Ikiteisminis tyrimas nepradėtas

Delfi žiniomis, rugsėjo 17 d. buvo priimtas nutarimas atsisakyti pradėti ikiteisminį tyrimą.

Šis žingsnis priimtas po aplinkybių tikslinimo ir apklausų su įvykyje dalyvavusiais bei jį mačiusiais asmenimis.

Delfi šaltinių teigimu, esą prigesus pirminėms emocijoms ir patys M. Bertulis bei J. Jankevičius vienas kitam pretenzijų nebeturėjo ir išreiškė norą, kad situacija ikiteisminio tyrimo nepasiektų.

Pareiškimą po incidento M. Bertulis parašė siekdamas žalos atlyginimo galimai kliudytai merginai, kuri esą dėl J. Jankevičiaus veiksmų, nutaikytų prieš M. Bertulį, trenkėsi į sieną.

Už tokį nusižengimą galėjo būti taikoma administracinė teisena, tačiau apsieita be baudų.

Delfi susisiekė su M. Bertuliu ir pasiteiravo, kodėl konfliktą, dėl kurio buvo kreiptasi į policiją, visgi nuspręsta užbaigti šitaip. Iki šiol nuo plačių komentarų šia tema susilaikęs prodiuseris šįkart buvo kiek kalbesnis.

„Policija tiesiog nusprendė nutraukti baudžiamąjį procesą, nes buvo per mažai įrodymų, negavo vaizdo kamerų išrašų, o iš Justino aplinkos dar buvo ir melagingų parodymų.

Tai nenoriu toliau kišti į šitą mėšlą rankas ir daryti reklamos tam žmogui. Todėl į teismą nesikreipiau“, – savo poziciją paaiškino jis.

Dėl istorijos finalo Delfi susisiekė ir su J. Jankevičiumi, tačiau televizijos laidų vedėjas patikino, kad apie tai kalbėti jis nenori, kadangi tai – jau senas reikalas.

„Šios situacijos komentuoti nenoriu niekaip, aš jau viską pasakiau, ką norėjau“, – tepasakė jis.

Konfliktas liudininkų akimis

Rugsėjo 2 d. vėlų vakarą A. Vienuolio g. 4 adresu atidaryto baro svečiai tapo dviejų žinomų vyrų susirėmimo liudininkais.

Jų teigimu, jau nuo pirmųjų vakarėlio akimirkų patalpoje esą buvo galima justi įtampą tarp J. Jankevičiaus ir M. Bertulio. Abu žinomi vyrai nepalaiko draugiškų santykių dėl iki galo neišsiaiškintų praeities įvykių, kai jiedu dar buvo kolegos bei drauge organizuodavo renginius.

Nors garsių vyrų susistumdymą mačiusių buvo ne vienas, nėra tiksliai aišku, nuo ko prasidėjo žodinis konfliktas, peraugęs į fizinius veiksmus. Matę įvykį tvirtina, jog viskas įvyko žaibiškai greitai. Vieną akimirką M. Bertulis ir J. Jankevičius fotografavosi su pramogų versle žinomais bičiuliais, kitą jiedu jau stumdėsi.

Delfi žiniomis, į įvykį policija iškviesta tą vakarą nebuvo. Abu vakarėlio svečius skirti puolė ten dirbantys apsaugos darbuotojai.

Šalia dviejų žinomų vyrų visą vakarą buvo ir jų antrosios pusės. Nėra aišku, ar moterys bandė išskirti savo įsiaudrinusius mylimuosius, tačiau viena jų galimai nukentėjo, kai dar viena ataka įvyko šalia baro laiptų, – esą nuo jų atskubėjęs J. Jankevičius trenkėsi į M. Bertulį ir kartu kliudė šalia jo stovėjusią merginą. Kaip vėliau paaiškėjo, toji viešnia buvo prodiuserio mylimoji.

Teigta, kad parblokšta mergina trenkėsi į sieną, jai kliudytas žandikaulis. Esą smūgio būta tokio stipraus, kad nukentėjusiajai iš akies iškrito kontaktinis lęšis. Už veido susiėmusią jauną moterį pastebėjo aplinkiniai, šie suskubo jai padėti, atnešė ledo. Greitoji medicinos pagalba kviesta nebuvo.

Pirminiai komentarai po įvykio

Dar rugsėjo pradžioje Delfi susisiekė su įvykyje minimu M. Bertuliu, tačiau jis nuo komentarų tuomet susilaikė. Visgi po minėto vakarėlio jo socialiniuose tinkluose buvo pastebėtas įrašas, adresuotas J. Jankevičiui. Jame užsiminta ir apie nukentėjusią merginą bei nuo smūgio iškritusį lęšį.

Paskambinus J. Jankevičiui, šis taip pat nebuvo linkęs kalbėti apie to vakaro įvykius.

„Nežinau apie jokius pareiškimus, su manimi policija nesusisiekė dar“, – prieš porą mėnesių teigė pašnekovas.

Patikslinus, kad pareiškimas parašytas dėl susistumdymo metu kliudytos merginos, J. Jankevičius tepasakė, jog daugiau savo vardu M. Bertuliui reklamos nedarysiąs.

„Žinokite, nudrožiau tą pinokį, bet aš jam daugiau reklamos nedarysiu“, – tuomet tikino jis.

Paklausus, ar apie incidentą laidų vedėjas norėtų pakalbėti plačiau, jis vakaro įvykių nedetalizavo.

„Oi, na, visiška nesąmonė. <...>. Visiška nesąmonė. Ne, žinokite, jau jis mano vardu per daug reklamos ir taip pasidarė. Labai ačiū už skambutį, bet ne“, – mandagiai atsakė J. Jankevičius.

Delfi dar spėjo informuoti, kad liudininkų lūpose J. Jankevičiaus vardas buvo minimas kaip neva to, kuris esą pradėjo visą susistumdymą, tačiau to pašnekovas nei patvirtino, nei paneigė.

„Žiūrėkite, aš nereklamuoju to žmogaus“, – pakartojo jis ir padėkojęs už skambutį palinkėjo geros dienos.

Gyvas dviejų žinomų vyrų susitikimas baro atidarymo metu įvyko bene pirmąkart po socialiniuose tinkluose ar kitose medijose mestelėtų kandžių replikų – iki šiol tik žodžiais apsieidavusiame konflikte kiekviena pusė turi savo poziciją.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės