aA
Trečiadienio vakarą LNK televizijos laidoje „Nuo iki“ apie savo gyvenimą iki reikšmingos gyvenimo pažinties ir po jos papasakojo lemtinga moterimi politiko Petro Gražulio gyvenime tapusi Birutė Navickaitė. Neseniai eteryje ji pristatė ir savo kūrybos dainą, kuri, kaip ji pati sako, atspindi dabartinius jausmus ir išgyvenimus.
© DELFI / Andrius Ufartas

Iš Vilkaviškio rajone esančio Pilviškių miestelio kilusi moteris jau daugiau nei dešimtmetį prekiauja rūkyta žuvimi Palangoje, tačiau apie tai, kad jos gyvenimas kardinaliai pasikeis, o pirmasis nėštumas taps skandalu, ji dar prieš metus net neįtarė.

„Jei būtų kažkas anksčiau paviešinę, nebūčiau užkibusi ir prasidėjusi su tuo žmogumi“, – laidos vedėjos paklausta apie tai, kodėl pradėjo santykius su skandalinguoju politiku, atsakė palangiškė.

Moteris pasakojo visą dieną svarsčiusi, ar viešinti tai, kad susilaukė P. Gražulio vaiko, bet paskutiniuoju lašu tapo įžeidimas. „Mintis kilo kai jis mūsų mergaitę pavadino baisia. Tai būtų smūgis kiekvienai mamai. Daviau dieną atsiprašyti. Pasakiau, kad yra žurnalistai, kurie žino ir jis išspaudė tik sausą „atsiprašau“. Dėl streso ir užgauliojimų ji negalėjo maitinti mažylės ir greitai atsikratė nėštumo metu priaugtų 20 kilogramų“.

B. Navickaitė prisiminė ir pažinties pradžią. Su politiku susipažinti ją atsitiktinai paskatino jos buvęs mylimasis Vytautas, kuris taip pat Palangoje prekiauja žuvimi ir garsiam politikui pasiūlė įsigyti žuvies iš B. Navickaitės prekystalio. Anot Birutės, galantiškas ir mokantis rodyti dėmesį moterims P. Gražulis iš karto patraukė jos dėmesį ir jau pirmąjį pažinties vakarą buvo pakviestas pasisvečiuoti jos namuose.

„Jis mokėjo apsukti galvą. Buvo labai džentelmeniškas. Papirko jo dėmesys. Jis (dėmesys) buvo nuo ryto iki vakaro. Kad tiek daug dėmesio būtų, neteko anksčiau patirti. Susuko galvą“, – prisiminė ji.

Palangiškė sakė, kad pati iš buvusio mylimojo lūpų girdėjo kalbas apie vaikus ir norą susilaukti jų kartu. Tačiau net ir girdėdama širdžiai mielus žodžius 31-erių moteris nesitikėjo nieko daugiau ir sakė visada nujautusi, kad bus palikta. „Žinojau, kad jis žinomas žmogus ir gauna daug dėmesio, todėl daug tikėtis neverta.

Jis žadėjo pakeliauti kartu (žadėjo), kad atvažiuočiau į Vilnių pas jį. Tiesiog tęsti draugystę. Man tiko tai. Nežiūrėjau į jo amžių. Jis pakankamai gerai atrodo. Gerai sutarėme. Praktiškai nebuvome susipykę. Laisvalaikį kartu leisdavome. Apie daug ką kalbėjome. Aš vengdavau eiti į kavines. Esame tik buvę koncerte kartu. Man labai nepatiko tas žmonių dėmesys jam. Ir Jonines sutikome dviese prie jūros“.

B. Navickaitė pasakojo, kad Palangoje gyvena jau dešimtmetį. LNK laidoje paklausta apie šeimą, sakė, kad tautodailininku Suvalkijoje buvęs tėtis jau miręs, o mama išvykusi į ilgą kelionę. Dar būdama 12 metų ji uždirbo pirmuosius pinigus padedama tėvui pinti įvairius dirbinius. Tiesa, apie tai, koks buvo jos tėvas, ji nenorėjo pasakoti ir susigraudino. Tik mama ją palaikė ir sužinojus, kad laukiasi. Tuomet B. Navickaitė paklausė jos, ar padės įveikti spaudimą, nes jautė, kad teks likti vienai su vaikeliu.

Kaip tik tuo metu pasiėmusi būsto paskolą moteris įsirengė dviejų kambarių butą ir tarsi laukė, kada bus palikta. Kaip sakė pati, ši nuojauta jos neapleido nuo pat žinios apie tai, kad laukiasi. „Tik jo reakcija buvo gana šalta. Tik pasakė, kad ne, kodėl turėtų (palikti)“, – „Nuo iki“ pasakojo pašnekovė.

Tačiau net ir po visų išbandymų ji sakė nenorinti matyti mylėto vyro sužlugdytu. „Vis dėlto jis yra mergaitės tėtis. Neturėjau tokio plano. Dabar labiausiai baiminuosi, kad mergaitė liktų gyventi su manimi, bet kad jis ją atims, nėra pagrindo. Nemanau, kad koks nors teismas leis ją atimti iš manęs. Manau, kad čia labiau principo reikalas. Jis tai daro negražiais būdais. Tai apkalbų skleidimas, žinučių rašymas, daug melo, šmeižto ir netiesos“.

Dar neseniai B. Navickaitė DELFI pasakojo, kad politikas iki šiol nerodė noro bendrauti su mergaite ir vis dar nelaukė 5 mėnesių sulaukusios dukrelės.

DELFI primena, kad skandalas kilo po to kai balandį dukros susilaukusi palangiškė nusprendė netylėti ir viešai prabilo apie penktąjį parlamentaro vaiką.

„Jei jis būtų įžeidinėjęs tik mane vieną... – kalbėjo B. Navickaitė. – Iš pradžių labai skaudėjo, paskui buvo liūdna, dabar iš viso nieko nebejaučiu.

"Kiek anksčiau moteris davė interviu naujienų portalui, kuriame papasakojo, kaip su ja elgėsi žinomas politikas. „Kai buvau penktą mėnesį nėščia, jis atėjo pas mane į darbą ir padėjo tris tūkstančius, o paskui koneveikė, kad aš – barakuda", – DELFI yra sakiusi su Petru Gražuliu dukros susilaukusi moteris ir prasitarė girdėjusi, kad P. Gražulis turi ir daugiau nuo viešumos slepiamų vaikų.

Kone dvigubai už P. Gražulį jaunesnės 31-erių palangiškės teigimu, santykių metu jis kalbėdavo apie norą kartu susilaukti vaikų, tačiau pati to neplanavusi: „Jis pats kalbėdavo apie tai, aš tiesiog karpiau ausim. Tiesiog pasiklausydavau jo kalbos, ir tiek."

P. Gražulis tikino, kad nėštumas jam buvo didelė staigmena, nes, anot jo, B. Navickaitė buvo prisipažinusi, kad yra nevaisinga: „Žmogus pasakė, kad dešimt metų yra nevaisinga, nepastoja, vaiko nesusilaukia. Kaip atsitiko, taip atsitiko." Tai patvirtino ir pati Birutė. „Aš ilgą laiką nepastojau. Tą dalyką jis sužinojo tik tada, kai aš jau buvau nėščia. Dabar jis tą apsuko ir naudoja prieš mane, – teigė palangiškė. – Kad aš dešimt metų nepastojau, jis sužinojo tik tada, kai buvau nėščia."

B. Navickaitės teigimu, nėštumo metu ji nesulaukė P. Gražulio palaikymo, priešingai – išgirdo pasiūlymą nutraukti nėštumą. Moteris teigė, kad anksčiau norėjo susilaukti vaikų, tačiau jau buvo nuleidusi rankas. Romantiška santykių pradžia „Kažkada buvo toks noras, bet tas noras buvo išblėsęs. Netikėjau", – teigė palangiškė. Birutė prisipažino, kad nėštumas buvo lengvas: „Nebuvo iš viso jokių požymių, išskyrus tai, kad pilvas augo." B. Navickaitė DELFI papasakojo, kada užsimezgė santykiai su P. Gražuliu.

„Mes susitikome birželio 2 dieną, kad aš nėščia, sužinojau rugpjūčio 2 dieną. Pirmą vakarą su mano bičiuliu ir Petru nuvykome į mano namus. Bičiulis dar pasiėmė merginą. Petras liko nakvoti mano namuose, tiesiog. Dar nieko tarp mūsų nebuvo. Kitą dieną jis man į darbą atvežė rožių puokštę. Labai gražiai bendravo, vakarienes darydavo, kiekvieną dieną grįžusi iš darbo rasdavau vakarienę padarytą. Jis beveik visą laiką būdavo čia, kiek būdavo Palangoje, tiek būdavo pas mane", – atvirauja B. Navickaitė.

Anot jos, P. Gražulis iki jai sužinant, kad laukiasi, kalbėjo apie vaikus. Esą, jei ji pastos, bus tik jo. Birutė sako, kad P. Gražulis savo elgesiu rodė ir šiek tiek pavydo. Vis užsimindavo, kad ji gali ką kitą susirasti.

Po žinios apie nėštumą viskas apvirto aukštyn kojomis Tačiau visas P. Gražulio meilumas ir asistavimas, pasak Birutės, baigėsi sužinojus apie nėštumą. Jai itin užkliuvo tai, kad jis nevengė įžeidinėti, tačiau, kai įžeidimai palietė vaiką, moteris sako jau neapsikentusi. Esą P. Gražulis dukrą pavadino bjauria.

„Sakė, bijau, kad nuo manęs pabėgsi, kalbėjo apie vaiką, sakė, jei tu turėsi jį – aš turėsiu tave. Apie vaiką jis kalbėjo tuomet, kai aš jau buvau nėščia, tačiau dar to nežinojome", – atvirauja Birutė.

Dėl pykčių ir nesutarimų ji pripažįsta kone pasidavusi jo spaudimui darytis abortą. Birutės teigimu, jau net buvo užsiregistravusi pas medikus. Tačiau sako, kad niekada nenorėjo atsisakyti kūdikio.

Užvirus konfliktams, P. Gražulis, anot moters, jos darbe paliko pinigų. „Kai buvau penktą mėnesį nėščia, jis atėjo pas mane į darbą ir padėjo tris tūkstančius, o paskui koneveikė, kad aš – barakuda, sakė, gavai tris tūkstančius, atiduok. Atsakiau: „Atvažiuok, pasiimsi, yra visi tavo pinigai." P. Gražulis esą ne kartą jai sakęs, kad buvo ir kitų moterų, yra užsiminęs, kad viena buvo prabilusi apie nėštumą. Kas nutiko, tiksliai nepaaiškino. Tik pasakęs, kad, kai pareikalavo DNR, istorija su vaiku „susitvarkė". Pats politikas tuomet to nekomentavo

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Inga Jankauskaitė apie akistatą su nepatogiomis situacijomis: aš ne tiek drąsi, kiek ryžtinga (12)

Aktorė, dainininkė ir televizijos laidų vedėja Inga Jankauskaitė atvirai prabilo apie tai, kas...

Po šeimos verslo griūties cirko artistė Agnė Zobovienė nėrė į grožio sferą ir vos spėja suktis: pačiai laiko nebelieka (78)

Ilgametė cirko artistė Agnė Zobovienė savo gyvenimą pakeitė iš esmės – žinoma moteris ne...

Spektaklio premjeros nepraleido ir būrys žinomų kauniečių (3)

Šeštadienio vakarą Kauno „Girstučio“ kultūros rūmai griaudėjo nuo juoko ir aplodismentų...

Realybės šou „Sala“ nugalėtoja Reda į Tailandą išskrido ne viena (5)

Šiandien iš Vilniaus oro uosto į egzotiškąjį Tailandą išskrido lėktuvas, tarp kurio keleivių...

Viktorija Siegel su dukra Nicole sužibėjo vestuvinių suknelių pristatyme (98)

Penktadienio vakarą Vilniuje įvyko vestuvinių suknelių pristatymo renginys „Wedding Fashion...

Top naujienos

Trumpas užsimojo prieš dar vieną sutartį: šį kartą gali nukentėti ir Lietuva (2)

Į lėktuvą sulipa kelių šalių ginkluotės inspektoriai, orlaivis pakyla ir skrenda virš šalies...

Kokia išeitis laukia Pranckiečio situacijoje – ekspertai įvardijo vienintelį būdą išsikapanoti (100)

„Mano manymu, šią situaciją galima išspręsti vieninteliu būdu – Seimas turėtų susėsti ir...

Rimvydas Valatka. Kolchozas „Karbauskio keliu“ žengia į dangų (1)

Kartą seniai seniai prie Naisių pilkalnio iš po nakties išdygo žalias kolchozas, o gal taboras...

Aistros greta parketo: įžūlus „Žalgirio“ sirgalių sumanymas įaudrino „Ryto“ gerbėjus (70)

Prasidėjus „Ryto“ ir „Žalgirio“ rungtynių trečiam kėliniui būrys „Žalgirio“...

Užkalnis: po tokio maisto Neptūnas eina mylėti undinių (62)

Geriausias jausmas, valgant Lietuvoje, būna tada, kai pasijunti esąs ne Lietuvoje, o kur nors kitur....

Tragiška avarija Širvintų rajone: įvykio vietoje žuvo jaunas motociklininkas (32)

Sekmadienį Širvintų rajone įvyko tragiška avarija. Policija pranešė, kad žuvo...

Įspėja dėl moters, graudžia istorija tuštinančios vilniečių pinigines (111)

Šaltą ir drėgną vakarą namo važiavusi vilnietė neliko abejinga pagalbos prašančiai moteriai,...

Dviejuose Lietuvos miestuose sekmadienį užfiksuota padidėjusi oro tarša (3)

Šiandien, sekmadienį, oro tarša Vilniuje ir Kaune buvo padidėjusi. Tokie duomenys pateikiami...