aA
Trečiadienio vakarą LNK televizijos laidoje „Nuo iki“ apie savo gyvenimą iki reikšmingos gyvenimo pažinties ir po jos papasakojo lemtinga moterimi politiko Petro Gražulio gyvenime tapusi Birutė Navickaitė. Neseniai eteryje ji pristatė ir savo kūrybos dainą, kuri, kaip ji pati sako, atspindi dabartinius jausmus ir išgyvenimus.
Buvusi Petro Gražulio mylimoji Birutė papasakojo apie jausmus politikui: žinojau, kad mane paliks
© DELFI / Andrius Ufartas

Iš Vilkaviškio rajone esančio Pilviškių miestelio kilusi moteris jau daugiau nei dešimtmetį prekiauja rūkyta žuvimi Palangoje, tačiau apie tai, kad jos gyvenimas kardinaliai pasikeis, o pirmasis nėštumas taps skandalu, ji dar prieš metus net neįtarė.

„Jei būtų kažkas anksčiau paviešinę, nebūčiau užkibusi ir prasidėjusi su tuo žmogumi“, – laidos vedėjos paklausta apie tai, kodėl pradėjo santykius su skandalinguoju politiku, atsakė palangiškė.

Moteris pasakojo visą dieną svarsčiusi, ar viešinti tai, kad susilaukė P. Gražulio vaiko, bet paskutiniuoju lašu tapo įžeidimas. „Mintis kilo kai jis mūsų mergaitę pavadino baisia. Tai būtų smūgis kiekvienai mamai. Daviau dieną atsiprašyti. Pasakiau, kad yra žurnalistai, kurie žino ir jis išspaudė tik sausą „atsiprašau“. Dėl streso ir užgauliojimų ji negalėjo maitinti mažylės ir greitai atsikratė nėštumo metu priaugtų 20 kilogramų“.

B. Navickaitė prisiminė ir pažinties pradžią. Su politiku susipažinti ją atsitiktinai paskatino jos buvęs mylimasis Vytautas, kuris taip pat Palangoje prekiauja žuvimi ir garsiam politikui pasiūlė įsigyti žuvies iš B. Navickaitės prekystalio. Anot Birutės, galantiškas ir mokantis rodyti dėmesį moterims P. Gražulis iš karto patraukė jos dėmesį ir jau pirmąjį pažinties vakarą buvo pakviestas pasisvečiuoti jos namuose.

„Jis mokėjo apsukti galvą. Buvo labai džentelmeniškas. Papirko jo dėmesys. Jis (dėmesys) buvo nuo ryto iki vakaro. Kad tiek daug dėmesio būtų, neteko anksčiau patirti. Susuko galvą“, – prisiminė ji.

Palangiškė sakė, kad pati iš buvusio mylimojo lūpų girdėjo kalbas apie vaikus ir norą susilaukti jų kartu. Tačiau net ir girdėdama širdžiai mielus žodžius 31-erių moteris nesitikėjo nieko daugiau ir sakė visada nujautusi, kad bus palikta. „Žinojau, kad jis žinomas žmogus ir gauna daug dėmesio, todėl daug tikėtis neverta.

Jis žadėjo pakeliauti kartu (žadėjo), kad atvažiuočiau į Vilnių pas jį. Tiesiog tęsti draugystę. Man tiko tai. Nežiūrėjau į jo amžių. Jis pakankamai gerai atrodo. Gerai sutarėme. Praktiškai nebuvome susipykę. Laisvalaikį kartu leisdavome. Apie daug ką kalbėjome. Aš vengdavau eiti į kavines. Esame tik buvę koncerte kartu. Man labai nepatiko tas žmonių dėmesys jam. Ir Jonines sutikome dviese prie jūros“.

B. Navickaitė pasakojo, kad Palangoje gyvena jau dešimtmetį. LNK laidoje paklausta apie šeimą, sakė, kad tautodailininku Suvalkijoje buvęs tėtis jau miręs, o mama išvykusi į ilgą kelionę. Dar būdama 12 metų ji uždirbo pirmuosius pinigus padedama tėvui pinti įvairius dirbinius. Tiesa, apie tai, koks buvo jos tėvas, ji nenorėjo pasakoti ir susigraudino. Tik mama ją palaikė ir sužinojus, kad laukiasi. Tuomet B. Navickaitė paklausė jos, ar padės įveikti spaudimą, nes jautė, kad teks likti vienai su vaikeliu.

Kaip tik tuo metu pasiėmusi būsto paskolą moteris įsirengė dviejų kambarių butą ir tarsi laukė, kada bus palikta. Kaip sakė pati, ši nuojauta jos neapleido nuo pat žinios apie tai, kad laukiasi. „Tik jo reakcija buvo gana šalta. Tik pasakė, kad ne, kodėl turėtų (palikti)“, – „Nuo iki“ pasakojo pašnekovė.

Tačiau net ir po visų išbandymų ji sakė nenorinti matyti mylėto vyro sužlugdytu. „Vis dėlto jis yra mergaitės tėtis. Neturėjau tokio plano. Dabar labiausiai baiminuosi, kad mergaitė liktų gyventi su manimi, bet kad jis ją atims, nėra pagrindo. Nemanau, kad koks nors teismas leis ją atimti iš manęs. Manau, kad čia labiau principo reikalas. Jis tai daro negražiais būdais. Tai apkalbų skleidimas, žinučių rašymas, daug melo, šmeižto ir netiesos“.

Dar neseniai B. Navickaitė DELFI pasakojo, kad politikas iki šiol nerodė noro bendrauti su mergaite ir vis dar nelaukė 5 mėnesių sulaukusios dukrelės.

DELFI primena, kad skandalas kilo po to kai balandį dukros susilaukusi palangiškė nusprendė netylėti ir viešai prabilo apie penktąjį parlamentaro vaiką.

„Jei jis būtų įžeidinėjęs tik mane vieną... – kalbėjo B. Navickaitė. – Iš pradžių labai skaudėjo, paskui buvo liūdna, dabar iš viso nieko nebejaučiu.

"Kiek anksčiau moteris davė interviu naujienų portalui, kuriame papasakojo, kaip su ja elgėsi žinomas politikas. „Kai buvau penktą mėnesį nėščia, jis atėjo pas mane į darbą ir padėjo tris tūkstančius, o paskui koneveikė, kad aš – barakuda", – DELFI yra sakiusi su Petru Gražuliu dukros susilaukusi moteris ir prasitarė girdėjusi, kad P. Gražulis turi ir daugiau nuo viešumos slepiamų vaikų.

Kone dvigubai už P. Gražulį jaunesnės 31-erių palangiškės teigimu, santykių metu jis kalbėdavo apie norą kartu susilaukti vaikų, tačiau pati to neplanavusi: „Jis pats kalbėdavo apie tai, aš tiesiog karpiau ausim. Tiesiog pasiklausydavau jo kalbos, ir tiek."

P. Gražulis tikino, kad nėštumas jam buvo didelė staigmena, nes, anot jo, B. Navickaitė buvo prisipažinusi, kad yra nevaisinga: „Žmogus pasakė, kad dešimt metų yra nevaisinga, nepastoja, vaiko nesusilaukia. Kaip atsitiko, taip atsitiko." Tai patvirtino ir pati Birutė. „Aš ilgą laiką nepastojau. Tą dalyką jis sužinojo tik tada, kai aš jau buvau nėščia. Dabar jis tą apsuko ir naudoja prieš mane, – teigė palangiškė. – Kad aš dešimt metų nepastojau, jis sužinojo tik tada, kai buvau nėščia."

B. Navickaitės teigimu, nėštumo metu ji nesulaukė P. Gražulio palaikymo, priešingai – išgirdo pasiūlymą nutraukti nėštumą. Moteris teigė, kad anksčiau norėjo susilaukti vaikų, tačiau jau buvo nuleidusi rankas. Romantiška santykių pradžia „Kažkada buvo toks noras, bet tas noras buvo išblėsęs. Netikėjau", – teigė palangiškė. Birutė prisipažino, kad nėštumas buvo lengvas: „Nebuvo iš viso jokių požymių, išskyrus tai, kad pilvas augo." B. Navickaitė DELFI papasakojo, kada užsimezgė santykiai su P. Gražuliu.

„Mes susitikome birželio 2 dieną, kad aš nėščia, sužinojau rugpjūčio 2 dieną. Pirmą vakarą su mano bičiuliu ir Petru nuvykome į mano namus. Bičiulis dar pasiėmė merginą. Petras liko nakvoti mano namuose, tiesiog. Dar nieko tarp mūsų nebuvo. Kitą dieną jis man į darbą atvežė rožių puokštę. Labai gražiai bendravo, vakarienes darydavo, kiekvieną dieną grįžusi iš darbo rasdavau vakarienę padarytą. Jis beveik visą laiką būdavo čia, kiek būdavo Palangoje, tiek būdavo pas mane", – atvirauja B. Navickaitė.

Anot jos, P. Gražulis iki jai sužinant, kad laukiasi, kalbėjo apie vaikus. Esą, jei ji pastos, bus tik jo. Birutė sako, kad P. Gražulis savo elgesiu rodė ir šiek tiek pavydo. Vis užsimindavo, kad ji gali ką kitą susirasti.

Po žinios apie nėštumą viskas apvirto aukštyn kojomis Tačiau visas P. Gražulio meilumas ir asistavimas, pasak Birutės, baigėsi sužinojus apie nėštumą. Jai itin užkliuvo tai, kad jis nevengė įžeidinėti, tačiau, kai įžeidimai palietė vaiką, moteris sako jau neapsikentusi. Esą P. Gražulis dukrą pavadino bjauria.

„Sakė, bijau, kad nuo manęs pabėgsi, kalbėjo apie vaiką, sakė, jei tu turėsi jį – aš turėsiu tave. Apie vaiką jis kalbėjo tuomet, kai aš jau buvau nėščia, tačiau dar to nežinojome", – atvirauja Birutė.

Dėl pykčių ir nesutarimų ji pripažįsta kone pasidavusi jo spaudimui darytis abortą. Birutės teigimu, jau net buvo užsiregistravusi pas medikus. Tačiau sako, kad niekada nenorėjo atsisakyti kūdikio.

Užvirus konfliktams, P. Gražulis, anot moters, jos darbe paliko pinigų. „Kai buvau penktą mėnesį nėščia, jis atėjo pas mane į darbą ir padėjo tris tūkstančius, o paskui koneveikė, kad aš – barakuda, sakė, gavai tris tūkstančius, atiduok. Atsakiau: „Atvažiuok, pasiimsi, yra visi tavo pinigai." P. Gražulis esą ne kartą jai sakęs, kad buvo ir kitų moterų, yra užsiminęs, kad viena buvo prabilusi apie nėštumą. Kas nutiko, tiksliai nepaaiškino. Tik pasakęs, kad, kai pareikalavo DNR, istorija su vaiku „susitvarkė". Pats politikas tuomet to nekomentavo

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
|Populiariausi straipsniai ir video
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Nerijus Juška namiškiams surengė šventę teatro scena virtusiame kieme: dabar visas dėmesys – vaikams (36)

Baleto primarijus Nerijus Juška su žmona Agne ir dviem vaikais karantino laikotarpiu į namus...

Tomas Sinickis. Ne pramogų pasaulėlio oligarchėliams šiuo metu labiausiai reikia pagalbos (277)

Susirūpinęs kultūros žmonių padėtimi, vakar naktį, apie 01:00 val., parašiau redaktorei...

Situacija parduotuvėje Eglę Jackaitę nemaloniai nustebino: keista, kad dauguma nesuvokia, kas iš tiesų vyksta (69)

Šalyje įvestas karantinas daugeliui žmonių tapo sudėtingu laikotarpiu ne tik dėl koronaviruso...

„The Roop“ lyderis Vaidotas Valiukevičius tikisi „Eurovizijoje“ dalyvauti be atrankos (9)

Šių metų „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos laimėtojai grupė „The Roop“ tikisi, kad...

Koronavirusu užsikrėtusi aktorė Ieva Labanauskaitė paviešino savo istoriją: simptomai labai menki (168)

„Covid-19 tematika. Turiu virusiuką“, – prisipažino aktorė Ieva Labanauskaitė, socialiniuose...

Top naujienos

Putinas piktdžiugiškai stebi koronaviruso siaubiamus Vakarus: antrasis frontas jau atidarytas? (466)

Europoje prasidėjo sąmyšis. Milijonai žmonių atsidūrė karantine, privatus sektorius –...

Lietuvoje patvirtinta dar 12 koronaviruso atvejų iš viso – 394 atvejai (18)

Šiuo metu Lietuvoje patvirtintų ligos atvejų – 394, kovo 28 d. 9 val. duomenimis iki šiol iš...

Lietuvoje patvirtintas 7-as mirties nuo koronaviruso atvejis papildyta (398)

Šeštadienį Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas pranešė apie dar vieną mirtį.

Nepamirškite persukti laikrodžio rodyklių – šalyje įvedamas vasaros laikas (13)

Šį kovo sekmadienį 3 val. Lietuvos laiku, laikrodžius pasuksime vieną valandą į priekį. Šiais...

Paulius Jurkevičius. Italija, atleisk mums: pamokų nesimokėme, solidarumo – nulis (196)

Jeigu man kas nors būtų pasakęs, kad 18 dienų negersiu espreso kavos, būčiau atsakęs –...

Verygos raginimas ir karantinas – antrame plane: gryname ore – ištroškę šilumos ir saulės (203)

Nors prieš šį pavasariškai šiltą savaitgalį Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga...

Žmonės mirę, bet COVID-19 tyrimų rezultatų dar nėra: statistika keistis gali kardinaliai (178)

Tikėtina, kad greitu metu sužinosime apie dar mirusį asmenį, turėjusį COVID-19 virusą....

Nuo koronaviruso mirė Ispanijos princesė Maria Teresa (66)

Mirė Ispanijos Bourbon-Parma princesė Maria Teresa, ėjusi 87-uosius metus, šeštadienį pranešė...

Laima Kybartienė apie juodžiausią gyvenimo periodą: auginau dukrą viena, nes vyras ėmė degraduoti (7)

Kai visuomet pasitempusi ir besišypsanti legendinė diktorė Laima Kybartienė sveikinasi iš...

Pajūryje nesutikti policijos beveik neįmanoma: paplūdimiuose patruliuoja net keturračiais (25)

Pajūryje sustiprintos pareigūnų pajėgos patruliuoja ir gatvėje, ir pajūriu. Žmonės, anot...

|Maža didelių žinių kaina