežino, ką daro", – sausio mėnesį sakė dukrelės su P. Gražuliu susilaukusi B. Navickaitė.

Dar visai neseniai atleidimą iš palangiškės gavęs Seimo narys tuomet ir vėl stipriai buvo nuvylęs savo vaikelio mamą, prašydamas sukurti dukrai istoriją, kad neva jos tėtis yra žuvęs. Tokio pasiūlymo sulaukusi Birutė pratrūko ir paviešino naujausią susirašinėjimą su Petru.

„Nesuprasi, kada jis atgailauja, o kada vėl jam užeina kita banga. Man jau tapo įprasta, kad jis prisigretina, atsiprašo ir vėl sulaukiu tokių dalykų. Jau ne pirmas kartas. Anuomet prisigretino su gėlėmis, tačiau netrukus ir vėl prasidėjo jo „linksmybės". Atrodo, kad vieną dieną jis labai normaliai bendrauja, dukrytę aplanko, o kitą kartą – nesuprasi, kas jam nutiko", – DELFI atviravo palangiškė.

Skaudžiausia B. Navickaitei yra ne tai, kad P. Gražulis ją įžeidinėja, o jo nesuvokiamas pasiūlymas – dukrai sukurti istoriją, jog jos tėtis neva jau seniai yra miręs. „Aš nesuprantu, kaip jis gali galvoti, kad aš galiu sukurti tokią istoriją? Juk visa Lietuva tai žino. Ar jis mane laiko kvaila?" – stebėjosi pašnekovė.

Anot buvusios politiko mylimosios, šis jųdviejų susirašinėjimas yra pats naujausias, po kurio tarp palangiškės ir P. Gražulio vėl stojo tyla. „Šis susirašinėjimas vyko prieš dvi dienas. Maniau, kad paliksiu ramybėje visa tai, sakau, gal ne nuotaikoje – būna, kad ir man užeina, tačiau kitą dieną visa tai kartojosi. Dabar nebendraujame iš viso. Aš jam pasakiau, kad jei jis nenori – gali nelankyti vaiko. Nebesiųsiu jam dukros nuotraukų. Negaliu juo pasitikėti. Buvo jo atsiprašymas, man buvo sunku, tačiau dėl vaiko, aš jį priėmiau. Tie vieši pykčiai nėra gerai nei man, nei jam. Ir vėl juo patikėjau. Tiesą sakant, bandžiau pasitikėti. Tačiau dabar matau, kad kuo daugiau atleisiu, tuo labiau kentėsiu – pasaka be galo", – DELFI atviravo B. Navickaitė.

DELFI bandė susisiekti ir su P. Gražuliu, tačiau tuomet politikas nekėlė telefono ragelio. Vienoje iš susirašinėjimo ištraukų matyti, kaip politikas B. Navickaitės prašo jųdviejų dukrai sukurti istoriją apie neva žuvusį tėtį.

„Galėtum sakyti, kad tėtis žuvęs. Tikrai jai geriau manęs nepažinti", – tvirtino P. Gražulis.

„Čia tu priimi vaikutį kaip gėdą, o vaikai nesigėdija savo tėvų, kad ir kokie jie būtų – ar vyresni, ar jaunesni. Net paskutiniai purvini girtuokliai vaikams yra tėvelis ir mamytė", – atrašinėjo Birutė.

„Ji būtų laimingesnė", – toliau tvirtino politikas.

„Tu nesi senas, kiek galima kartoti. Ar tu girdi, ką aš tau sakau?" – rašė moteris.

„Ne, vaikai taip negalvoja. Jai bus gėda prieš draugus. Tikrai. Patikėk", – nepasidavė Petras.

„Ji bus nelaiminga, aš žinau. Dėl jos aš turiu nesirodyti. Turi sukurti istoriją, kad aš žuvęs, nes vis tiek nedaug liko gyventi", – pridūrė jis.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(100 žmonių įvertino)
1.5600

Neseniai šeštąją knygą išleidęs kunigas Benas Lyris: labiausiai kalbu tiems, kuriems bažnyčia yra kosmosas (1)

„Svarbu atrasti laimę kasdienybės akimirkose“, – sako kunigas Benas Audrius Martusevičius,...

Tarp garsių filmo apie Robertėlį premjeros svečių – ir lietuviškame kine debiutavęs Žilvinas Tratas: manau, kad esu snobiškas (43)

Ketvirtadienio vakarą kviestiniai svečiai rinkosi į romantinės komedijos „Moterys meluoja...

Redita Dominaitytė ir Larisa Kalpokaitė pristatė spektaklį, žiūrovus kviečiantį šmaikščiai pažvelgti į karantiną

Trečiadienio vakarą „Knygos teatro“ įkūrėja Redita Dominaitytė pakvietė į rožine spalva...

Top naujienos

Veryga: nuo pirmadienio didžiosios savivaldybės gali patekti į raudonąjį sąrašą į sąrašą pateks ir Vilnius (127)

Lietuvoje – 442 koronaviruso atvejai, iš kurių kone pusė – net 215 – registruota Vilniaus...

Visa Lenkija skelbiama raudonąja COVID-19 pavojaus zona, uždaromi restoranai ir barai draudžiami visi didesni nei 5 žmonių susibūrimai (55)

Nuo spalio 24 d. visa Lenkijos teritorija bus įtraukta į raudonąją zoną dėl tebesitęsiančio...

Rekordiniai 442 koronaviruso atvejai ir dar viena mirtis: daugėja susirgimų Vilniuje, liepsnoja ugdymo įstaigos papildyta (603)

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) spalio 23 d. 9 val. duomenimis patvirtintų ligos...

MRU pereina prie pilno nuotolinio mokymo

Mykolo Romerio universitetas ( MRU ), reaguodamas į šalyje sparčiai plintantį koronovirusą, nuo...

Prabilo iš viešosios erdvės dingęs Uspaskichas: koronaviruso testo atlikti prasmės nemato nenaudoja „jokių akademinės medicinos vaistų“ (106)

Įkyriu kosuliu besiskundęs Viktoras Uspaskichas yra saviizoliacijoje, ir nepaisant to, kad jį...

Orijus Gasanovas: nustokite smerkti keliaujančius – svetur mažiau susirgimų ir saugiau nei Lietuvoje (139)

Socialiniuose tinkluose kyla vis didesnė pykčio banga, kad Lietuvoje koronavirusas plinta, o kai...

Valdas Valiukevičius | D+ nariams

Sausumos jachta į Korsiką išvykę lietuviai: už Lietuvos sienų visi keliauja ir gyvena normalų gyvenimą

Kai Lietuvą buvo sukaustęs virusinis baimės sindromas ir baimė keliauti, susiruošėme patikrinti,...

SAM patikslino taisykles dėl lankytojų registracijos: ne visuomet prekybos centruose reikės registruotis (15)

Kilus klausimų dėl lankytojų registracijos prekybos centruose, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM)...

Šiai prancūzų madistei – 63-eji ir ji turi sukaupusi vertingą stiliaus patarimų bagažą

Ines de la Fressange – viena iš mados srities veteranių, kuri gyvena stilingai ir įkvepia kitus...

|Maža didelių žinių kaina