Liepos 3-iąją, prieš dešimt metų Julija ir Laurynas Žižiai vienas kitam prisiekė amžiną meilę.

Dabar, po tiek metų, pora gražią progą šventė jau su trečiąja atžala, gyvenančia Julijos pilve.

Nuostabiais vaizdais iš kuklių judviejų vestuvių metinių moteris pasidalijo „Instagram“ platformoje.

„Šis dešimtmetis – tai prasmingiausias mūsų kaip dviejų suaugusių žmonių patirčių kelias, per kurį užgyvenome vertingiausią turtą: tikrą, tyrą ir tvirtą šeimą“, – jautriai rašė Julija Žižė.

Ji taip pat minėjo, kad šie kartu nugyventi metai daug išmokė ir parodė, ką iš tiesų reiškia meilė.

Tai, anot garsios moters, yra ne ego, atsidavimas ir noras „kiekvieną dieną daryti vienas kitą laimingais šeimoje“.

Nuotraukose matyti, kad vestuvių akcentas – rožinė spalva.

Būtent šios spalvos drabužiais buvo apsirengę jaunavedžiai. Tai tapo gražiu simboliu, kadangi pora laukia gimstant dar vienai dukrelei.

Netrukus gimdysianti neuroedukatorė Julija Žižė su vyru Laurynu Žižiu noriai dviese pozavo fotografei – jiedu buvo užfiksuoti jaukioje ir nuoširdžioje fotosesijoje jų mėgstamame restorane ir bažnyčioje, kurioje dar kartą prisiekė džiaugsme ir varge mylėti vienas kitą.

Nuomonės formuotojos „Instagram“ paskyroje pasidalintų įrašų dėka galima pamatyti, jog porą dar kart sutuokė žinomas kunigas Algirdas Toliatas.

Tiesa, vestuves jaunieji šventė tik dviese – jos buvo išties kuklios.

Garsi moteris pasidalijo ir vaizdo įrašu, kuriame galima išvysti ne tik daugiau akimirkų iš pasakiškų vestuvių, bet ir jautrius žodžius į pasaulį netrukus ateisiančiai trečiajai dukrai.

„Vaikeli, jaučiu tave savyje.

Labiau, nei tu gali įsivaizduoti“, – tokius iš dainos paimtus žodžius galima išgirsti vaizdo įraše „Instagram“ platformoje.

Taip pat žiūrėkite J. Žižės interviu LNK laidai, kurioje ji pasakoja, kaip į viešumą reaguoja jos vyras Laurynas. Vaizdo įrašą galite žiūrėti paspaudę čia.