Kone iš karto po šios daugeliui netikėtos žinios pranešimo LRT savo svetainėje patalpino darbo skelbimą, kuriame nurodė, kad ieško informacinių programų vedėjo laidoje „Labas rytas, Lietuva“. Darbas – 0.5 etato.

Naujasis vedėjas turi atitikti siūlomus reikalavimus – jis privalo išmanyti šalies aktualijas, puikiai kalbėti lietuvių kalba, turėti praktikos, gebėti dirbti tiesioginiame eteryje, greitai bei esant stresinėms situacijoms.

Čia nurodyta ir alga, siūloma naujajam vedėjui.

„Darbo užmokestis nuo 1425 iki 1960 Eur/mėn. neatskaičius mokesčių, priklausomai nuo turimos patirties ir kompetencijų“, – rašoma LRT skelbime.

„Į rankas“ tai sudaro apytiksliai nuo 940 eur. iki 1220 eur.

Kiek anksčiau apie atlyginimą, gaunamą už „Labas rytas, Lietuva“ vedimą, laidoje „Nepatogūs klausimai“ atviravo Ugnė Siparė. Ji tuomet prisipažino, kad tai ne vienintelis jos darbas.

„Aš iš „Labo ryto“ neuždirbu skandalingai didelio atlyginimo – todėl turiu dar 12 kitų darbų, – praėjusio rudens pradžioje kalbėjo Ugnė. – Bet nėra taip, kad visus tuos darbus darau tik dėl pinigų. Mano kiti darbai – scenarijų rašymas prodiuserinėse kompanijose, vyksta už kadro. Ir taip, už šį darbą gaunu daugiau, nei už rytinės laidos vedimą.“

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (24)
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės