Kaip skelbia portalas alfa.lt, teismo sprendimu, R. Bubnelis baudžiamosios bylos išvengė, tačiau jis prarado teisę sėsti prie vairo 1 metus ir 8 mėnesius bei nurodyta išieškoti automobilio vertę atitinkančią pinigų sumą.

Bylos duomenimis, R. Bubnelis policijai įkliuvo vasario 13 d. apie 21–22 val. vakaro. Jis, būdamas neblaivus, vairavo SAAB automobilį. Patikrinus vairuotojo blaivumą paaiškėjo, kad šis yra išgėręs – alkotesteris parodė 2,23 prom. girtumą. ​

Kaip rašo alfa.lt, R. Bubnelis teisme savo kaltę pripažino ir neslėpė, kad tądien jis šventė su draugais, vartojant alkoholinius gėrimus. Sėsti prie vairo po linksmybių, pasak paties dainininko, jis neplanavo – keliolika kilometrų įveikti išgėrus jis ryžosi po to, kai esą nepavyko išsikviesti taksi.

Delfi primena, kad R. Bubnelis pastaruoju metu buvo įvardijamas kaip ramiu gyvenimu besimėgavęs menininkas. Tačiau buvo laikai, kai jis buvo vienas turtingiausių Lietuvos žmonių. R. Bubneliui priklausė didžiulė verslo imperija – maisto prekių ir alkoholio parduotuvių tinklas, nuosavas bankas, nuosava televizija.

„Turėjau jachtą nusipirkęs. Ji buvo tam, kad svečius paplukdyčiau gal kada mariose. Turėjau lėktuvą nupirkęs keturvietį, kad per sieną eilėse nereiktų laukti. Baigėsi tuo, kad su tuo lėktuvu gal du kartus paskraidžiau ir net per sieną neskridau niekur“, – turtingą gyvenimą neseniai LNK laidoje KK2 yra prisiminęs verslininkas.

Vyras mėgavosi šlove. Televizijos ir banko savininką pažinojo verslininkai, valdžios žmonės. Romas bendraudavo su visais ministrais ir net premjeru: „Su premjeru Šleževičiumi, dažnai būdavom, sėdėdavom, džiną su toniką gurkšnodavom, apie reikalus šnekėdavome“.

Romas Bubnelis KK2 laidoje

Toks gyvenimas tęsėsi, kol Romas buvo turtingas. Bet jaunos Lietuvos laikais verslininkams buvo pavojinga. Romo verslą užgriuvo finansinės bėdos: „Tais laikais įstatymai, kaip ir nelabai galiojo. Parašo laikraštyje, kad kažkas neaišku su ta firma, iš karto ekonominė policija užpuola – surenka visus dokumentus, sąskaitas uždaro ir tiria mėnesį, du, tris, keturis. Negali pervesti pinigų už televiziją. Negali nieko pervest, nes sąskaitos uždarytos“.

Griūnant verslui Romas nebegalėjo mokėti algų. Prarado televiziją. Prarado banką. Liko skolingas daugybei žmonių. Prie R. Bubnelio durų kasryt pasirodydavo skolų išieškotojai. Prasidėjo grasinimai. Į Romo namus buvo įmestas Molotovo kokteilis, susprogdintas kieme stovėjęs automobilis: „Sprogo mašina, galas pakilo į orą. Ačiū Dievui, tuščias bakas buvo, nes granata buvo prie bako padėta. Sprogo ir neužsidegė“, – televizijos laidai apie sunkius laikus atviravo R. Bubnelis.

Tačiau grasinimai buvo tik pradžia. 1995 metų birželio pirmąjį sekmadienį, per Tėvo dieną, grasintojai peržengė visas ribas. Iš mažo kalibro ginklo buvo pasikėsinta į R. Bubnelio tėvą. Deja, šūvis buvo labai tikslus. Šratas pataikė į arteriją ir verslininko tėvas mirtinai nukraujavo.

Tuo pačiu metu R. Bubnelio verslą ištiko visiškas krachas. Verslininkas buvo sulaikytas ir teisiamas dėl turto iššvaistymo.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (77)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės